پژمردگی چمبرلین را Bel-Air عمارت بازگشت به بازار در $14.9 میلیون

ساخته شده در '70s مثلث پر از خانه مراکز چشمگیر گفتگو گودال زیر 40-سقف پا. (Realtor.com)در Bel-Air, قابل توجه خ

توسط PATRIS-MUSIC در 27 تیر 1399
Built in the '70s, the triangle-filled home centers on a dramatic conversation pit under 40-foot ceilings. <span class="copyright">(Realtor.com)</span>
ساخته شده در '70s مثلث پر از خانه مراکز چشمگیر گفتگو گودال زیر 40-سقف پا. (Realtor.com)

در Bel-Air, قابل توجه خانه ساخته شده برای بسکتبال افسانه Wilt Chamberlain اتحاد دوباره با کاهش قیمت $14.9 میلیون دلار یا حدود 4 میلیون خجالتی از آنچه در آن در اصل به دنبال در سال 2018 است.

مانند بسکتبال ستاره خود را — که دارای رکورد بیشترین امتیاز را به ثمر رساند و در یک بازی NBA در 100 — خانه دارای نزدیک به افسانه ای با کیفیت. چمبرلین به حال خانه های ساخته شده در دهه 70 و معلوم شد که Ursa Major, ستاره صورت فلکی خانه به دب اکبر — یکی از چمبرلین بسیاری از نام مستعار.

دو داستان خانه یک بار برگزار می شود سفارشی اتاق با سقف آینه بنفش مخملی گوه مبل ها و دایره ای عظیم waterbed اما اخیر عوض کردن تغییر کردن طرح طبقه به طور چشمگیری. آن را در حال حاضر دارای عظیم مثلث فضای پر از چوب و سنگ و شیشه است.

پرتوهای فولاد برش در سراسر دندانه دار خارجی و چشمه و استخر را احاطه کرده ، داخل غرق گفتگو گودال با یک شومینه مجریان حجیم با فضای یک اتاق بیلیارد, مدرن, آشپزخانه, غذاخوری و صبحانه قطعه زمین پیش امده زیر 40-سقف پا.

در 9,400 فوت مربع وجود دارد شش اتاق خواب و هشت حمام و سرویس بهداشتی. دوم-داستان تراس مشرف به محوطه پر از باغ و پاسیو و منظره دره عمیق و باریک سنگ مخزن زیر.

چمبرلین که در سال 1999 در 63 دارای یک دسته از سوابق NBA از جمله بیشترین امتیاز گل در یک بازی (100) و بیشترین ریباند در یک بازی (55). تنها بازیکنی که تا به حال به طور متوسط 50 امتیاز در یک فصل چهار بار MVP برنده دو قهرمانی در طول زندگی حرفه ای او: یکی با 76ers و یکی با لیکرز.

درو فنتون از هیلتون & Hyland دارای فهرست.

قبل از عوض کردن خانه آخرین به فروش می رسد برای $6.555 میلیون در سال 2008 سوابق نشان می دهد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب