14 ورزشکاران حرفه ای که در حال حاضر گفت: آنها را به زانو زدن در طول سرود ملی

جورج فلوید مرگ مشتعل گفتگو در مورد خشونت پلیس و روابط نژادی در آمریکا و بحث نفوذ کرده ورزش جهان است.کوین Jaira

توسط PATRIS-MUSIC در 30 خرداد 1399
George Floyd's death ignited a conversation about police brutality and race relations in America, and the discussion has infiltrated the sports world.
جورج فلوید مرگ مشتعل گفتگو در مورد خشونت پلیس و روابط نژادی در آمریکا و بحث نفوذ کرده ورزش جهان است.

کوین Jairaj-ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

  • مرگ جورج فلوید در دست سابق مینیاپولیس, افسران پلیس, مشتعل است, گفتگو در مورد خشونت پلیس و روابط نژادی در امریکا است.

  • بحث نفوذ کرده است, جهان ورزش, جایی که برخی از ورزشکاران حرفه ای برنامه ریزی به دنبال khezri سرب و زانو زدن در طول پخش سرود ملی.

  • بازیکنان NFL مانند آلوین Kamara, Adrian Peterson و بیکر میفیلد باید متعهد به در نظر گرفتن یک زانو پس از سال 2020 فصل آغاز می شود.

  • NWSL rookie Kaiya McCullough قصد دارد به زانو زدن در هنگام لیگ را برمی گرداند به عمل در پایان ماه ژوئن و هوستون تگزاس مربی لایحه اوبراین گفت که او "برای همه" پیوستن بازیکنان خود را در زانو.

  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

اریک رید

eric reid
اریک رید

باب Levey/گتی ایماژ

اریک رید شده است یکی از قابل رویت ترین و ترین آواز — طرفداران زانو جنبش تا کنون از او آغاز شد و دو زانو کنار khezri هنگامی که این دو بازی برای San Francisco 49ers. او و کارفرمایی حل و فصل با NFL پس از تحت پیگرد لیگ برای تبانی.

رید از پیوست Carolina Panthers و همچنان به زانو زدن در طول سرود در اعتراض به خشونت پلیس.

"من همیشه با توجه به چه چیزی بهترین را برای جنبش" رید گفت واشنگتن پست پس از اولین بازی خود را با Panthers. "من همیشه به خودم گفتم وقتی که می آید زمان برای متوقف کردن زانو که من توقف آن زمان آمده است."

آلبرت Wilson

albert wilson.JPG
آلبرت wilson.JPG

Jasen Vinlove-ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

Miami Dolphins گیرنده گسترده آلبرت Wilson kneeled در سراسر 2019 فصل است.

"من احساس نمی مانند هر چیز تغییر کرده است. ما در اعتراض به بی عدالتی اجتماعی و خشونت پلیس" ویلسون گفت: South Florida Sun-نگهبان در سپتامبر. "همه چیز تغییر نکرده از سال گذشته تا ما همچنان به اعتراض."

لایحه O'brien

bill obrien.JPG
لایحه obrien.JPG

کوین Jairaj-ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

Houston Texans سر مربی لایحه اوبراین گفت که او "برای" زانو طول سرود ملی و برنامه ریزی برای پیوستن به بازیکنان خود را در اعتراض به خشونت پلیس این فصل است.

"آره من به زانو. من همه برای آن" اوبراین گفت: هوستون کرونیکل. "بازیکنان حق اعتراض به حق به شنیده می شود و یک راست به آنها چه کسانی هستند. آنها در حال گرفتن یک زانو چرا که آنها در برابر ما پرچم. آنها در حال گرفتن یک زانو چرا که آنها شده اند به همان اندازه درمان در این کشور به بیش از 400 سال است."

آلوین Kamara

alvin kamara.JPG
آلوین kamara.JPG

برت Davis-ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

در توییتر موضوع ارسال شده در ژوئن 4, New Orleans Saints ستاره های در حال اجرا به عقب آلوین Kamara گفت: او را "زانو زدن با اطمینان زیرا من می دانم که تنها با کوچک که حرکت بسیار بزرگتر پیامی که منتقل."

"و همچنین که در آن ژست صدای کسانی که دیگر باید یک صدا شنیده می شود" Kamara اضافه شده است.

Kaiya مک کالو

kaiya mccullough.JPG
اسیایی, اسیایی مقعد mccullough.JPG

جان Hefti-ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

یک ستاره سابق برای UCLA Bruins, اسیایی, اسیایی مقعد McCullough است kneeled برای سرود ملی پس از 2017. او است که میله میله برای شروع فوتبال حرفه ای حرفه ای ملی فوتبال زنان لیگ (NWSL) در پایان ماه ژوئن و او قصد دارد به زانو زدن هنگامی که او را مناسب برای واشنگتن روح با توجه به واشنگتن شهر کاغذ.

"من به یاد داشته باشید گریه تمام وقت من زانو برای اولین بار و در هر زمان از وجود آن کمی ساده تر" مک کالو گفت. "من کمتر ترس از عواقب است. من کمتر می ترسم در مورد آنچه که مردم می گویند."

Kyler موری

Kyler Murray
Kyler موری

کربی لی-ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

Arizona Cardinals کارفرمایی Kyler موری گفت: تظاهرات مسالمت آمیز علیه خشونت پلیس در نور جورج فلوید مرگ شده اند "شگفت انگیز" و گفت: "قطعا یک زانو" در این فصل است.

Adrian Peterson

adrian peterson.JPG
آدریان peterson.JPG

کوین Jairaj-ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

Washington Redskins در حال اجرا پشت Adrian Peterson خواهد شد "بدون شک" نگاهی به زانو در آینده NFL season.

"فقط چهار سال پیش شما در حال دیدن Kaepernick گرفتن زانو" پترسون گفت: هوستون کرونیکل. "و در حال حاضر ما در حال تمام شدن آماده را به زانو با هم رفتن به این فصل است."

Marcelo

marcelo
marcelo

اسکار J. باروسو / AFP7 / هفته بیستم مطبوعات ورزشی از طریق گتی ایماژ

رئال مادرید مارسلو kneeled و مطرح یک مشت پس از به ثمر رساندن گل در برابر ایبر.

"خوشحال به بازگشت رئال مادرید!" Marcelo نوشت: در Instagram. "خوشحالم که به ثمر رساند یک هدف! اما حتی شادتر برای دیدن همه تغییرات در جهان! در حال حاضر از آن زمان است. ما باید با استفاده از قدرت ما و شروع به ایجاد تغییرات اساسی."

اردن Lucas

jordan lucas.JPG
اردن lucas.JPG

Mark J. Rebilas-ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

تازه ضرب Chicago Bears پشت دفاعی اردن Lucas — که برنده سوپر جام با کانزاس سیتی در فصل گذشته — "110 درصد" قصد دارد به زانو زدن در طول سرود ملی این سال است.

"ما فقط می خواهیم صلح" لوکاس گفته فوربس " جف Fedotin. "ما فقط می خواهیم عدالت است."

بیکر میفیلد

baker mayfield.JPG
بیکر mayfield.JPG

اشعیا J. داونینگ-ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

Cleveland Browns کارفرمایی بیکر میفیلد گفت: در Instagram که او را به زانو در طول سرود ملی این فصل آینده. هنگامی که او دریافت پوش بک از طرفداران او توضیح داد که موضع خود را بیشتر.

"همه خیلی ناراحت مورد نظر من را درک نمی کند استدلال پشت زانو در وهله اول" میفیلد خود نوشت Instagram, داستان, در, فاکس نیوز. "این در مورد برابری و همه تحت درمان به همان دلیل که ما همه انسان هستیم. آن نادیده گرفته شده است و برای بیش از حد طولانی است و تقصیر من نیز برای تبدیل شدن به بیشتر, تحصیل و اقامت سکوت."

"اگر من از دست دادن طرفداران, که خوب," او اضافه شده است. "من همیشه گفته ذهن من است. و این که از قلب است."

دیگر ورزشکاران به احتمال زیاد در اعتراض به طول سرود ملی در برخی از مد اما هنوز متعهد به زانو.

USWNT captain Megan Rapinoe.
USWNT کاپیتان مگان Rapinoe.

گتی ایماژ/مولی دارلینگتون

مگان Rapinoe

megan rapinoe kneeling
مگان rapinoe زانو

AP Photo/جان Bazemore

ما زنان تیم ملی سوپراستار مگان Rapinoe هیچ غریبه ای به روشن اغلب نور سخت است که می درخشد در آن موضع. او یکی از اولین ورزشکاران برای پیوستن به khezri در زانو طول سرود ملی بازگشت در سال 2016. از آن پس او را درگیر در دشمنی با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و صریح حمایت از جوامع به حاشیه رانده شده.

"این فقط همیشه ارزش آن را به صداقت" Rapinoe گفت: Stephen Colbert در "Late Show with Stephen Colbert" هر Bleacher Report. "استفاده از صدای خود را در هر راه شما می توانید. من واقعا معتقدم که ما باید مسئولیت را به جهان بهتر است در هر راه ما می توانیم بهترین است."

هر چند او نمی خواهد به پیوستن به او NWSL تیم باشگاهی — OL سلطنت — در چالش جام در ایالت یوتا در اواخر این ماه آن را بیش از احتمال زیاد است که صریح صورتی با موهای مهاجم را یک زانو را به عنوان به زودی به عنوان او در بازگشت به زمین است.

Kenny, عکسهای

Kenny Stills kneeling
Kenny, عکسهای زانو

کوین Jairaj-ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

Houston Texans گسترده گیرنده کنی عکسهای kneeled در سراسر 2019 فصل NFL و او را بیش از احتمال زیاد ادامه خواهد داد به انجام این کار.

"من هنوز هم گرفتن زانو از آنجا که من اینجا بوده ام" هنوز گفته NBC Sports زمانی که او برای اولین بار پیوست تگزاسی در فصل گذشته. "شما می شنوید که مردم در جمعیت که همه چیز را در مورد آن می گویند. من بدست خوبی در نادیده گرفتن کسانی که همه چیز و تلاش برای ادامه به انجام این کار که من انجام دهد. من در جامعه و دیدار با مردم و انجام یک کار خوب توضیح داد که چرا من انجام آنچه من انجام می دهند. هنوز هم وجود دارد, روزانه, مسائل مربوط به خشونت پلیس ... افسران سوء استفاده از قدرت چیزی است که اتفاق می افتد برای یک مدت زمان طولانی است."

"من نمی بینم زانو بودن چیزی است که متوقف می شود," او اضافه شده است.

مسیحی Wilkins

christian wilkins.JPG
مسیحی wilkins.JPG

استیو میچل-ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

هر چند او نیست به طور رسمی متعهد به زانو در فصل آینده Miami Dolphins دفاعی مقابله و سابق Clemson Tigers standout گفت: "این کار من به استفاده از پلت فرم من به برگ ریزان برخی از نور مثبت و [بود] یک جرقه ای از امید است."

یک SWAT افسر در فرامینگهام ماساچوست, شات Wilkins' پدربزرگ Eurie تمبر Sr. در پشت سر به عقب در سال 2011 در حالی که پس از آن-68 ساله شد دروغ چهره را در خانه خود را. به عنوان یک نتیجه تاسف رانده آشنا تنگاتنگی با خشونت پلیس و می گوید که "آنچه که در کشور در حال حاضر بسیار شخصی به من چون من تجربه آن را با خانواده من است."

"بسیاری از مردم در حال صحبت کردن با استفاده از صدای خود را و آن را خوب به خاطر تغییر باید اتفاق می افتد," ویلکینز گفت CBS12 اخبار. "سیاه و سفید مهم نیست. هر کس یک بخش برای بازی در این تغییر و تبدیل جهان به مکانی بهتر است."

جیمز سفید

james white.JPG
جیمز white.JPG

Jasen Vinlove-ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

هر چند او لزوما مجموعه بر روی زانو, New England Patriots در حال اجرا بازگشت جیمز سفید گفت که او با اعتماد به نفس رابرت کرافت تیم اعتراض خواهد کرد در برخی از راه.

"من مطمئن هستم که ما را شکل چیزی به عنوان یک تیم" سیاه و سفید به خبرنگاران گفت: هر NBC Sports. "مطمئن نیستم که دقیقا همان چیزی است که خواهد بود, اما من مطمئن هستم که بچه ها را مسالمت آمیز اعتراض در برخی از نوع از فرم یا مد."

حالا بررسی کنید که ورزشکاران و افتخار اعضای تجاوز+ جامعه:

megan rapinoe sue bird.JPG
مگان rapinoe سو bird.JPG

کایل Terada-ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

خواندن مقاله اصلی در خودیtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب