یاهو ورزشی' 25 زیر 25: بسته شدن در ردیف 1

MVPs. All-Stars. طلا مدال آوران. قهرمانان. بالاترین سطح ورزش جهان هستند که توسط ورزشکاران جوان به همان اندازه

توسط PATRIS-MUSIC در 1 خرداد 1399

MVPs. All-Stars. طلا مدال آوران. قهرمانان. بالاترین سطح ورزش جهان هستند که توسط ورزشکاران جوان به همان اندازه به عنوان هر زمان در تاریخ است. با اکثر ورزشکاران هنوز کنار وقایع کنونی ما فکر آن را هم خوب به یک گام به عقب و قدردانی از بهترین های در حال ظهور استعدادهای ورزشی جهان ارائه کرده است. یاهو ورزشی کارکنان رای دادند یک سوال اساسی: "که زیر 25 ورزشکاران ما هیجان زده برای دیدن یک بار ورزش می آیند؟" وجود دارد راه های بی شماری برای پاسخ به این سوال. برخی را به شدت وزن یک ورزشکار زمان, رزومه کاری, در حالی که دیگران را نگاه کنید بیشتر در آینده بالقوه است. ستاره قدرت در اشکال مختلف می آید و این است که چگونه کارکنان ما آن را دیدم تکان دادن ،

ما خواهید بود رونمایی پنج ورزشکاران هر روز این هفته تا زمانی که ما تاج بهترین بهترین روز جمعه.

دیدن بقیه رتبه بندی ما:

25-21

20-16

15-11

(Amber Matsumoto/Yahoo Sports)
(کهربا ماتسوموتو/Yahoo Sports)

فراموش نکنید تاول ورزشکاری و herky-تشنجی خلاقیت است که باعث می شود او یک شبانه "Who" حلقه برجسته.

چه خبر ویژه در مورد Morant است که با وجود اینکه یک تازه کار, او در حال حاضر گرفته شده در این مرحله از چه دفاع می دهد او را به دیکته آنچه که او می خواهد و کنجکاو آن را از مخالفان خود را' دست. مقدار زیادی از بازیکنان می توانند اهرم دفاع با گرفتن از لبه در خواهد شد. Morant را تردستی — نگاه-نذری و توپ-تقلبی — tilts مخالفان جهت او آنها را می خواهد برای رفتن در حالی که او آتش توپ راه دیگر.

اما فراموش نکنید تاکتیکی خود را زرنگ و دانا برای یک لحظه.

چه خبر ویژه در مورد Morant است که توانایی های خود را به راه رفتن به ممفیس در 20 سال پیر و فرمان را از شهرستان. Morant ورود و خود را سریع و آسان شیمی با هم تیمی های Jaren جکسون و دیلون بروکس باید احیا هویت بازسازی گریزلیز و رهبری آنها را به شماره 8 دانه در حذفی شکار. مقدار زیادی از بازیکنان می توانند استاد پیچیدگیهای pick-and-roll. Morant ببخش که نیمه های معنوی در کنار حمل با او مغناطیس است که می توانید تغییر دهید که چگونه یک حق رای دادن خود را و چگونه یک شهر می بیند حق رای دادن — نوع تکبر راه رفتن است که می تواند یک تیم کامل از بچه ها می خواهید به پا زدن جانباز Andre Iguodala را برای عدم تمایل به بازی با آنها.

Morant چند سال است و بسیاری از لهستانی به دور از سوپر استار شدن اما glimmers آشکار هستند. در سطح Morant سرگرم کننده برق جوان, چشم انداز. بیشتر به شما پوست پشت لایه های بیشتری وجود دارد که در مورد هیجان زده. - Seerat Sohi

(Amber Matsumoto/Yahoo Sports)
(کهربا ماتسوموتو/Yahoo Sports)

این بود که در تهیه پیش نویس یک در حال اجرا پشت در پنج انرا دریافت می خندید از اتاق بیرون. Saquon Barkley شد به همین دلیل.

وزن اتاق قهرمان با 4.4 با سرعت و گیرنده گسترده مهارت های خارج از backfield های ایالتی پن standout بود به عنوان نزدیک به یک چیز مطمئن شوید که به عنوان وجود دارد این است که بیرون آمدن از دره مبارک. او بیش از زندگی به اعتیاد به مواد مخدره در طول سال 2018 تازه کار, مبارزات انتخاباتی و پس از انتخاب شدن با شماره 2 به طور کلی انتخاب کنید.

Barkley به دست آورده Rookie از سال افتخارات tallying 2,028 متری از داد و بیداد و 15 مجموع touchdowns در وسط New York Giants جرم. او یک زندگی واقعی و فانتزی ستاره در خارج از دروازه. در طول یک آسیب-کوتاه دانشجوی سال دوم مبارزات انتخاباتی او هنوز موفق 1,441 متری از داد و بیداد و هشت touchdowns در سال 2019. بسیاری از این تولید به دست آورده بود پس از بازگشت از بالا پيچ خوردگی مچ پا رنج می برد و در هفته 3.

آسیب تنها تهدید واقعی برای Barkley تولید در یک نرم افزار کاسه سطح در حالی که او را در خود فیزیکی نخست. چه مدت خواهد شد که برای یک NFL در حال اجرا بازگشت حدس و گمان است. اما در 23 سال, او در حال حاضر ثابت شده است او ورزشکاری و مجموعه مهارت به عنوان نخبگان در NFL سطح. او را تهدید به شکستن و باز کردن یک بازی در هر لحظه حتی با تمام چشم یک دفاع متمرکز بر او. و آنها را در یک جرم رهبری کارفرمایی دانیل جونز.

که او باعث می شود این غول ارزش تماشای ممکن است بزرگترین عهد به او الکتریکی توانایی و قدرت ستاره. - Jason اونز

(Amber Matsumoto/Yahoo Sports)
(کهربا ماتسوموتو/Yahoo Sports)

در طول بازی های المپیک 2012 800 متر زنان آزاد, a 15-year-old کتی Ledecky در زمان او لین در کنار رکورد جهانی نگه داشتن مورد علاقه ربکا ادلینگتن کردم و به شروع سریع.

BBC مفسران شروع مسابقه متمرکز در ادلینگتن و فرض بر این تازه بدوران رسیده نوجوان خواهد محو شدن به مسابقه رفت. چند دور بعد که نوجوان بود که منجر توسط کل طول بدن. بیشتر دور و او هنوز هم در جهان-رکورد سرعت.

در پایان یک ورزشکار که به سادگی امیدوار به آن را به لندن وارد سال 2012 تا به حال خرد المپیک درست مانند آن بود که یک دبیرستان شنا را ملاقات کند.

در حال حاضر در 23 سال Ledecky عظمت تنها تر روشن است.

با چهار مدال طلا و یک نقره در ریو د ژانیرو Ledecky بود تزئین ترین زن ورزشکار بازی های المپیک 2016 زمانی که او هنوز زیر سن آشامیدنی. او برنده 400 متر و 800 متر آزاد مدال طلا در مجموع از 10.45 ثانیه است. مقایسه برندگان معادل نر حوادث غالب یک ترکیب 1.36 ثانیه است.

که می داند چه می توانست اتفاق افتاده در توکیو در این سال با چهار سال تجربه به خصوص پس از بازی های المپیک اضافه شده 1500m freestyle — یک رویداد Ledecky برنده های خنده دار 18 ثانیه در سال 2017 قهرمانی جهان — به برنامه های خود را برای اولین بار.

هیچ ورزشکار در جهان بیشتر است و بدیهی است که غالب از Ledecky زمانی که او صرف یک چهارم از یک دقیقه lounging در پایان یک استخر در حالی که تماشای بقیه جهان بهترین شناگران رقابت برای دوم. حتی در بالاترین سطح از فاصله شنا کردن او نشان داده است هیچ کس می آید زمانی که او را در. - جک بائر

(Amber Matsumoto/Yahoo Sports)
(کهربا ماتسوموتو/Yahoo Sports)

7. مسیحی McCaffrey

مسیحی McCaffrey به دور از یک چیز مطمئن در سال 2017 پیش نویس NFL. یک بازی شکن در دانشگاه استنفورد او دقیقا نمی جیغ دوام برای یک NFL در حال اجرا به عقب وزن در فقط 200 پوند است. به خصوص هنگامی که صف آینده به پیش نویس-mate و LSU bruiser لئونارد Fournette که نگاه هر بیت بخشی از یک نرم افزار.

در حالی که Fournette که رفت و شماره 4 به طور کلی به Jacksonville Jaguars به حال خود یو پی اس و فراز زندگی به عنوان یک NFL پشت McCaffrey ایجاد کرده است خود را به عنوان یک لب گنده, ستاره سه فصل پس از Panthers نورد تاس را به او شماره 8 انتخاب کنید.

پس از یک جامد rookie مبارزه با 1,086 متری از داد و بیداد و هفت touchdowns در سال 2017 McCaffrey را از طریق شکست به عنوان یکی از یک نوع استعداد در طول سال دوم خود را به عنوان یک حرفه ای. او اندکی 1,098 متری در حالی که به طور متوسط پنج متری در هر حمل بر روی زمین و صید شگفت آور 107 از 124 اهداف از backfield برای 867 دریافت متری. او با عبور از خط هدف 13 بار در این فرآیند است.

بازی در یک NFC شامل تاد Gurley, آلوین Kamara حزقیال الیوت و Saquon Barkley تمام تولید کننده های دیدنی و جذاب اعداد McCaffrey رفت به عنوان یک طرفدار کاسه گیری که فصل. که نبود مشکل در 2019 زمانی که او رشد تولید خود را به 1,387 عجله متری 1,005 دریافت متری در 116 جلب و 19 مجموع touchdowns که تقریبا تمامیت Panthers جرم.

McCaffrey به تنهایی برنده فانتزی فصل به دست آورده و طرفدار کاسه و تمام نرم افزار افتخارات برای این تلاش است. 23-در سال دوگانه تهدید از backfield مانند NFL هرگز دیده می شود McCaffrey در حال حاضر دو مجموعه ای از رکورد برای جلب توسط در حال اجرا بازگشت. و پس از بازی از 16 بازی در هر یک از سه فصل دوام آن نگرانی های طولانی فراموش شده است. - Jason اونز

(Amber Matsumoto/Yahoo Sports)
(کهربا ماتسوموتو/Yahoo Sports)

6. سابرینا Ionescu

2K-1K-1K باشگاه در NCAA Division من بسکتبال است ، یک زن است.

سابرینا Ionescu نیویورک آزادی را انتخاب اول کلی در ماه گذشته WNBA پیش نویس شده است تیتر یک بازیکن همیشه از او بود و رتبه چهارم در سال 2016 استخدام کلاس. او برداشته اردک اورگان به مسابقات NCAA برای اولین بار در ده سال تحت الشعاع NCAA Division من سه گانه-دو رکورد قبل از کنفرانس بازی حتی در جریان سال سوم بود و اورگان مورد علاقه را به نفع خود 2020 مسابقات NCAA یک شاهکار اردک هرگز دست آورد. در انجام همه که او تبدیل به سران برخی از بزرگترین بازیکنان بازی از دیانا Taurasi و تیم ایالات متحده آمریکا همگروهی به NBA Kobe Bryant, LeBron James and Stephen Curry.

Ionescu, 22 دارای استعداد برای WNBA حرفه ای و وارد لیگ — COVID-19 تعویق گذشته — در زمانی که هیجان و شتاب و حرکات بازیکنان مسلما هرگز بالاتر بوده است. در حالی که او نمی خواهد تا ستون های سه گانه-دو برابر مثل او بود و او نمی خواهد که شماره که در او وجود دارد یا او را خیره در آزادی سیستم ساخته شده است اجازه می دهد تا او را به درخشش. شماره 1 پیش نویس میدارد به طور معمول رفتن به پرکاری حرفه ای مشاغل و او خواهد بود. او پتانسیل هر چند محدود است توسط یک جوان فهرست و اول سال سر مربی. آن را ایجاد یک ابر سوال در مورد چقدر تاثیر او باید در لیگ برتر در فصل اول هر زمان که ممکن است — ah یکی دیگر از سوال است.

و که باعث می شود او یکی از هیجان انگیز ترین بازیکنان جوان به تماشای زمانی که ورزش بازگشت. چگونه او را تحمل فشار دفاعی حرفه ای هر شب ؟ چه خواهد شد او را "طبیعی" توهین آمیز سهم بود در این آمار ، چگونه می شود که فشار به شدت رقابتی است. و فقط آنچه تاثیر خواهد او همچنان باید در این بازی به عنوان یک کل با جیمز کاری و یک لیست در حال رشد از NBA نام در گوشه? - Cassandra Negleytinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن