25 زیر 25: ببینید که چه کسی باعث قطع برای ما فهرستی

MVPs. All-Stars. طلا مدال آوران. قهرمانان. بالاترین سطح ورزش جهان هستند که توسط ورزشکاران جوان به همان اندازه

توسط PATRIS-MUSIC در 29 اردیبهشت 1399

MVPs. All-Stars. طلا مدال آوران. قهرمانان. بالاترین سطح ورزش جهان هستند که توسط ورزشکاران جوان به همان اندازه به عنوان هر زمان در تاریخ است. با اکثر ورزشکاران هنوز کنار وقایع کنونی ما فکر آن را هم خوب به یک گام به عقب و قدردانی از بهترین های در حال ظهور استعدادهای ورزشی جهان ارائه کرده است. یاهو ورزشی کارکنان رای دادند یک سوال اساسی: "که زیر 25 ورزشکاران ما هیجان زده برای دیدن یک بار ورزش می آیند؟" وجود دارد راه های بی شماری برای پاسخ به این سوال. برخی را به شدت وزن یک ورزشکار زمان, رزومه کاری, در حالی که دیگران را نگاه کنید بیشتر در آینده بالقوه است. ستاره قدرت در اشکال مختلف می آید و این است که چگونه کارکنان ما آن را دیدم تکان دادن ،

ما خواهید بود رونمایی پنج ورزشکاران هر روز این هفته تا زمانی که ما تاج بهترین بهترین روز جمعه.

(Amber Matsumoto/Yahoo Sports)
(کهربا ماتسوموتو/Yahoo Sports)

به طور متوسط 26.5 امتیاز 10.8 ریباند و 4.4 کمک, شهرها می تواند یکی از 25 بهترین بازیکنان در بازی اگر او هرگز لیسیدن بهتر است.

شهرها ارسال صدا پایین آگاهی جمعی از NBA در rookie فصل در حال ظهور به عنوان اولین تک شاخ: بزرگ مردان با محیط مهارت های است که می تواند نگه دارید تا با سرعت, مدرن, NBA. در حالی که همسالان خود کار کرده اند و به نگه دارید تا شهرهای دارای تکیه در تیراندازی 7.9 threes در هر بازی در 41 درصد از کلیپ های این فصل است. او همچنین یکی از کارآمد ترین و متنوع ترین پست بازیکنان در NBA با یک لغزنده گام اول حرکت در حرکت در بلوک و توانایی را به پایان برساند و با هر دو دست.

آن را احساس می کند مانند شهرهای صرف کار خود را در یک تقاطع: با استعداد به اندازه کافی برای پر کردن آمار ورق اما تفنگ-خجالتی مورد واقعا به خراب کردن بازی یعنی در دفاع.

او را به عنوان منفعل و گاهی نرم و یک label او به معنای واقعی کلمه شروع به مبارزه با.

در 24 سال او درست در زمانی که سن بازیکنان شروع به درک چیزهای کوچک باید جدی گرفته شود. پرتاب در چند سال از زمان تاخیر برای بازی در یک سازمان با حد آشفتگی و گردش به عنوان مینه سوتا تیمبرولوز.

او رفت و آمد و مهارت و چابکی همیشه آشکار در جرم باید انتقال هنگامی که او را تعقیب سپاه پاسداران را در رنگ. او می بیند این بازی را به خوبی به اندازه کافی برای گرگ ها به انتظار آگاهی بیشتر. خبر خوب این است که او در واقع انجام سخت چیزهایی بیشتر اما مسئله ثبات است. شهرهای غالب در متناسب و جرقه است.

عامل در کروز کنترل او را با استعداد ، در اوج قدرت خود او می تواند متعالی. - Seerat Sohi

(Amber Matsumoto/Yahoo Sports)
(کهربا ماتسوموتو/Yahoo Sports)

تنها استدلال در برابر جوی Bosa در لیست است که برادر خود را نیک در حال حاضر یک ستاره با San Francisco 49ers, ممکن است حتی بهتر است. زمان خواهد شد بگویید. اما جوی که اولین بار به NFL و فوری چلپ چلوپ, برنده NFL دفاعی rookie از سال با وجود نادر rookie holdout. آن را آشکار حق دور چرا شارژر او را سومین کلی انتخاب در سال 2016 پیش نویس است.

Bosa است فوق العاده ورزشکار و دارای یک موتور اکثر مربیان از خواب. او 10.5 کیسه فقط در 12 بازی به عنوان یک تازه کار, ساخت تاثیر بسیار زیادی برای حق رای دادن است که تا به حال بسیاری از دفاعی ستاره پس از تاریخ Seau یک شارژر.

با فیلیپ رودخانه در حال حرکت در این offseason, Bosa تنظیم شده است تا به لس آنجلس, شارژر,' بزرگترین ستاره به عنوان آنها را به یک حرکت جدید مخمل خواب دار Inglewood ورزشگاه. Bosa 40 کیسه از طریق چهار NFL فصل است که به احتمال زیاد برای پیوستن به گروه نخبگان دفاعی بازیکنان با 100 میلیون دلار قرارداد است و بیشترین عرضه در بازار ستاره شارژر را به عنوان آنها سعی کنید به یک جای پایی در لس آنجلس.

اگر Bosa همچنان در حرفه خود مسیر سابق ایالت اوهایو ستاره خواهد بود و یکی از برترین ورزشکاران در دومین بازار در ایالات متحده برای مدت زمان طولانی. بزرگترین چالش ممکن است به ماندن یک قدم جلوتر از برادر خود. نیک Bosa همچنین برنده یک NFL دفاعی تازه کار جایزه سال و این واقعیت است که دو NFL بهترین دفاعی به پایان می رسد آمد از همان خانواده است بخشی از Bosa منحصر به فرد ستاره تجدید نظر شود. - فرانک شواب

(Amber Matsumoto/Yahoo Sports)
(کهربا ماتسوموتو/Yahoo Sports)

23. بیانکا Andreescu

در ماه ژوئن سال 2019 آن را "ما شمال" که زنگ زد از طریق کانادا پس از تورنتو رپتورز اسیر خود را برای اولین بار مسابقات قهرمانی NBA. سه ماه بعد ملت معطوف به "او شمال" پرتاب حمایت 19 ساله ستاره تنیس بیانکا Andreescu در ایالات متحده باز است.

او تحویل گرفتن پایین بز سرنا ویلیامز به یک کلاه صعود از خارج بالای 100 برای شروع سال به شرکت ششم در جهان است. او موفق به واجد شرایط برای سال 2018 ایالات متحده باز در شماره 243 شد برای اولین بار در کانادا برای برنده شدن در یک گرند اسلم در سال 2019 رویداد. از این رو است که تجمع در زادگاه او از مرد ،

او رکورد سال گذشته 37-7 و او به یک حرفه ای-بالا رتبه بندی جهانی چهارم. بین ماه های فوریه و سپتامبر او را از دست دادن نیست یک بازی او در رقابت (او بازنشسته با توجه به آسیب های چند بار) به دست آورده و عنوان در Indian Wells و تورنتو.

Andreescu سال کوتاه شد به دلیل مصدومیت زانو در طول WTA Finals در ماه اکتبر و او هنوز برای بازگشت به دادگاه در سال 2020 است. وقفه داده است زمان بیشتری برای استراحت آن را به عنوان او تلاش برای اضافه کردن به او گرند اسلم عناوین.

رسیدن به شماره 1 در جهان است و بدیهی است که این ستاره جوان را هدف و او نیست خودداری از گفتن آن است. Andreescu یکی از بسیاری از up-and-coming استعدادها و هشت از گذشته 12 گرند اسلم برنده شد تا برای اولین بار titleholders — و ویلیامز است که هنوز هم یک نیروی به روی چیزی حساب کردن با آن را دشوار و جذاب ماجراجویی برای کانادا.

ظهور او را به ستاره شدن خیلی سریع بود که چند چشم او در اوایل دور از مسابقات بزرگ. در حال حاضر از آن خواهد شد باید تماشای مسابقات در برابر همکار جوان ستاره به عنوان او به نظر می رسد به بهترین خود را در دور دوم پس از اتمام در دیگر مسابقات گراند اسلم. - Cassandra Negley

(Amber Matsumoto/Yahoo Sports)
(کهربا ماتسوموتو/Yahoo Sports)

نویسنده شاید بزرگترین فصل توسط یک کارفرمایی در کالج فوتبال, تاریخچه نقب زدن است که اغلب به عنوان یک ستاره دنباله دار که از تبار جادویی از آسمان در اوایل LSU قهرمانی برنده مبارزات انتخاباتی در سال 2019.

اما این دقیقا درست است. سابق ایالت اوهایو انتقال — که در سمت چپ برای LSU تنها پس از از دست دادن بهار نبرد در برابر Dwayne هاسکینس — حتی نمی دانند که بسیاری از هم تیمی های توهین آمیز' نام وقتی که او وارد در باتون روژ دو تابستان پیش. او اساسا با توجه به سه هفته را به نفع خود ببر' شروع QB کار — اولین ماموریت بزرگ نقب زدن انجام می شود.

2018 فصل آغاز شده و به آرامی برای او و جرم. ببر شد 7-2 نه از طریق بازی ها به طور متوسط 27 امتیاز در هر بازی به آن نقطه اما جرم بود فروتن در ضرر و زیان به فلوریدا و آلاباما و نقب زدن بود و تکمیل صرف 53.5 درصد از خود عبور می کند با یک 6-4 TD-INT نسبت.

در فینال چهار بازی از سال 2018 این تحول به صورت جدی آغاز شد. نقب زدن سوار یک موج پایین کشش تکمیل 66.9 درصد از خود عبور می کند و گردآوری یک 10-1 TD-INT نسبت در یک 4-0 به پایان برسد. حتی طوری بود که فقط سنگ محک عظمت آمده است.

نقب زدن باور نکردنی 2019 — برنده Heisman جایزه و پیشرو LSU به یک شکست نخورده قهرمانی فصل — تبدیل میراث او از try-سخت QB به مخرب ترین رهگذر در تاریخ برنامه. او هرگز تا به حال بسیار به عنوان یک بازی بد در فصل گذشته و حتی دیگر اگر شما از جمله پایان 2018.

The Cincinnati Bengals معتقد به اندازه کافی در دستیابی به موفقیت خود را به نقب زدن اولین انتخاب در پیش نویس NFL در سال 2020 است. می توانید او را سحر و جادو خود را به NFL? یک منکوب حق رای دادن و تبدیل آن تنها چشم به او را به انجام درست آن. - اریک Edholm

(Amber Matsumoto/Yahoo Sports)
(کهربا ماتسوموتو/Yahoo Sports)

نوابغ همیشه غیر ممکن است نگاه آسان است.

Steph کاری تیراندازی یک بلوز. پاتریک Mahomes زدن زمین نشستن کامل هواپیما منتقل می کند. و رونالد Acuña جونیور انجام ... خوب تقریبا هر چیزی در زمین بیس بال.

زمانی که بریوز به شهر می آیند مطمئن شوید که شما در صندلی خود را برای اولین زمین. به دلیل آن را در آینده به Acuña, و وجود دارد یک فرصت مناسب و معقول آن را رهبری برای صندلی. Acuña, هنوز هم فقط 22 است که به سرعت تبدیل شدن به نوع باید بازیکن بیس بال نیازهای درخشان سریع نابغه با یک نوسان به مراتب قوی تر از شما می خواهم انتظار.

بریوز امضا Acuña زمانی که او 16. آنها به تماشای او به عنوان شکوفه به بالا رتبه بندی بازیکن در افراد زیر سن قانونی و سپس از طریق انجام آن وعده. چگونه بالا بریوز در Acuña? آنها امضا شده او را به 100 میلیون دلار معامله در سال 2019 با کمتر از یک سال کامل از عمده-لیگ خدمات.

او در پاسخ با بازی خوبی به اندازه کافی به صف شروع از سال گذشته همه ستاره تیم, و او پیوست 30-30 باشگاه در اوایل ماه اوت دوم-جوانترین بازیکن (پس از مایک ماهی قزل آلا) به انجام این کار. او سه پایگاه های دزدیده شده از 40-40 باشگاه که postseason محدود بریوز نشسته او تا پایان فصل به طور منظم با یک آزار دهنده آسیب دانستن او نمی خواهد بود قادر به مقاومت در برابر گانینگ برای کسانی که آخرین سه کیسه. این بازیکن در لبه پیشرو در یک مسیر شیب دار به سمت بالا.

تنها چیزی که Acuña فاقد در حال حاضر ؟ شایسته نام مستعار. او نامیده شده است "ال Abusador" اما از آنجا که به معنی "مصرفکننده" شما می توانید ببینید که چرا آن را نمی گیر. قبل از اینکه طولانی, چند, Acuña را مانع خود را با نام تجاری ارزش نام مورد. او را به انجام هر چیز دیگری راست. - جی Busbeetinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن