یاهو ورزشی' 25 زیر 25 ورزشکاران: Nos. 11-15

MVPs. All-Stars. طلا مدال آوران. قهرمانان. بالاترین سطح ورزش جهان هستند که توسط ورزشکاران جوان به همان اندازه

توسط PATRIS-MUSIC در 31 اردیبهشت 1399

MVPs. All-Stars. طلا مدال آوران. قهرمانان. بالاترین سطح ورزش جهان هستند که توسط ورزشکاران جوان به همان اندازه به عنوان هر زمان در تاریخ است. با اکثر ورزشکاران هنوز کنار وقایع کنونی ما فکر آن را هم خوب به یک گام به عقب و قدردانی از بهترین های در حال ظهور استعدادهای ورزشی جهان ارائه کرده است. یاهو ورزشی کارکنان رای دادند یک سوال اساسی: "که زیر 25 ورزشکاران ما هیجان زده برای دیدن یک بار ورزش می آیند؟" وجود دارد راه های بی شماری برای پاسخ به این سوال. برخی را به شدت وزن یک ورزشکار زمان, رزومه کاری, در حالی که دیگران را نگاه کنید بیشتر در آینده بالقوه است. ستاره قدرت در اشکال مختلف می آید و این است که چگونه کارکنان ما آن را دیدم تکان دادن ،

ما خواهید بود رونمایی پنج ورزشکاران هر روز این هفته تا زمانی که ما تاج بهترین بهترین روز جمعه.

ببینید که ما رتبه 25-21 روز دوشنبه و روز سه شنبه 20-16.

(Amber Matsumoto/Yahoo Sports)
(کهربا ماتسوموتو/Yahoo Sports)

در او دانشجوی سال دوم کمپین جوان به عنوان یکی از نخبگان نقطه پاسداران در NBA. خود را افزایش محبوبیت رهبری به او رای دادند به عنوان یک All-Star استارت تبدیل شدن به اولین Atlanta Hawks بازیکن پس از Dikembe Mutombo در سال 1998 به دریافت این افتخار است.

خود-محدوده فاصله دریبل هنری و امضای nutmegs باید یکباره او را به باید ببینید وضعیت. او چهارم در لیگ به ثمر رساند (29.6) و دوم در کمک (9.3) در طول 2019-20 فصل در سن 21.

اما با بازی های الکتریکی وجود دارد یک لبه به 6-پا-1 گارد. او خجالتی نیست و دور از درگیر شدن در بحث زباله با مخالفان و nutmegs مالیده خود را بسیار بزرگتر مخالفان راه را اشتباه در زمان. اما یکی نیست به او گفت: او را ادامه شکستن حرکت می کند.

او با آتش آن مشتعل می شود در هر صورت کمی. او موجب صرفه جویی در مقالات و توییت از رسانه های اعضای انتقاد خود را بازی.

بعلاوه جوان همیشه مربوط به دالاس ماوریکس ستاره لوکا Doncic که عالی شخصی و جمعی خود را با تیم کاری جوان نشده با تجربه تا کنون. جوان است با وسواس اثبات مردم اشتباه است که مستثنی نیست که آن را به اثبات کردم که بهتر از پیش نویس-بعد تعویض.

جوان ستاره بالقوه است که از طریق سقف. هنگامی که او را احاطه و با استعداد است که حرکت سوزن او می تواند شکوفه را به نه تنها این لیگ بهترین پوینت گارد اما بالا-پنج استعداد. هاوکز نداشته اند حق رای دادن-کالیبر بازیکن جوان مانند پس Dominique Wilkins پرتاب کردن tomahawks.

آتلانتا باید در دست های خوب برای یک مدت زمان طولانی. - Cleveland Cavaliers

(Amber Matsumoto/Yahoo Sports)
(کهربا ماتسوموتو/Yahoo Sports)

14. Kylian Mbappe

قبل از اینکه او حتی از او بیش از یک میلیارد نفر را دیدم چه Kylian Mbappe قادر است.

آن را 15 ژوئن 2018. فینال جام جهانی در مسکو بین Mbappe را در فرانسه و کرواسی. Mbappe جوانترین بازیکن در Les Bleus و دوم-جوانترین از 736 بازیکن که به روسیه سفر برای مسابقات در حال حاضر ساخته شده خود را در صحنه جهانی به ثمر رساند و سه بار به عنوان نهایی از جمله دو گل در یک 4-3 برنده بیش از لیونل مسی و آرژانتین در دور 16.

وجود دارد زمزمه های بعد از آن است که Mbappe می تواند یک روز به جای مسی به عنوان بهترین بازیکن در این سیاره است. آخر, اما, است که در آن افسانه ها ساخته شده است. Mbappe نمی نا امید.

با فرانسه پیشرو در نیمه دوم و یک تلویزیون جهانی مخاطبان از 1.1 میلیارد تماشای Mbappe اخراج صفحه اصلی بیمه هدف این است که مهر و موم شده خود را کشور دوم خود در جام جهانی پیروز شود. در این روند Mbappe شد اولین بار نوجوان به نمره در یک فینال جام جهانی پس از Pele آن 60 سال قبل است.

از آن پس Mbappe منجر شده لیگ دسته 1 در به ثمر رساندن دو بار. روز قبل از بازی در سراسر اروپا متوقف شد در ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس او به پاری سن ژرمن واجد شرایط برای مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا.

تابستان انتقال به رئال مادرید می تواند در کارت بعدی به احتمال زیاد برای هزینه که رقیب رکورد 200 میلیون دلار-به همراه پاری سن ژرمن پرداخت و بارسلونا برای نیمار در سال 2017. (Mbappe را 140 میلیون دلار حرکت از موناکو به پاریس یک سال بعد در حال حاضر دومین کشور در تاریخ است.)

آن را خواهد خرید هر دو عملکرد و بالقوه است. برای او انجام شده تا کنون در حال حاضر وجود دارد هیچ گفتن چه Mbappe را انجام خواهد داد برای یک encore. - داگ مک اینتایر

(Amber Matsumoto/Yahoo Sports)
(کهربا ماتسوموتو/Yahoo Sports)

این نیست که فقط طرفداران هاکی در حال از دست دادن در پلی آف جام استنلی. آن را نیز که آنها از دست رفته چیزی بر آنها هرگز مطمئن برای دیدن: بزرگترین بازیکن در این سیاره درگیر در ورزش است که در بالاترین سطح.

که ثابت شده بارها و بارها در NHL آن را به اندازه کافی خوب نیست صرفا به رخ کشیدن لیگ مفرد استعداد و هیچ بازیکنی بیشتر دقت تأکید این واقعیت از Edmonton Oilers سوپراستار مرکز کانر McDavid.

این است که یک بازیکن را پوشش می دهد که فاصله بر خلاف همیشه قبل از دیده می شود در تاریخ این ورزش یک ترور مطلق برای defensemen که شروع کرده اند به خود backpedal — مهم نیست که چقدر با استعداد هستند. و هنوز نابخشودنی شکست سازمان که پیش نویس او را از شماره 1 به طور کلی در سال 2015 محدود McDavid فقط یک postseason ظاهر — و یک سری پیروزی خود را در نیم دهه در لیگ.

در این فصل اما Oilers بازی خود را به یک موقعیت ناآشنا — جلوتر از برنامه پس از استخدام انجام شده اجرایی کن هلند به نوبه خود بیش از یک عدم roster. با سوپراستار در حال اجرا-mate لئون Draisaitl ارسال یک MVP-نوع فصل و مهار غالب به ثمر رساند خط تمام خود McDavid به طور ناگهانی و به طور غیر منتظره ای به حمایت او نیاز منجر به تعقیب برای یک بخش تاج و Oilers به نظر می رسید در ابتدا به صورت یک حذفی اجرا.

شما از دست رفته برخی از لحظات غیر قابل باور اگر شما نمی پرداخت شده است با توجه به کانر McDavid بیش از پنج فصل است. اما آنچه شما نمی از دست رفته است معنی دار هاکی.

شاید بزرگترین استعداد این ورزش تا به حال دیده می شود این فرصت ها تقریبا به طور انحصاری جلوتر از او. و این چیزی است که بسیار هیجان انگیز و حتی اگر ما مجبور به صبر کمی طولانی تر. - جاستین Cuthbert

(Amber Matsumoto/Yahoo Sports)
(کهربا ماتسوموتو/Yahoo Sports)

12. کودی Bellinger

او در سه فصل اول در رشته های کودی Bellinger گذشت تقریبا هر آزمون. تازه کار جایزه سال? بررسی کنید. چند All-Star ظاهر ؟ بررسی کنید. دستکش طلا جایزه است ؟ بررسی کنید. نقره مشت زن جایزه است ؟ بررسی کنید. MVP? همچنین بررسی کنید.

در این مرحله تنها چیزی بودند eluding 24 ساله Bellinger جهان سری حلقه. و در حالی که این قابل ستایش, Bellinger است که توانایی به تنهایی یک تیم به موفقیت است. پس از یک وعده دو سال اول در رشته های Bellinger اعلام کرد خود را به عنوان یکی از بازی نخبگان استعدادهای 2019. سوخت توسط یک رویکرد است که به شدت کاهش می یابد خود را strikeouts, Bellinger آمار .305/.406/.629 با 47 صفحه اصلی اجرا می شود, برنده اولین جایزه MVP.

در صورتی که عملکرد پایدار Bellinger می ایستد برای تبدیل شدن به لیگ ملی نسخه مایک ماهی قزل آلا. بازی تحت روشن چراغ فقط تا اتوبان — 15 دقیقه از هالیوود — باید Bellinger یکی از این بازی را بیشتر قابل عرضه در بازار ستاره چیزی است که وجود خود را در زمینه عملکرد ماهی قزل آلا تبدیل نشده.

مطمئن خوان صوت (شماره 18 در این لیست) دارای حلقه و رونالد Acuña جونیور (شماره 21) بیشتر هیجان انگیز در سبک بازی اما Bellinger بهترین شانس تبدیل شدن به بیس بعدی Derek Jeter یک سوپراستار می شود که گچ بری بر روی بیلبوردهای تبلیغاتی نقش یکی از موفق ترین فرانچایز در ورزش, میزبان "شنبه شب زنده" و خط خود را از کلن. - کریس Cwik

(Amber Matsumoto/Yahoo Sports)
(کهربا ماتسوموتو/Yahoo Sports)

11. نائومی اوزاکا

برای بسیاری از اولین حافظه نائومی اوزاکا است که یکی از عجیب و غریب: در بزرگترین تنیس لحظه او در اشک خواهر کوچک ما می خواستیم به راحتی. اوزاکا ضرب و شتم سرنا ویلیامز در سال 2018 آمریکا به فینال یک مسابقه خدشه دار جنجالی umpiring.

این یک سناریوی رویایی — اوزاکا در حال تماشای بزرگ ویلیامز و ضرب و شتم او بت او را برای اولین گرند اسلم عنوان — اما او آن شب عذرخواهی به Arthur Ashe Stadium جمعیت برای پیروزی او در حالی که ویلیامز او را در آغوش گرفت و التماس کسانی که در این غرفه به جشن اوزاکا به جای booing صندلی ump کارلوس راموس.

اوزاکا ادامه داد: به شکوفه پس از ارائه در وعده که او می تواند آینده تنیس زنان: او برنده 2019 استرالیا یک عنوان است که او را در بالای WTA رتبه بندی برای اولین بار برگزار شد و بر روی جهان شماره 1 نقطه برای حدود نیمی از سال, برنده Pan Pacific Open و چین باز کنید بعد در برنامه. او سبک تهاجمی شامل شاید بهترین خدمات بازگشت در بازی و قدرتمند فورهند.

او در دادگاه رویکرد belies شخصیت او را خارج از آن. اوزاکا به تازگی در توییتر اعلام کرد که او انجام داده اجازه کمرویی او را فلج او با استناد به یک میل به او اجازه نظر شنیده می شود و گفت: او تا به حال شده است با قرار دادن یک "محدود" بر روی خودش است. او اشاره کرد که او به احتمال زیاد هنوز هم آرام در طبیعت اما "نمی خواهد با تصویب در فرصت به من ذهن من صحبت کنه."

که می تواند برای بقیه از ما. اوزاکا ژاپنی-هائیتی تبار آمریکایی و تربیت او را به یک چشم انداز جهانی و تجدید نظر چند نفر دیگر می تواند ارائه دهد که می تواند یک مزیت به حساب بانکی خود را, اما او لطف و تواضع هستند و حتی بیشتر جذاب است. - Shalise Manza جوان

(Amber Matsumoto/Yahoo Sports)
(کهربا ماتسوموتو/Yahoo Sports)


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن