Yelich, Smoak, homer, طبع شعله ور شدن به عنوان تخمیر ضرب و شتم توله 8-3

شیکاگو (AP) - کریستین Yelich و جاستین Smoak آمار طولانی خانه اجرا می شود, داوران مداخله قبل از فریاد مسابقه بی

توسط PATRIS-MUSIC در 5 مرداد 1399

شیکاگو (AP) - کریستین Yelich و جاستین Smoak آمار طولانی خانه اجرا می شود, داوران مداخله قبل از فریاد مسابقه بین تیم رو بیش از حد جدی و Milwaukee Brewers شده گذشته توله شیکاگو 8-3 در روز شنبه.

بدون طرفداران در زمینه انوری, بازیکنان از هر دو NL مرکزی رقبا می تواند فریاد نسبت به یکدیگر از خود dugouts قبل از شروع چهارمین زمین باز یافته.

All-Star catcher Willson Contreras به نظر می رسید به پارس بلندترین از هشدار مسیر در مقابل توله ستاره شرق, و چند بازیکن از هر دو طرف ظهور بر روی خاک خود را در نزدیکی نیمکت. داوران شروع به پریدن کرد و آرام همه چیز را به سرعت قبل از بازیکنان می تواند عبور از ناپاک خطوط.

در یک بازی در مصاحبه طول حذفی, برنامه تلویزیونی میلواکی مدیر کریگ Counsell گفت: خالی ballparks ممکن است به ایجاد یک جدید در زمینه پویا است.

"من فکر می کنم این است که به بخشی از این فصل" Counsell گفت. "هر دو dugouts می توانید شنیدن هر یک از دیگر و داوران می توانید شنیدن همه چیز. وجود دارد که صحبت کردن در بازی شما هرگز با تمام طرفداران در اینجا. این فقط بخشی از بازی است."

حذفی استارت کربین Burnes گفت: غوغای "یکی از آن چیزهایی است که نوع ساخته شده از زمین برای اولین بار."

توله مدیر David Ross موافقت کرد و بدون نام بردن از هر محرکین.

"من فکر می کنم اگر شما در ستاره شرق در حال حاضر در این محیط شما در حال رفتن به انتظار برخی از آن" راس گفت. که رفتن به جرقه برخی از شدت. من نمی دانم که چگونه از آن همه نوع آغاز شده است."

ایضا برای کایل Schwarber که ضربه دو-اجرای هومر عمیق به راست. او می گوید بازیکنان آگاه هستند از COVID-19 پروتکل هایی است که محدود کردن تماس فیزیکی و می تواند منجر به تعلیق.

"امروز فقط یکی از مواردی که هر دو تیم بودند عقب و جلو رفتن" Schwarber گفت. "این یک معامله بزرگ نیست. آن را فقط در بیس بال.

"ما در حال رفتن به باید مراقب باشید با این قوانین جدید می شود و قادر به رفتن به هر یک از دیگر," او گفت:.

توله ستاره خاویر Baez برخورد کرد و توسط یک پیچ در میلواکی را Omar ناروائز بود شده plunked در چهارم و پنجم.

یک روز پس از کایل Hendricks بسته آنها را در سه بازدید میلواکی را خفاش ها را شکست سست در برابر یو درویش و توله اغل گاو یا حشم و در یک هوای گرم و شادی بخش بعد از ظهر.

Smoak راه اندازی قوی, تک, شات کردن حق-زمینه رتبه بندی در پنجم. Yelich سوار دو اجرا انفجار بالا به انوری مرکز میدان خمیر چشم در ششم.

بن Gamel آمار دو اجرای سه گانه برای تخمیر.

"من فکر می کردم در تمام طول روز ما جرم بود واقعا خوب" Counsell گفت. "در برابر درویش ما فقط او را به کار و ادامه داد: برای او کار می کنند."

Contreras خاص در یک اجرا برای شیکاگو است.

Burnes به طول انجامید 3 1/3 نوبت و پرتاب 75 رزین در اولین شروع خود را از آوریل 2019 و تنها پنجم حرفه ای خود را. او اجازه اجرا در دو بازدید در حالی که قابل توجه شش.

برنت Suter (1-0) سخت تن به تن 2 2/3 نوبت دادن Schwarber را هومر.

درویش (0-1) شکست خورده به دنبال یک پایان قوی در سال 2019 اجازه می دهد سه اجرا می شود در شش بازدید در چهار نوبت.

برادران پشت صفحه

Contreras دیدم برادر کوچکترش ویلیام -- همچنین یک شکارچی -- خود را لیگ برتر اولین بازی با آتلانتا در تلویزیون در شب جمعه. ویلیام 22 وارد شده به عنوان یک دفاعی جایگزینی برای بریوز در هشتمین دور در مقابل متس. "این بیش از ویژه" Willson Contreras گفت. "من فکر می کنم او می تواند بهتر از من. او استعداد بزرگ ابزار بزرگ."

زادگاه اولین

Jason kipnis می از حومه Northbrook, ایلینوی, خود توله اولین شروع در پایه دوم. دو بار همه ستاره با کلیولند امضا جزئی لیگ قرارداد با توله در فوریه و سپس اضافه شد فهرست لیگ در ژوئیه 17.

مربی اتاق

تخمیر: اس اس لوئیس Urias که آزمایش مثبت برای coronavirus قبل از تابستان اردوگاه پاک شده است را به بازی. او گزارش داد به گزارش به تخمیر ثانویه اردوگاه در Appleton, Wisconsin. Urias شده است انتظار می رود به رقابت با اورلاندو Arcia برای شروع shortstop کار پس از آنها به دست آورد و او را از سن دیگو اما او تحت عمل جراحی مچ دست در offseason و سپس به حال خود COVID-19 شکست.

توله: هر دو 3B کریس برایانت و 1B آنتونی ریزو بودند در صف شروع برای دومین راست بعد دوباره پنبه حلاجی شده در leadoff یک دوم نقاط پس از برخورد با عقب مشکل در اردوگاه تابستانی

بعدی

حذفی RHP فردی پرالتا چهره توله RHP تایلر Chatwood در سری آخر روز یکشنبه بعد از ظهر. پرالتا شد 7-3 با 5.29 عصر در 39 بازی (هشت شروع می شود) در سال 2019. Chatwood شد 5-3 با 3.76 عصر در 38 بازی (پنج شروع می شود).

---

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP-Sportstinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب