یانکی ها و داجرز کروز و از آن باران; صحنه هایی از شب باز

لباس جدید, چهره جدید همان عرق Gerrit کول. (راب Carr/گتی ایماژ)بیشتردو بازی پایین 898 برای رفتن. بیایید ببینید

توسط PATRIS-MUSIC در 3 مرداد 1399
لباس جدید, چهره جدید همان عرق Gerrit کول. (راب Carr/گتی ایماژ)

دو بازی پایین 898 برای رفتن. بیایید ببینید که چگونه به دور ما می توانید دریافت کنید.

آن را خوب به بازی بیس بال به عنوان عجیب و غریب به عنوان آن هنوز هم احساس می شود. من ترجیح خالی واشنگتن صندلی به مسخره لوس آنجلس cutouts, اما نظرات متفاوت خواهد بود. نه بازی تا به حال سطح بالایی از درام و با MLB قرار دادن 16-تیم حذفی سیستم به محل برای سال 2020 شاید فصلی درام است که از پنجره به بیرون. درام است که به سادگی از طریق برنامه.

منظورم این است که اجازه دهید صادقانه داجرز در حال حاضر ماهیگیری فهرست خود را برای پلی آف. آنها را به عنوان فعال به عنوان کسی که آن را به استراحت و مدیریت بازیکنان ستاره. (یک روز پیش کلیتون Kershaw بود فرض باز-شب استارت. دوشنبه, او منتقل IR استراحت یک مصدومیت.)

ستاره یا هیچ ستاره Gerrit کول تا به حال تمام مواد تشکیل دهنده برای یک آسانسور-کردن-hitter. باران-کوتاه بازی فرشته هرناندز در پشت صفحه. واشنگتن از دست برایس هارپر یک سال پیش آنتونی رندن در طول زمستان و خوان صوت (Covid-19) در روز پنج شنبه. رایان زیمرمن تصمیم گرفتند چند هفته پیش.

اندرو استیونسون پا به صف دوشنبه جایگزین صوت. استیونسون بازی های برگزار شده است صرفهجویی برای پریمیر لیگ در انگلستان بیش از سه سال تدوین .238/.319/.299 بریده بریده. این یک صف از غم و اندوه است.

کول مجاز اول زمین باز یافته هومر به آدم ایتون اما در غیر این صورت در فرمان. یک پیاده روی پنج strikeouts و 75 رزین. به نظر می رسد مثل او خوب خواهید بود بدون صورت ،

حداکثر Scherzer بود و از مشکل در طرف دیگر (5.1 IP 6 ثانیه 4 R 4 BB, 11 K) هر چند حداقل او خالی strikeout ستون. او همچنین انداخت 99 رزین قبل از باران آمد. بسیاری از تیم ها در حال رفتن به رسیدگی های اولیه خود را استارت, با, بچه, دستکش, اما آن را سخت به قید وثیقه از Scherzer دست.

هارون قاضی و Giancarlo استانتون هر دو تا به حال یک جفت از بازدید با استانتون اضافه کردن یک کشتی تایتانیک برای اولین بار-باز یافته هومر. من تمایل به تکیه به دور از آسیب-تیره بازیکنان به خصوص زمانی که آنها بازی بزرگ-بازار تیم و تمایل به جذب ADP وزوز اما من باید اعتراف کنم این صدای جیر جیر من فکر کردم.

نه هر کس می خواهد به بحث در مورد این نوع از نرم عوامل, اما آن را می سازد حس بصری به من. استانتون بود تحت هیچ فشار اضافی در میامی زحمتکش برای Marlins تیم در مقابل یک نیمه خالی ورزشگاه. در نیویورک طرفداران می تواند به شما در 30 ثانیه. شاید او قادر خواهید بود برای استراحت و انجام چیزی. من هیچ سهام و شاید آن را فقط تاخر تعصب صحبت کردن, اما زمانی که استانتون walloped که اولین اجرای خانه من تا به حال برخی از غیر-خرید پشیمانی.

داجرز 8 غول 1

در اینجا یک بازی که در آن نه استارتر رفت و عمیق — جانی کوتو انداخت 63 زمینهای برای غول داستین ممکن است 60 برای داجرز. هر دو کوزه در داخل و خارج از مشکل کار حدود هفت baserunners. راب نقره حال جالب را در ماه مه پس از بازی:

داجرز در نهایت شکست بازی باز در برابر غول اغل گاو یا حشم به طور خاص تاب تایلر راجرز بود که در این لیست ممکن است در سان فرانسیسکو آرام. (به عنوان اگر شما می خواهید به حدس و گمان به صورت دقیق تر در مورد آنچه می تواند بدترین فهرستی در این رشته و مدیریت توسط گیب Kapler از همه مردم.) انریکه هرناندز بود پنبه حلاجی شده ستاره با چهار بازدید و پنج RBIs. هومر آمد و در هشتم padding نمره نهایی.

در ضمن hotshot چشم انداز گاوین لوکس منتظر در بیس بال برزخ. این کارت یک تیم مانند داجرز می توانید بازی که در آن شما را مسخره استعداد در هر سن و پرداخت براکت.

Austin بارنز برداشت لا در گیر هر چند Will Smith ارقام برای شروع 60 درصد از زمان. مایک Yastrzemski و الکس Dickerson تا به حال هر دو بازدید به صورت غول و پابلو Sandoval تا به حال یک و یک قربانی پرواز. من عاشق دیدن پاندا در یک تیم و در یک صف. هنگامی که او را حلاجی سوم, شاید این مشکل است.

هک, شاید پاندا باید غول نزدیک تر است.

چیزهایی که واقعا به پخت و پز در روز جمعه 28 از 30 تیم در عمل (در بوندس لیگا و یانکی ها دریافت به روز کردن). بریوز و متس لگد کردن در حدود چهار ساعت پس از شروع به کار در آن ترکیب اولیه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب