Xiaomi Mi 10 نرم افزار نقد و بررسی

خلاصهMi 10 نرم افزار است که Xiaomi گل سرسبد برای سال 2020 و از هر زاویه آن را یک رقیب شایسته برای دیگر بازیکنا

توسط PATRIS-MUSIC در 23 اردیبهشت 1399

خلاصه


Mi 10 نرم افزار است که Xiaomi گل سرسبد برای سال 2020 و از هر زاویه آن را یک رقیب شایسته برای دیگر بازیکنان بزرگ در فضا آندروید. آن را متکی بر آن 108MP دوربین برای گرفتن توجه مردم است اما عظیم سنسور نمی آوردن دستاوردهای عظیم در کیفیت تصویر مردم ممکن است انتظار داشت. سخت افزار بسته: نمایش, بلندگو, چیپ, باتری بسیار عالی است. Xiaomi نشده قطع هر گوشه و کنار با این مدل. اما همین نمی توان گفت این نرم افزار. برنامه دوربین و MIUI هنوز هم نیاز به کار شاید حتی تعمیرات اساسی قبل از آنها می تواند رقیب بهترین در صنعت.

در حالی که Mi 10 نرم افزار چک تقریبا هر جعبه بر روی گوشی های هوشمند بیمه لیست محدود در دسترس بودن و قیمت نسبتا بالا برای تجاری آن را سخت انتخاب کنید.

طراحی و صفحه نمایش


طراحی Mi 10 نرم افزار است که به خوبی و مدرن و قابل پیش بینی است. به نظر می رسد در این سال تمام Android flagships در حال همگرا نسبت به یک نگاه و این گوشی از این قاعده مستثنی است. شیشه ای در جلو و پشت و صفحه نمایش منحنی لبه های سوراخ پانچ عکاسی از دوربین در جلو و پشت است.
کیفیت ساخت است که به عنوان خوب به عنوان هر نوع دیگر گل سرسبد هیچ شکایتی وجود دارد.
نمایش یک 6.67-اینچ AMOLED با رزولوشن 2340x1080 و 90Hz نرخ تجدید. بله, آن را نمی p 1440 اما حتی سامسونگ خود گوشی تنظیم 1080p به طور پیش فرض. حقیقت این است که تفاوت در این است که به سختی قابل توجه است.

نمایش Mi 10 نرم افزار است که شادی به نگاه و این نرم افزار ارائه می دهد تنظیمات بیشتر از 99% از کاربران نیاز خواهد شد. شما می توانید به صورت دستی تنظیم تعادل رنگ سفید از صفحه نمایش و یا تنظیم آن را به صورت خودکار خواهد شد که تنظیم آن بر محیط زیست خود را (مانند تن درست در اپل) را انتخاب کنید چگونه اشباع رنگ ها و خیلی بیشتر.

دوربین و صدا


دوربین چه چیزی باعث می شود یا می شکند گل سرسبد این روزها بنابراین به طور طبیعی بزرگ تمرکز می رود بر روی آنها. Mi 10 نرم افزار دارای چهار دوربین عقب: а 108MP اصلی سنسور 20MP فوق العاده زاویه دوربین که همچنین مورد استفاده به صورت ماکرو عکس و دو تله دوربین یکی با 2x زوم و یکی با 3.7 x زوم. سوئیچ تلفن به صورت پویا بین تله دوربین.

قبل از اینکه ما صحبت در مورد هر یک دوربین برخی از کلی برداشت. من بسیار خوشحال با Xiaomi نرم افزار دوربین. دکمه برای سوئیچ بین دوربین های کوچک هستند و علاوه بر این گل نماد برای حالت ماکرو آنها هیچ نشانه ای از آنچه شما در حال تعویض است. زوم فراتر از مجموعه 2x و 5x نیز بدون هیچ زحمتی. اگر شما در حال گرفتن عکس با هوش مصنوعی و HDR تبدیل دوربین ممکن است گاهی اوقات سقوط. این گوشی همچنین اغلب به نظر می رسد مطمئن نیستید در مورد رنگ جسم شما در حال عکاسی. گاهی اوقات شما می توانید ببینید که چگونه آن را تغییر بین دو بسیار متفاوت تنظیمات رنگ که با هوش مصنوعی ، نتایج متفاوت از صحنه به صحنه به طوری نگه دارید که تناقض در ذهن است.

این 108MP دوربین اصلی ستاره نشان می دهد. به طور پیش فرض عکس ها در آن طول می کشد در حال 25MP; برای 108MP شما مجبور به استفاده از حالت اختصاصی. یکی از اشکال عمده از این سنسور آن عمق میدان. مثال زیر را بررسی کنید:


شکوفه های در وسط تصویر نگاه کنید واضح و دقیق اما به عنوان شما حرکت به دور blurriness به سرعت طول می کشد بیش از. این اثر مفید در حالات خاص اما برای تطبیق پذیری مورد نیاز از گوشی های هوشمند و دوربین آن را ایده آل نیست.

چون به طور پیش فرض وضوح 25MP مزایای اختصاصی 108MP حالت نمی شدید یا نه. در اغلب موارد شما حتی نمی توانید تفاوت بین این دو است.

در زیر شما می توانید از 200% زوم محصول از حالت پیش فرض عکس در مقابل اندازه واقعی محصول از 108MP یکی. در حالی که 108MP کند که جزئیات بیشتر این سود تقریبا ناچیز است.

معقول سطح زوم تا 5x Mi 10 Pro در حال انجام یک شغل مناسب و معقول هیچ شکایتی وجود دارد. هنوز مطمئن شوید که اگر آن حکم دو تله دوربین ، وان پلاس انجام شده است عکس های با 3x زوم دوربین کاملا موفقیت و آن شده اند که یک مصالحه.

فوق العاده گسترده ای از دوربین به نتایج رضایت بخش به عنوان به خوبی. ماکرو حالت خوب است که, اما نه واقعا یک نقطه فروش.وقتی که می آید به شب حالت Mi 10 یابد و تعادل خوبی بین روشنایی و نگه داشتن خلق و خوی از شب به ضرب گلوله در نقطه. تلفن مبارزه می کند کمی با تعادل رنگ سفید در شب و همچنین, اما به طور کلی شما خوشحال خواهید بود با نور کم عکس آن را طول می کشد.

این 20MP دوربین عکاسی از خود است که در نقطه نیز اگرچه برخی از پوست صاف رفتن حتی زمانی که زیبایی فیلتر کردن. HDR آثار بزرگ آن موفق به حفظ حتی درخشان ترین نقاط تحت کنترل است.

در این ویدئو بخش چیزهایی که به دنبال خوب. تصویری ثبات خوب است حتی در 4K, اما آن را به طور قابل توجهی بدتر اگر شما به 60fps همان می رود برای 1080p و همچنین هنگامی که شما برای 60fps. رنگ ها کمی بیش از حد اشباع شده ، تلفن می تواند شلیک 8K نیز هست اما شما بهتر است با استفاده از یک حلقه یا یک سه پایه که در غیر این صورت آن را می شود کاملا لرزان.


زمان برای گفتن چند کلمه در مورد صدای Mi 10 نرم افزار. این دو اختصاص داده شده سخنرانان هیچ واضحی درگیر است. و آنها در حال کوبیدن! در حداکثر حجم صدای آنها بیشتر شبیه یک جور بلندگوی بلوتوث از یک تلفن. آن را تکان دهنده چقدر صدا می آمد از این سوراخ کوچک. A+ که در رده!

نرم افزار و عملکرد


من با استفاده از Mi 10 نرم افزار با MIUI 11 مبتنی بر آندروید 10 اما MIUI 12 باید در آینده به آن در چند هفته. متاسفانه این نرم افزار یکی از ضعیف ترین نقاط این گوشی. آن می آید با بسیاری از برنامه های تکراری, اما شما همیشه می توانید پرتاب آن در یک پوشه و چشم پوشی است.

یکی از بزرگ گله من با MIUI با این حال, این است که چگونه آن دسته اطلاعیه ها. آنها اغلب فقط ناپدید می شوند. این تناقض است که واقعا آزار دهنده است که شما ممکن است از دست چیزی مهم است.

ویژگی های غیر معمول این گوشی دارای مادون قرمز بلستر. از طریق Mi از راه دور نرم افزار شما می توانید گوشی خود را به کنترل های مختلف دستگاههای خانگی مانند تلویزیون های استریو و.... برای تعویض یک تلویزیون به کانال مورد علاقه خود را در نوار.

این haptics در این گوشی چیزی به ذکر نیز هست. تایپ کردن با بازخورد لمسی در هنگام فشار کلید بسیار رضایت بخش و در حالی که من استفاده می شود برای پیدا کردن این ویژگی آزار دهنده بر روی گوشی های دیگر من با کمال میل سمت چپ آن بر روی Mi 10 نرم افزار.

وقتی که می آید به عملکرد Mi 10 Pro در حال انجام یک کار عالی. گل میمون 865 است که دست زدن به همه چیز با سهولت به ویژه هنگامی که آن را تنها به درایو یک صفحه نمایش 1080p. پایه سازی است 256GB که عالی است و رم فراوان است به عنوان به خوبی.

به عنوان هر یک محترم گل سرسبد در 2020, Mi 10 نرم افزار همراه با 5G قابلیت های. اما آن را پشتیبانی هیچ یک از 5G باند مورد استفاده در ایالات متحده. آن را خوب از کار در اروپا و هند و چین ، با این حال حتی در این مناطق آن را نمی خواهد که دسترسی به mmWave گروههای بنابراین انتظار نداریم که هر گونه عجیب دانلود با سرعت.

عمر باتری


Mi 10 نرم افزار همراه با یک 4,500 میلی آمپر باتری و حتی با 90Hz نرخ تجدید در عمر باتری چشمگیر بوده است. اگر شما یک کار بسیار سنگین و کاربر می تواند به راحتی شما را از طریق دو روز قبل از آن نیاز به یک اتهام است. و هنگامی که آن را ندارد که در آن 65W شارژر در بالای گوشی در هیچ زمان! برای اطلاعات بیشتر بررسی پست ما در مورد Mi 10 نرم افزار عمر باتری.

بهترین Xiaomi Mi 10 نرم افزار جایگزین


بزرگترین مشکل Mi 10 نرم افزار است که در دستگاه خود بلکه قیمت آن و آنچه در آن برابر است. Xiaomi استفاده را به نفع خود مشتریان خود را با قیمت های پایین تر اما این است که دیگر مورد زمانی که آن را می آید به پایان بالا.

در آلمان برای مثال Mi 10 نرم افزار به فروش می رساند برای 999 یورو در حالی که سامسونگ S20+ است 879 یورو و وان پلاس 8 Pro است 899. موتورولا در مورد شروع به فروش لبه آن+ با امکانات و قیمت شبیه به Mi 10 Pro, اما آشنا با نام تجاری نام و جک هدفون را ترجیح داده بیش از آن تقریبا بلافاصله. و هنگامی که آن را به ما به خوبی Xiaomi به معنای واقعی کلمه بدون حضور وجود دارد بنابراین Mi 10 نرم افزار است که حتی رقابت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب