چرا این مشت زن بازنشسته ممکن است MLB بالاترین پرداخت بازیکن در سال 2020

2020 فصل لیگ بیس بال — اگر آن اتفاق می افتد — قابلیت چند عناصر منحصر به فرد. که بسیار در حال حاضر روشن به لیگ

توسط PATRIS-MUSIC در 25 اردیبهشت 1399

2020 فصل لیگ بیس بال — اگر آن اتفاق می افتد — قابلیت چند عناصر منحصر به فرد. که بسیار در حال حاضر روشن به لیگ و بازیکنان MLB انجمن تلاش برای تدوین و فرموله کردن یک طرح برای از سرگیری بازی در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

در میان عجیب ترین امکانات که وجود دارد ؟ بالاترین پرداخت بازیکن در این فصل ممکن است یک مشت زن بازنشسته است که به نظر می رسد در یک بازی پس از جولای 18, 2016.

با توجه به ورزشی را کن روزنتال سابق Milwaukee Brewers دیترویت ببر و تگزاس رنجرز برای اولین بار baseman شاهزاده صحرا نورد در موقعیت برای برگزاری این تمایز در صورتی که صاحبان خود را دریافت کنید در حالی که راه مذاکره حقوق بازیکن برای کوتاه فصل است.

در اینجا چگونه هر روزنتال گزارش:

شاهزاده Fielder بدهکار 24 میلیون دلار در سال آخر قرارداد خود را با رنجرز است برای دریافت کامل خود را فسخ پرداخت تحت شرایط مارس توافق بین صاحبان و بازیکنان در مورد کوتاه یا لغو 2020 فصل است.

مقدار Fielder دریافت کاهش ممکن است اگر طرفین در رسیدن به یک بعدی برخورد به کاهش پرداخت از بازیکنان که منتشر شد قبل از COVID-19 همه گیر اما چنین تنظیم بعید است که منابع می گویند. بازیکنان دیگر در 40-man فهرست اسامی و ورزش جمعی-چانه زنی و توافق به ظاهر محافظت تضمین می کند در خود قرارداد.

در ماه مارس توافق اشاره شده توسط روزنتال بازیکنان به توافق سرشکن حقوق برای سال 2020 فصل است. صاحبان در حال حاضر به دنبال یک 50-50 تقسیم درآمد برای یک پیشنهاد 82-بازی برنامه. دومی نشستن نیست و در همه با اتحادیه, مدیر اجرایی, Tony Clark, چه کسی می گوید MLB است "تلاش برای استفاده از یک بهداشت جهانی بحران به موسسه حقوق و دستمزد کلاه."

به عبارت دیگر مسائل و به دور از حل و فصل. اما یک 50-50 مقابله خواهد دست انداز صحرا نورد به یک موقعیت غیر معمول.

Los Angeles Angels outfielder مایک ماهی قزل آلا در حال حاضر میله میله به MLB بالاترین پرداخت بازیکن در این فصل در $37.7 میلیون. Gerrit کول نزدیک است در $36 میلیون. 29-در سال right-hander امضا a nine-year, $324 میلیون رایگان-عامل مقابله با نیویورک یانکیز بیش از زمستان است.

ماهی قزل آلا را دریافت کمتر از 19 میلیون دلار در حالی که کول حقوق و دستمزد را به رها کردن بیش از 18 میلیون دلار اگر لیگ را پیشنهاد می رود از طریق.

آنها دو نفر از 24 بازیکن برنامه ریزی شده برای به دست آوردن حداقل 24 میلیون دلار در این فصل است.

Retired slugger Prince Fielder could be MLB's highest paid player in 2020. Here's how.. (Photo by Adam Glanzman/Getty Images)
مشت زن بازنشسته شاهزاده صحرا نورد می تواند MLB بالاترین پرداخت بازیکن در سال 2020 است. در اینجا چگونه.. (عکس آدم Glanzman/گتی ایماژ)

Fielder بود که تلقی پزشکی قادر به انجام پس از تحمل یک دوم فتق دیسک در گردن او در سال 2016 شده اند که ورود به سال آخر از نه سال $214 میلیون قرارداد او در اصل امضا شده با ببر.

رنجرز رسما منتشر شد Fielder پس از 2017 فصل است.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن