چرا بازنشسته مایک فرد هرگز بیش از 49ers' Super Bowl از دست دادن

مایک فرد رفت و از سوپر باول LIV استارت برای 49ers به حلق آویز کردن خود cleats در عرض چند ماه.این offensive lin

توسط PATRIS-MUSIC در 10 تیر 1399

مایک فرد رفت و از سوپر باول LIV استارت برای 49ers به حلق آویز کردن خود cleats در عرض چند ماه.

این offensive lineman اعلام کرد روز یکشنبه او را بازنشسته پس از نه فصل است.

برای شخص او احساس آن زمان مناسب بود اما آرزو چیزهایی می شده اند متفاوت است. او البته دوست داشتم به ترک میامی با یک قهرمانی اما او توضیح داد که چگونه او معتقد است که او هرگز بیش از آن دریافت کنید.

"این دیوانه است. شما آن را وجود دارد و شما در بالا از جهان" فرد گفت: 406 تن ورزشی در یک مصاحبه تلفنی در روز یکشنبه. "و سپس شما از دست دادن, به خصوص در مد است که ما آن است که یکی از مهمترین و روحیه اش را تضعیف چیز" فرد گفت. "این سخت بود برای دریافت بیش از. صادقانه به شما بگویم من نمی دانم اگر من بیش از آن کاملا رتبهدهی نشده است, و یا اگر من تا به حال خواهد بود."

"اگر شما بازی فوتبال, این چیزی است که شما را از برنده شدن در یک سوپر باول. ما نزدیک شد. ما فقط نمی را ایفا می کند زمانی که ما نیاز به."

ناقص عبور از کارفرمایی جیمی Garoppolo به گیرنده گسترده امانوئل ساندرز در سه ماهه چهارم از بازی در ماه فوریه خواهد امد و شد زیاد این دو برای مدتی اما به نظر می رسد فرد را همان ارواح بلندی.

او منتشر شده توسط 49ers در ماه مارس در یک "غیر منتظره" معامله. با وجود تیم های دیگر نشان دادن علاقه در 32 سال بدن خود را کاملا مناسب پس از متحمل آسیب های متعدد بیش از کار خود را.

فرد نیز مهمتر از همه پدر و گفت: اگر او بودند به ثبت نام با یک تیم است که او را مجبور به دور ماندن از کودکان خود و او احساس می کند او در حال حاضر از دست رفته بیش از حد از آنها در حال رشد است.

فرد نمی خواهد خود را ترک NFL حرفه ای دست خالی اما. او دارای یک حلقه کاسه فوق العاده در طول زمان خود را با Seattle Seahawks در آغاز کار خود را اما او بازی نمی کند در آن postseason بازی.

[مرتبط: جورج بازیگوش قرارداد ممکن است اغلب با فشار دادن در NFL]

هفتم-دور پیش نویس انتخاب برای 49ers در سال 2011 فرد علاوه بر زمان خود را در سیاتل بود, نانامی به بازی با لس آنجلس قوچ آتلانتا فالکونز و Indianapolis Colts.

او به یک جزء اصلی در طول بازی منجر به کاسه فوق العاده با 49ers, کمک به آنها را به نفع خود NFC قهرمانی فصل گذشته به عنوان پر در استارت. برای او بود تا با خیلی سرمایه گذاری قطعا ثابت می کند که چرا این ضرر بیشتر شخصی به او.

چرا بازنشسته مایک فرد هرگز بیش از 49ers' Super Bowl از دست دادن در ابتدا در ظاهر ورزشی NBC Bay Areatinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de