که باعث می شود NBA کشباف?

نایک بوده است کننده رسمی NBA کشباف از 2017-18 فصل است.پوشاک ورزشی غول متعهد $1 میلیارد دلار در طول هشت سال دور

توسط PATRIS-MUSIC در 20 تیر 1399

نایک بوده است کننده رسمی NBA کشباف از 2017-18 فصل است.

پوشاک ورزشی غول متعهد $1 میلیارد دلار در طول هشت سال دوره NBA پوشاک حقوق. نایک مقابله با لیگ اجرا می شود از طریق 2024-25 فصل است.

که باعث می شود NFL کشباف?

"این همکاری با نایک نشان دهنده یک پارادایم جدید در ساختار جهانی تجارت, کسب و کار" کمیسر NBA آدم نقره در بیانیه ای گفت که معامله شد اعلام کرد در سال 2015. "به عنوان منحصر به فرد ما oncourt پوشاک ارائه دهنده نایک خواهد بود ابزاری در تلاش های جمعی به رشد بازی در سطح جهانی و در حالی که با استفاده از آخرین تکنولوژی به طراحی لباس و در دادگاه محصولات است."

نایک معروف "Swoosh" آرم به نظر می رسد در تمام NBA لباس. این شرکت در زمان بیش از پوشاک حقوق از آدیداس که در خدمت به عنوان NBA لباس رسمی تامین کننده از سال 2006 تا 2011.

نایک می کشد WASHINGTON REDSKINS پوشاک از فروشگاه آنلاین

در سال 2016 NBA حکام مورد تایید نیوجرسی پچ حمایت های مالی برای اولین بار در تاریخچه لیگ. تمام 30 تیم NBA تا به حال شرکت های بزرگ نیوجرسی پچ مشارکت به عنوان این سال است. تکه به نظر می رسد در طرف مقابل از آرم نایک.

دریافت فاکس کسب و کار بر روی بروید با کلیک در اینجا

NBA کشباف خواهد شد از ویژگی های منحصر به فرد و تاب و زمانی که لیگ رزومه بازی در تاریخ 30 ژوئیه پس از یک مکث طولانی در طول coronavirus بیماری همه گیر. بازیکن باید این گزینه از نمایش عدالت اجتماعی پیام در پشت لباس خود را.

نایک همچنین به عنوان لباس رسمی تامین کننده NFL و MLB.

اینجا را کلیک کنید برای اطلاعات بیشتر پوشش ورزشی در FOXBUSINESS.COM

مقالات مرتبط



tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب