چرا کم نیوتن هنوز unsigned?

با نگاهی به گذشته, آخرین بالقوه لحظه از کم نیوتن حرفه ای آمد با 4:16 سمت چپ در سوپر باول 50.او Carolina Panthe

توسط PATRIS-MUSIC در 17 اردیبهشت 1399

با نگاهی به گذشته, آخرین بالقوه لحظه از کم نیوتن حرفه ای آمد با 4:16 سمت چپ در سوپر باول 50.

او Carolina Panthers شد پایین شش امتیاز به Denver Broncos بله. و او توپ خود را در 24 بله. اما این کم Freakin' نیوتن در اینجا کسی که فقط می خواهم به رهبری تیم خود را به یک 15-1 رکورد, آن مرد که می خواهم کشف و ضبط لیگ از دهان کسی که می خواهم یک بار چراغ Auburn از 24-نقطه کسری در برابر متنفر Alabama.

در آن لحظه آنچه را که شما قمار که سوپرمن بود رفتن را از طریق یک بار دیگر ؟ یک صد دلار است ؟ یک هزار ؟ خود را وام مسکن ؟

شما می دانید چه اتفاقی می افتد. توپ جامعی نیوتن swarmed توسط دنور دفاع فون میلر محروم توپ از دست خود را. نیوتن دیدم توپ بر روی زمین ... و flinched.

شما واقعا نمی تواند در قرعه کشی یک خط مستقیم از لحظه ای که به در حال حاضر زمانی که نیوتن از کار. نیوتن تصمیم به پرتاب بدن خود را به نزاع نیست که چرا او را به نشستن در خانه در حال حاضر. اما در آن لحظه او را زدم خاموش خود را پایه و او هرگز واقعا به بهبود است.

Cam Newton in full Superman mode. (Dannie Walls/Icon Sportswire via Getty Images)
Cam Newton کامل سوپرمن حالت. (Dannie دیوار/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

در حال حاضر او را از کار قادر به صحبت کردن با تیم و تحت ارزیابی پزشکی برای تعیین میزان صدمات او رنج می برد پس از آن. تیم پس از تیم نیاز به یک کارفرمایی نگاه به پیش نویس به معاملات به زیر بازار یک سال معاملات به رایگان آژانس به تقریبا در هر نقطه اما نیوتن. او رفته از MVP به تخفیف بن و آن را به سریع قرار می گیرند.

نیوتن را هدف گرگ اولسن است یک ایده خوب به همین دلیل است.

"گرفتن منتشر شد و پس از این مستند در محل قرار داده شد, من فکر می کنم واقعا محدود شانس خود را از تیم A. دیدن که او سالم بود و B. فقط با داشتن یک گفتگو را با پتانسیل جدید کارفرمایی گفت:" اولسن در حال حاضر با سیاتل. "من فکر می کنم که یک چالش برای او. من فقط امیدوارم که همه چیز رو باز کردن و زندگی مرتب کردن بر اساس از شروع شبیه برخی از عادی است که او می تواند شروع به چک کردن برخی از این جعبه زیرا او خیلی خوب از یک بازیکن نمی تواند در یک تیم در حال حاضر."

جنبه های پزشکی از نیوتن غیر ارادی sidelining حس می کند اما آن را "ب" بخشی از اولسن پاسخ این است که جالب ترین. نیوتن به مدافعان خود را اولسن در میان آنها اما وجود دارد مقدار زیادی از منتقدان که تنها متکبر postgame لباس نه کارفرمایی که با پوشیدن آنها. نیوتن همچنین دارای یک راه undercutting در مورد خود او بود که او اصرار داشت او را سرزنش خود و افزایش بیکاری در این بیماری همه گیر ... و پس از آن نوع انجام دقیقا همان است که.

"این خیلی امکان برای من در حال حاضر, اما واقعیت این است که این تاج, وضعیت, آمار, من یک فرد را سرزنش و یا انجام هر یک از آن چیزهایی که" نیوتن گفته کریس پاول در مصاحبه ای در Instagram زندگی می کنند. "اما در همان زمان, من فکر می کنم من را تحت تاثیر قرار شده است در بسیاری از راه های, و آن را فقط [ناگوار]."

برنده را پوشش می دهد تا یک کل بسیاری از خصلت و نیوتن یک کل بسیاری از خصلت های. اگر شما یکی از کسانی که قدیمی مدرسه وینس لومباردی بدون-من-در-تیم انواع, خوب, مخفی نیوتن مهندسی ژنتیک به گام در هر یک از اعصاب خود را. خود را از خود راضی نگه داری رفتار خود کلارک کنت به سوپرمن نما خود را-به-دوربین-گرفتن-من-خوب-سمت حرکت ارائه touchdown توپ به یک بچه شیطان و موذی در منطقه پایان ... همه از این نیاز به توجه خوب بود تا زمانی که Panthers برنده شد.

در حال حاضر چهار سال از حذف که سوپر باول آن همه حلقه کمی توخالی ... و این خیلی بد است چرا که در بهترین نیوتن یکی از بهترین QBs در بازی. حال سؤال این است که آیا او می تواند همیشه بالا سر و صدا دوباره ؟

اشتباه نکنید — نیوتن بود آنچه را که آنها می خواهم تماس بگیرید در NBA "اسب شاخدار" سریع تر از هر کسی بزرگتر, بزرگتر از هر کسی سریع تر است. او با بازی کارفرمایی راه همکار شمال Carolinian دیل Earnhardt استفاده می شود به درایو اتومبیل های ساخت سوراخ که در آن به دست نيامد.

اما مرد او را به تپش. هر طرفدار فوتبال مرجع نیوتن صاحب چهار نفر از این هفت all-time فصل علائم عجله برای حمل توسط یک کارفرمایی و شش هفت 14-بازی-یا-بیشتر فصول رتبه در بالای صفحه 21. (هفتم 2016 رتبه شماره 38 ... و این زمانی بود که پلنگ به طور فعال در تلاش برای محافظت از نیوتن از گرفتن آمار بسیار است.)

شما نمی حمل توپ که در بسیاری از موارد بدون در نظر گرفتن برخی از جدی پیگیر مجازات است. (این در ذهن نگه دارید برای 2028: Lamar جکسون در حال حاضر صاحب دو فصل عجله برای حمل توسط یک کارفرمایی.)

آن را که سابقه طولانی در برخورد همراه با دو مستقیم فصل به پایان رسید که در اوایل به دلیل مصدومیت که قطعا تیم نگران است. ترکیب که با سفر و تماس با محدودیت های ناشی از این بیماری همه گیر است که جلوگیری تیم از حوزه خارج نیوتن بر خود و آنچه شما باید, یک پسر که ناشناخته مقدار یک تاریخ کور که رفتن به میلیون ها دلار هزینه اگر شما تصمیم به بستن معامله.

نیوتن بخشی است فعال باقی مانده در Instagram ارسال یک آمیزه ای از نقل قول های انگیزشی تمرین فیلم ها و اعلامیه ها از تمرد همه hashtagged با "#shinethrutheshade" (خوب, مشخصات فنی, #šhïñëTHRŪthëŠHÄDĒ در نیوتن متمایز زبان.) او همچنین انتظار در شروع کار با توجه به NFL شبکه broncos اما این موضع که ممکن است تغییر کند اگر او بدون علامت باقی می ماند به ماه ژوئیه یا اوت ... و او به خوبی ممکن است.

نیوتن خواهد بود 31 زمانی که فصل شروع می شود. که در طرف quarterbacks اما نه برای quarterbacks که در گذشته MVPs. طبیعی سایش-و-پارگی نرخ نیوتن باید به چند سال بیشتر از سازنده توپ جلوتر اما با خیلی دیگر هیچ چیز "عادی" در مورد چگونه نیوتن است فرسوده و پاره شده.

هیچ کس نمی تواند سوال چقدر گاز نیوتن را ترک کرده است در مخزن. نگرانی این است که چگونه بسیاری از سوراخ در مخزن خود را.

_____

جی Busbee است که یک نویسنده برای یاهو ورزشی. او را دنبال کنید در توییتر و یا با او تماس بگیرید با راهنمایی ها و ایده های داستان در jay.busbee@yahoo.com.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب