صهیون ویلیامسون به نظر می رسد در شکل باور نکردنی می گوید او متمرکز برای راه اندازی مجدد

NEW ORLEANS (AP) — پلیکان rookie صهیون ویلیامسون اعتبار خود را از عقل با کمک به او در مدیریت زندگی پیش بینی نش

توسط PATRIS-MUSIC در 13 تیر 1399

NEW ORLEANS (AP) — پلیکان rookie صهیون ویلیامسون اعتبار خود را از عقل با کمک به او در مدیریت زندگی پیش بینی نشده تاب و اجتناب ناپذیر مجموعه ای از موفقیت و شکست است.

آن را در خدمت NBA top کلی پیش نویس انتخاب و در بسیار غیر معمول اولین فصل است که رفته هیچ چیز مثل او تصور می کرد با این حال هنوز هم دارای مقدار زیادی از وعده.

"12 ماه گذشته بوده است یک تجربه متفاوت" ویلیامسون گفت: پنج طرح خود را به طور معمول, خوش برخورد, خندان, آسان رفتن شیوه ای طی یک ویدئو کنفرانس در New Orleans Pelicans' تمرین ستاد. "مادر من به من می گوید" زندگی زندگی است. شما ممکن است از طریق بسیاری از بار بد. شما ممکن است از طریق بسیاری از زمان خوب است. آن را فقط به: سعی کنید برای آماده سازی خود را به عنوان بهترین عنوان شما می توانید.'"

پنج شنبه بود "تا" روز ویلیامسون و پلیکان حداقل آنلاین که در آن یک تصویر صهیون در ورزشگاه بودند NBA توییتر وزوز.

در حال حاضر ویلیامسون و پلیکان در حال آماده سازی برای ایجاد یک "حذفی فشار" چیزی است که به نظر می رسد بسیار بعید است که او نشسته بود در حاشیه با جراحی ترمیم زانو, تماشای نیواورلئان کار از طریق حق رای دادن-بدترین 13-بازی از دست دادن رگه که در سمت چپ این باشگاه با سابقه 6-22.

"من فکر می کنم این تیم می تواند واقعا به ویژه هنگامی که ما در حال تمام سالم" ویلیامسون گفت.

6-پا-6, 285 پوند ویلیامسون بود و انتظار می رود به شش تا هشت هفته زمانی که او تا به حال عمل جراحی برای تعمیر خود را پاره لترال راست منيسک روز قبل از فصل به طور منظم. او زخم از دست رفته حدود سه ماه و 44 بازی. هنگامی که او در نهایت بازگشت و در Jan. 22 طرفداران بسته بندی شده می ایستد و ویلیامسون به طور معمول آنها را خوشحال با around-the-لبه برجسته.

ویلیامسون به طور متوسط 23.6 امتیاز و 6.8 ریباند در 19 بازی را ایفا کرده است. New Orleans برنده 10 از کسانی که بازی و نگاه به دست آوردن شتاب زمانی که فصل را به حالت تعلیق در مارس 11 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

هنوز هم که محدود نگه داشته پلیکان به اندازه کافی نزدیک به حذفی تصویر – 3 1/2 بازی پشت ممفیس برای هشتم نهایی و حذفی دانه در کنفرانس غرب — را شامل می شود در میان 22 تیم NBA است که پایان خود را به طور منظم فصل در یک محل مرکزی در اورلاندو شروع جولای 30, New Orleans, پخش یوتا جاز.

پلیکان گارد جاش هارت گفت ویلیامسون نیز به صف "ما تهاجمی تر بیشتر پویا."

"اگر ما تا به حال او را در آغاز سال داستان نمی توان مبارزه برای هشتم دانه" هارت ادامه داد. "آن شده اند که ما چهار یا پنج دانه در غرب صادقانه میگویم."

ویلیامسون به سرعت توسعه یافته در دادگاه همکاری با خلاق بازی-ساخت up-tempo نقطه-گارد ساق پوش, جوراب توپ. ویلیامسون بود و ستایش هم تیمی ها و مربیان برای یک unselfishness اجازه داده است که بازیکنان دیگر مانند پلیکان پیشرو گلزن براندون اینگرام به همچنان به رشد.

چون ویلیامسون عمل جراحی و بازتوانی رخ داده بود در این فصل او واجد شرایط برای یک استثنا است که اجازه داده او را به ادامه به دنبال درمان و کار کردن در این پلیکان' تمرین مرکز پس از تمرین تیم ستاد در اطراف NBA بسته شده بود به اکثر کارکنان و بازیکنان.

اما ویلیامسون گفت که او هوشیار باقی مانده در مورد افشای خود را به coronavirus انجام در دادگاه کار تنها با ناپدری تا این هفته که NBA اجازه تیم امکانات برای بازگشایی به تقریبا همه بازیکنان به جز کسانی که با مثبت coronavirus آزمون.

"در ابتدا آن را بسیار دشوار بود چرا که حتی در حال حاضر شما کاملا نمی دانند که چه خبر است" با این ویروس ویلیامسون گفت. "من و stepdad من فقط در بر داشت راه های مختلف به ماندن در وضعیت در دادگاه و خارج از دادگاه در هر کجا که ما می تواند آن را پیدا کنید. احساس می کنم مثل من در شکل خوب در حال حاضر."

پلیکان مدیر کل دیوید گریفین گرفتار یک نگاه اجمالی از ویلیامسون تمرینات. او گفت که او نمی تواند با اطمینان بگوید چگونه ویلیامسون بازی نگاه کرد چرا که او قادر به کار در برابر دیگر NBA کالیبر بازیکنان.

"من می توانم به شما بگویم که او با دست زدن به توپ خیلی خوب و فیلمبرداری خود را به نظر می رسد بزرگ" گریفین گفت. "از نظر او آمادگی و تناسب اندام, بسکتبال, من نمی توانم به شما هر گونه نشانه ای از آن در همه."

ویلیامسون گفت: اوایل اولویت شامل پیوند با هم تیمی های دوباره.

"ما باید به هم بچسبند نگه داشتن احساسات ما بالا با هم و من فکر می کنم ما خوب خواهید بود," او گفت:.

ویلیامسون اشتیاق را در یک نقش رهبری می آید با وجود جوانی و بی تجربگی نسبی در NBA. او تبدیل نرم افزار پس از یک فصل بسکتبال کالج در دانشگاه دوک می کند و به نوبه خود 20 تا دوشنبه. اما او جهانی شد احساس به اینترنت در حالی که او هنوز در دبیرستان بوده و آب گرفتگی با تایید ارائه می دهد پس خود را در کالج حرفه ای به پایان رسید.

او نیز مواجه می شوند یکی دیگر از طرف های ورزشی کسب و کار هنگامی که او

او اولین عامل بازاریابی او پس از اخراج او به نفع دیگری. این مورد در حال انجام است.

"در یک راه عجیب و غریب من احساس مانند یک نوجوان در یک مدت زمان طولانی" ویلیامسون گفت: "بنابراین من آن را دوست دارم احساس نمی شود هر چیزی متفاوت است."

در ضمن ویلیامسون نشان داد که ناامیدی خود را بیش از دیگر بازی در مقابل طرفداران این فصل هرحال شور و شوق خود را برای بازگشت به ورزش او را دوست دارد بازی که مهم است.

"این قطعا رفتن به متفاوت است. شما می دانید, من عاشق طرفداران" ویلیامسون گفت. "آن دیوانه مرد. ما در واقع در مورد رفتن. این تا حد زیادی به روند اما من هیجان زده هستم."

صهیون ویلیامسون به نظر می رسد در شکل باور نکردنی می گوید او متمرکز برای راه اندازی مجدد در ابتدا در ظاهر NBCSports.comtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن