الیور Naesen: برای طرفداران جدید-نگاه فصل خواهد بود غیر قابل باور

AG2R La Mondiale را Oliver Naesen در سال 2020 ولتا لا Comunitat Valenciana اخیرا امضا تمدید قرارداد در AG2R L

توسط PATRIS-MUSIC در 19 خرداد 1399
 AG2R La Mondiale’s Oliver Naesen at the 2020 Volta a la Comunitat Valenciana
AG2R La Mondiale را Oliver Naesen در سال 2020 ولتا لا Comunitat Valenciana

اخیرا امضا تمدید قرارداد در AG2R La Mondiale یکی ممکن است فرض کنیم که این فشار برداشته شده خاموش الیور Naesen شانه اما به عنوان او می گوید Cyclingnews, او مطمئن شوید که او ذهن و بدن آماده برای رفتن در هنگام مسابقه رزومه در تاریخ 1 اوت.

بلژیک کلاسیک متخصصان در مورد زمان خود را در مستند جدید-نگاه نژاد تقویم و به همین دلیل او تصمیم گرفت به چوب با WorldTour تیم.

Cyclingnews: بلژیک تا به حال نرمتر رویکرد مستند از چندین کشور دیگر. چگونه شما می بینید که تاثیر مسابقه اگر و هنگامی که رقابت رزومه در اوت ؟

الیور Naesen: ما تا به حال یک مستند در بلژیک اما آن نشده است به عنوان سخت به عنوان در کشورهای دیگر. دولت اجازه داده است ما را به خارج ما سوار دوچرخه و دوچرخه سواران ما واقعا که خیلی به شکایت در مورد. آن بوده است که کسب و کار به عنوان معمول برای ما به جز در تعطیلات آخر هفته هنگامی که وجود دارد هیچ مسابقه. من مطمئن هستم که ما ممکن است یک روانی خفیف استفاده از داشتن اجازه داده شده در خارج خیلی زودتر از دیگران. اگر شما در خانه خود را برای دو تا سه ماه و شما تنها مجاز به سوار در خانه مربی و سپس آن را دشوار است. در بلژیک ما نیست برای رفتن از طریق که پس از ذهنی من فکر می کنم که این یک مزیت بزرگ است.

CN: باید چند ماه گذشته احساس تمدید خاموش-فصل?

در: تنها تفاوت این است که اگر این بود که در ماه نوامبر ما خواهد بود, صورت, 100 تا 150 کیلومتر و ما می خواهم به خانه احساس غرق. در این وضعیت هر کس در شکل زمانی که این مستند آغاز شده و ما هنوز هم قادر به انجام این بزرگ ، هیچ واقعی وجود دارد, فشار, پس از آن فقط در مورد سوارکاری و داشتن سرگرم کننده است. شما احساس می کنید خوب شما بروید و آن را در واقع بسیار خوب.

ادامه مطلب

Naesen تمدید قرارداد با AG2R La Mondiale از طریق 2023

Naesen سواری 365km در اطراف فلاندر شرقی پس از coronavirus به پایان می رسد بهار کلاسیک کمپین

قدرت لیست: 50 نفر تاثیر گذار ترین در دوچرخه سواری

CN: شما چگونه است مسابقه برنامه شاپینگ ؟

در: حتی در حال حاضر همه چیز در حال تغییر از روز به روز. این برنامه نمی تواند 100 درصد در حال حاضر اما همانطور که همه چیز ایستاده من فکر می کنم که من قصد دارم دوباره با مسیر du Sud در جنوب فرانسه. من آماده برای میلان-سان رمو اما تاریخ که مسابقه نیست 100 درصد خاص. آن را پس از آن بود که Tour de France برای من قبل از مسابقه استراحت کلاسیک.

من فکر می کنم من داده شده است که بهترین و بیشترین آیا قادر برنامه به دلیل وجود دارد هیچ همپوشانی و به دلیل وجود یک بیت از بازیابی بین هر مسابقه. شما می توانید نگه داشتن خود را در شکل بالا که در آن نقطه بدون اینکه فوق العاده خسته شده است. اگر من به اطراف نگاه کنید من فکر می کنم که من یکی از ساده ترین برنامه ها برای انجام از همه از امکانات دیگر. اگر شما در حال انجام تور و Vuelta, سپس آن را یک داستان کاملا متفاوت است.

Paris-Tours, Oliver Naesen
پاریس-تور الیور Naesen

CN: با توجه به تغلیظ شده به تازگی فرمت شده و فصل خواهد شد و با توجه به استراحت طولانی از آخرین مجموعه ای از نژادها شما چه فکر میکنید خواهد بود که کلید به سرمایه گذاری در پست COVID-19 مستند مسابقه برنامه ؟

در: چند وجود دارد ممکن است کلید به صداقت. اعتماد به نفس یکی است. بسیاری از سواران خود را متوقف فصول اولیه بسیاری از سواران به هر حال, بنابراین برای آنها از آن خواهد شد چیزی جدید اگر آنها در حال رفتن به نگه داشتن در مسابقه به ماه اکتبر است. برای من همیشه خیلی خوب در پایان سال طوری در سر من, من به دنبال به جلو به مسابقه دیر است. که برای همه یکسان است.

همچنین چیزی است که شما باید نگه دارید در ذهن است که به خودتان طبخ. همیشه وسوسه انگیز زمانی که شما احساس خوب و آب و هوا خوب است به بیرون رفتن به آموزش بیش از حد سخت در آمده و به شکل خیلی زود است. شما نیاز به نگه داشتن سر خود را تازه بیش از حد. در نهایت یک مسابقه مانند تور فلاندر احساس نمی همان یک تور فلاندر در مارس اما شما نیاز به همان سطح از جدیت خود را با رویکرد است. شما نمی توانید به آن نگاه کنید به عنوان کوچک سرحال تور فلاندر چون هنوز چیزی واقعی است. این خطر به خصوص در این زمان است که شما دست کم گرفتن نژادها زمانی که آنها می آیند.

CN: پس چگونه شما از نظر ذهنی آماده شدن برای از سرگیری مسابقه ؟

در: آموزش شده است در مورد تعمیر و نگهداری در حال حاضر با برخی از استقامت و کمی از همه چیز. من مطمئن شوید که من بوده ام به نگه داشتن سر من تازه تنها با در نظر گرفتن آن آسان است. من انجام برخی از دوچرخه سواری در کوهستان, در این زمان, اما من فکر می کنم که مهم است برای متقاعد شود که نژاد برنامه در مقابل ما در حال رفتن به اتفاق می افتد و که در آن ما برنامه ریزی A. اگر شما شروع به شک و تردید و شروع به فکر می کنم که وجود خواهد داشت نه هر مسابقه در این سال و در این سفر ممکن است لغو شود, آن می تواند آسیب های چشم انداز خود را. شما رو به خودتان را متقاعد کند که مسابقه باز خواهد گشت چرا که این چیزی است که نگه داشتن آتش در حال سوختن است. ما هنوز هم تقریبا دو ماه تا مسابقه و این که یک دوره آموزش. اگر شما در آن نگاه بود که اگر احساس غیر منطقی بنابراین شما ریز ریز کردن آن بیت به بلوک های کوچکتر و این که چه می شود شما را از طریق دوره.

CN: بیایید فرض کنیم که مسابقه پیش می رود و ما قادر به چوب به UCI جدید-نگاه تقویم. آن را برای رفتن به شدید با نژادها با هم تداخل دارند و یک رویداد مهم برخی از بار حوادث متعدد در نظر گرفتن محل در همان آخر هفته.

در: آن را به بزرگ. برای دوچرخه سواری طرفداران آن را به طور باور نکردنی و برای ما سواران فشار در حال رفتن به در همه زمان ها است. همه ما در حال رفتن به مجبور به قطع برای زندگی عزیز rollercoaster است که در سال 2020 است.

Naesen now has his brother, Lawrence (left), with him at AG2R
Naesen در حال حاضر برادرش لارنس (سمت چپ) با او در AG2R

CN: آیا آن را به فشار تا حدودی به این معنا که آینده خود را امن است و شما امضا قرارداد جدید در AG2R La Mondiale?

در: نه واقعا. این خوب نیست که برای پاسخ به سوالات در مورد قرارداد ایران و من به عنوان خوانده شده مقالات در مورد سواران – بزرگ و کوچک بودن قرارداد برای سال آینده با برخی از رقابت برای مکان خود و دیگران رقابت برای حقوق خود. این خوب نیست که باید به مقابله با آن, اما من فکر نمی کنم که می شده اند وجود دارد بسیاری از حالات که در آن من نمی پیدا کردن یک تیم برای سال آینده. اما این طرح از سال گذشته برای همیشه ثبت قرارداد در هر کجا که ممکن است بین کلاسیک و تور دو فرانس در این سال است. از آنجا که کلاسیک نیست در بهار اتفاق می افتد من گفت: به من عامل است که ما باید آن را انجام داده قبل از تور. AG2R می خواستم برای انجام کارها به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است چرا که آنها می خواستند به اطمینان حاصل شود که آنها تا به حال رهبران در این تیم است. آنها می خواهند به رقابتی باقی می ماند. هیچ چیز واقعا تغییر بین ماه های مارس و شروع مسابقه.

CN: شما توضیح داده ام آن را به طور خلاصه در اطلاعیه مطبوعاتی خود اما چرا شما را انتخاب کنید به چوب شوخ طبعی AG2R? من مطمئن هستم که وجود دارد بهره از تیم های دیگر?

در: من تا به حال برخی از منافع از تیم های دیگر کشش و برگشت به سال گذشته Tour de France زمانی که من عامل شروع به تماس گرفتن. اما اول از همه هدف من این بود برای ماندن با این تیم است. آنها کشف کردند من. من خوشحال هستم و آنها به من یک فرصت زمانی که من تیم IAM متوقف شد. وجود ندارد بسیاری از مکان ها که من می تواند در زمان اما پس از سه خیلی خوب فصل, من می تواند به چندین تیم. اما پس از ما شروع به صحبت کردن به تیم است که علاقه مند بودند من بلافاصله دیدم که AG2R می خواستم برای نگه داشتن من.

هر زمان که من صحبت رئیس او را به من بگویید که او می خواست من را به ماندن و که من به معنای زیادی به این تیم است. آن را احساس می کند مانند یک خانواده است و من فکر می کنم که من مردی که خوشحال می شود در اکثر WorldTour تیم اما چرا تغییر دهید زمانی که شما خوشحال هستید? پس از آن زمانی که من در صحبت کردن به تیم های دیگر با این بیماری همه گیر در پس زمینه برخی از مطمئن بودیم اگر رفتن آنها وجود داشته باشد سال آینده و برخی نمی دانم بودجه خود را برای سال 2021 و می خواستم به صبر نیمی از یک سال. و بعد از آن تیم ما بود که محکم و پایدار است. ثبات واقعا مهم بود.

CN: شما ذکر حمایت هستند و این تیم نیز به دنبال به را در پشتیبانی برای کمک به شما در کلاسیک?

در: ما صحبت کردیم در مورد این دو سواران در آینده خواهد شد که کمک به حمایت از ما در کلاسیک. از آنچه من درک می کنم که آنها در حال صحبت کردن بیشتر واقعا قوی سواران. من نمی توانم بگویم که در حال آمدن است چرا که من فکر نمی کنم که کسانی که سواران خود را گفت: زمان تیم نشده است اما AG2R وعده داده است من برخی از تقویت. آنها در مراحل نهایی از بحث.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de