چرا تهمت به طور ناگهانی نشان دادن حمایت برای Kap?

رئیس جمهور تهمت تایید کرده است khezri بازگشت به فوتبال شد. بله شما که راست است. نزدیک به سه سال پس از مغلوب سا

توسط PATRIS-MUSIC در 28 خرداد 1399

رئیس جمهور تهمت تایید کرده است khezri بازگشت به فوتبال شد. بله شما که راست است.

نزدیک به سه سال پس از مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده Kaepernick تظاهرات در طول سرود ملی به عنوان خشک آتش زنه به آتش تا پایگاه خود را رئیس جمهور گفت: که او "کاملا" معتقد است Kaepernick سزاوار فرصت دیگری در NFL.

"من دوست دارم برای دیدن او به یکی دیگر از شات" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در پاسخ به یک سوال در مورد Kaepernick از اسکات سینکلر Thuman. "بدیهی است که او به بازی خوب. اگر او نمی تواند بازی خوب, من فکر می کنم این امر می تواند بسیار ناعادلانه است."

و در نتیجه ما را وارد کنید و در عین حال یکی دیگر از رورشاخ لحظه برای این رئیس جمهور. چگونه شما بازدید او قبل از امروز این است که چگونه شما در حال رفتن برای مشاهده بیانیه خود در Kaepernick یک مرد که مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار در اثر به نام "son of a bitch."

به عبارت دیگر خود را انتخاب کنید تفسیر خود از مغلوب ساختن پیشی جستن بیانیه حمایت Kaepernick:

- مغلوب ساختن پیشی جستن به نفع شایسته سالاری. شما توجه داشته باشید که رئیس جمهور گفت "اگر او آن را سزاوار او باید [دهد] اگر او به این بازی توانایی." آن را ساده و سر راست به اندازه کافی بیانیه که مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است قبل از.

"من دوست دارم برای دیدن Kaepernick در آمده اگر او به اندازه کافی خوب" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در ماه اوت گذشته. "اما من نمی خواهم به دیدن او می آیند و اگر کسی فکر می کند آن را یک روابط عمومی خوب حرکت می کند. اگر او به اندازه کافی خوب او خواهد بود."

- مغلوب ساختن پیشی جستن می بیند راه باد باد. NFL منتقل شده قطعی در Kaepernick جهت. راجر Goodell به تشویق تیم به ثبت نام Kap در حالی که اخیر یاهو/نظرسنجی نشان می دهد اکثر آمریکایی ها در حال حاضر پشتیبانی از یک بازیکن حق اعتراض. تهمت مانند بسیاری از سیاستمداران گیر است انگشت خود را از بالا احساس ملایم وزش باد و حرکت در این جهت است.

- تهمت استفاده Kaepernick قبل از اینکه برای یک هدف و او با استفاده از او در حال حاضر برای دیگری. وجود دارد یک سوزن به موضوع اینجا بین angering خود را پایه و corralling رای کافی برای پیروزی در ماه نوامبر. چسبیده با "به اندازه کافی خوب" خط مغلوب ساختن پیشی جستن پشتیبانی از Kap مناسب برای بازی بر اساس شایستگی و بدون حمایت از خود را انتخاب و فرم اعتراض.

چه جالب این است که تا آنجا که تهمت انتقاد Kaepernick روشن است رئیس جمهور است و توجه به قوس Kaepernick حرفه ای. "او فوق العاده بود در rookie سال" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "من فکر می کنم او بسیار خوب بود و در سال دوم و پس از آن چیزی اتفاق افتاد و پس از خود بازی نیست به مردن."

که بسیار نزدیک به دقیقا در نقطه. مشخصات فنی Kaepernick بازی سه بازی خود را rookie فصل پشتیبان گیری الکس اسمیت اما در سال 2012 اولین فصل کامل در کارفرمایی او به رهبری 49ers به سوپر باول. سال بعد او به رهبری آنها را به NFC قهرمانی. اما 49ers سپس سقوط کردن یک صخره سکندری زیر سر مربیان جیم Tomsula و تراشه کلی و رفتن مستقیم پنج فصل بدون رسیدن به پلی آف تا سال گذشته سوپر باول اجرا شود.

آن را در میان که خشک کشش که Kaepernick شروع به زانو در طول سرود ملی در اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند دقیق همان نیروهای در حال حاضر رانندگی در سراسر کشور تظاهرات. Kaepernick به زانو در ابتدا در سال 2016 پیش فصل بعد از این فصل به او گفته شد او منتشر خواهد شد و بنابراین او تصمیم گرفت به خارج از قرارداد خود را به خود زمان بیشتری به زمین با یک تیم دیگر.

که در حال حاضر در سه سال و سه ماه و شمارش.

Colin Kaepernick participated in a workout for NFL football scouts and media last November, after which he was not signed. (AP)
Khezri شرکت در یک تمرین برای NFL فوتبال پیشاهنگی و رسانه ها در ماه نوامبر گذشته پس از آن او امضا نشده است. (AP)

شش ماه پس از Kaepernick تصمیم گرفتند قرارداد او تهمت استفاده می شود خود را در اعتراض به شلاق تا جمعیت در تظاهرات سیاسی. تماس با هر کسی که اعتراض یک "حرامزاده" و نشان می دهد آنها باید اخراج تهمت اراذل و کامل بویژه فرهنگ جنگ علیه NFL کامل با نیوجرسی سوختاندن که در سمت چپ این لیگ و صاحبان آن آور و ناامید.

اما پس از آن بود. اگر و هنگامی که Kaepernick بازگشت به NFL منتقدان را محکوم خواهد کرد او را و گذشته خود شد. اما این زمان در اطراف آنها ممکن است یک متحد در رئيس جمهور. و یا آنها ممکن است. شما می توانید هرگز بگویید.

NFL همه اما اذعان کرد که چه کسی با دسترسی به جعبه نمرات شده است گفت: در تمام طول: که Kaepernick نبود از لیگ برای فوتبال دلایل. جدا مطالعات انجام شده توسط واشنگتن پست و SB Nation نشان داد که Kaepernick از پایان سال 2016 فصل دارای مهارت است که او را در بدترین حالت در بسته وسط میان شروع NFL quarterbacks ... و به خوبی جلوتر از بسیاری از امضا به عنوان پشتیبان در پی خود.

در حال حاضر ؟ در حال حاضر آن را قابل بحث است که آیا او تا به مهارت های لازم برای بازگشت به لیگ برتر. تمرین خود را در ماه نوامبر بی نتیجه بود در بهترین حالت. بازی حرکت سریع و بدون توجه به چگونه بسیاری از انگیزه شعار Kaepernick ممکن است پست خود را در حساب های رسانه های اجتماعی وجود دارد هیچ چیز در مقایسه با زندگی در بازی اقدام به اندازه گیری یک کارفرمایی مهارت.

مقابل: در 32, Kaepernick کوچکتر (و بدیهی است که لایو) از برایان Hoyer, اندی, دالتون, Matt Ryan, Aaron Rodgers, رایان فیتزپاتریک بن Roethlisberger فیلیپ رودخانه و Drew Brees همه آنها باید به نقش معنی داری تحت مرکز در NFL در این فصل است. ماده در واقع Kaepernick است 10 سال جوان تر از تام بردی.

آیا khezri سزاوار فهرست حافظه ؟ نوچ هیچ کس سزاوار هر چیزی در NFL. اما زمانی که حتی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: khezri سزاوار یک شانس خوب ... این ممکن است زمان برای او را به کمپ برای تمرین.

_____

جی Busbee است که یک نویسنده برای یاهو ورزشی. او را دنبال کنید در توییتر @jaybusbee و یا با او تماس بگیرید با راهنمایی ها و ایده های داستان در jay.busbee@yahoo.com.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب