جنگل با تمرکز بر مثبت پس از سکندری پایان در یادبود

(رویترز) - تایگر وودز' اولین PGA Tour رویداد در پنج ماه به پایان رسید با یک سنگ دور نهایی چهار-بیش از 76 در یا

توسط PATRIS-MUSIC در 30 تیر 1399

(رویترز) - تایگر وودز' اولین PGA Tour رویداد در پنج ماه به پایان رسید با یک سنگ دور نهایی چهار-بیش از 76 در یادبود مسابقات در روز یکشنبه اما 15-بار اصلی برنده گفت که او ترک Muirfield ایجاد کرد باشگاه گلف در مثبت متمرکز.

جنگل که آخرین رقابت در تور PGA در اواسط ماه فوریه در پیدایش دعوتی که در آن او به پایان رسید و آخرین در میان بازیکنان که ساخته شده از برش نشان داد کمی از وعده اما مقدار زیادی از زنگ زدگی در یک طرح که در آن او تا به حال برنده پنج بار.

یادبود ارائه یک کیسه مخلوط جنگل به عنوان او دو قول دور از یک تحت 71 اما پس از آن جبران آن با دو بسیار کمتر قابل توجه 76s.

جنگل به پایان رسید و پایین رهبران شش-بیش از 294 اما شانه ای بالا انداخت نمره به عنوان یک نتیجه از شیطانی شرایط در دوبلین اوهایو ترکیب با برخی از کهنه قرار دادن و عدم رقابتی دور.

"تا آنجا که من نوسان آن احساس خوب" گفت: جنگل جمعبندی عملکرد خود را. "من قادر به ضربه خوب عکس.

"جمعه کمی کردن از لحاظ جسمی اما به طور کلی برای من هفته اول بازگشت از آن بود که بسیاری... از مثبت."

جنگل خود دور خاموش به روشن و شروع با یک مرغک در اول اما کمی وجود دارد به لبخند مورد بقیه روز.

44 ساله حاکم کارشناسی ارشد قهرمان زده اول خود را دیو در چهارم پس از آن به نوبه خود با دو شیطان در همتراز پنج هفتم پس از بیش از دو bogeys در هشت و نه.

پس از یکی دیگر از دیو در 11 جنگل نگاه کرده بود آماده به حداقل سر در یک یادداشت بالا پس از چیدن back-to-back birdies در 16 و 17 تنها به جمع آوری پنجم خود را دیو از روز در گذشته است.

با وجود جنگل' شکایات خود را در مورد قرار دادن او نشان داد برخی استادانه لمس در سبزی با سه birdies همه آمدن حسن نیت ارائه میدهد از هیولا putts 35 22 و 18 ،

"من فکر می کنم من نیاز به کار بر روی من قرار دادن یک بیت و تمیز که تا," او گفت:. "سخت و دشوار شرایط برای شروع من هفته اول بازگشت اما آن را خوب به دریافت احساس و جریان رقابت دوباره."

پرسید که چه خود برنامه مسابقات در حال رفتن به و زمانی که او را دوباره در دوره جنگل تا به حال یک کلمه جواب.

"به زودی" او گفت:.

(گزارش شده توسط استیو Keating در تورنتو; ویرایش توسط کن فلک)tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن