NBA mock draft 3.0: تاپیک جدید No. 1

آن بوده است که 10 هفته از فصل بسکتبال کالج به طور ناگهانی به پایان رسید و همه اشکال بسکتبال آمده اند را متوقف

توسط PATRIS-MUSIC در 1 خرداد 1399

آن بوده است که 10 هفته از فصل بسکتبال کالج به طور ناگهانی به پایان رسید و همه اشکال بسکتبال آمده اند را متوقف کند. NBA پیش نویس قرعه کشی شد میله میله برای مارس 19 و NBA پیش نویس ترکیب را دنبال کرد در این روز پس از آن. پیشاهنگی و مقابل دفتر مدیران خواهد جمعیت متوسط بدنسازی در خارج از شیکاگو به عنوان آنها سعی کنید به قطعه با هم خود را پیش نویس تخته برای آینده پیش نویس است.

همه ما می دانیم که هیچ یک از است که اتفاق می افتد با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس. هر دو قرعه کشی درفت NBA و پیش نویس ترکیب شده اند به طور نامحدود به تعویق افتاد. تنها تعامل و ارزیابی تیم را در آینده پیش نویس کلاس زوم جلسات و بازی فیلم از فصل گذشته.

وجود دارد یک زن و شوهر از بازیکنان که شروع به پریدن کرد به صفوف ما آخرین مسخره پیش نویس و کسی که از این سود سال منحصر به فرد پیش نویس روند.

(پیش نویس منظور از Tankathon.)

Ht./Wt.: 6-5, 225

کلاس: اول

گرجستان: 19.1 ppg, 5.2, rpg 2.8 apg

ادواردز led SEC در به ثمر رساند و تمام ابزار به نخبگان NBA 2-گارد. فراموش رزمندگان نیاز ادواردز? هیچ. اما زمانی که برخی از NBA مقایسه Dwyane Wade, Donovan میچل و ویکتور Oladipo آن را سخت به تصویب او را به عنوان شماره 1 انتخاب کنید در این پیش نویس است. بازگشت در سال 2003 دیترویت پیستونز بود شماره 2 پیش نویس انتخاب و در گذشته بازیکنانی مثل کارملو آنتونی, Chris Bosh و Dwyane Wade به پیش نویس مرکز Darko Miličić و همه ما می دانیم که چگونه است که کار می کرد برای دیترویت. اگر رزمندگان را تا پایان با شماره 1 انتخاب کنید به احتمال زیاد سناریو این است که آنها تجارت آن است. ادواردز' دستکمگرفتهشده صفت عبور خود را در دادگاه علنی و شات آزاد است تا بالا آن را دشوار است برای دفاع از. او را سریع خاموش دریبل و با اندازه و قدرت خود را ادواردز می تواند یک زندگی حرفه ای طولانی در NBA.

Ht./Wt.: 6-9, 220

کلاس: دوم

دیتون: 20 ppg و 7.5 rpg 2.2 apg

Toppin بود ستاره برک آوت در کالج بسکتبال در این فصل است. نه تنها او به طور متوسط 20 امتیاز در هر بازی اما او 52.4 درصد از سه نقطه از خط و 63.3 درصد از این زمینه است. NBA ارزش بورس وجود ندارد و بهتر است در خارج-تیراندازی رو به جلو در این پیش نویس کلاس. Toppin بود به نام مشاهیر بازیکن سال و, آیا به اندازه کافی در خود را دو سال در دیتون به یک مدعی جدی برای ردیف 1 پیش نویس انتخاب این سال است.

Ht./Wt.: 6-9, 215

مکابی تل آویو (EuroLeague): 8.7 ppg, 6.5 rpg

Avdija, 19, بهترین بازیکن بین المللی در این پیش نویس و می تواند بهترین یورو بازیکن در NBA پس از لوکا Doncic. فقط 16 سال, Avdija جوانترین بازیکن به بازی برای ارشد مکابی تل آویو تیم. او برنده دو مدال طلا برای اسرائیل جوانان تیم ملی از جمله 2019 FIBA U20 قهرمانی اروپا که در آن او نام مسابقات MVP.

Ht./Wt.: 7-1, 240

کلاس: اول

ممفیس: 19.7 ppg, 10.7 rpg (سه بازی)

وایزمن در حال حاضر در میامی کار کردن و آماده شدن برای پیش نویس و انجام شده است تا پس از ماه دسامبر هنگامی که او را ترک ممفیس اولیه پس از NCAA او را به حالت تعلیق در 12 بازی. وایزمن گفت: شبیه سازی بازی خود را پس از دیوید رابینسون و به نظر می رسد تا به آنتونی دیویس و Giannis Antetokounmpo. ممفیس سر مربی پنی Hardaway پیش بینی کرد که وایزمن برنده خواهد شد Rookie از سال فصل آینده و می گوید: سابق ممفیس مرکز بالقوه همه ستاره.

Ht./Wt.: 6-7, 180

Illawarra (لیگ ملی بسکتبال): 17 ppg و 7.5 rpg 7 apg

توپ در بازگشت به آمریکا پس از یک جزئی پای آسیب در حالی که بازی در استرالیا. او ونرخ رسیدگی برای یک گارد خود را اندازه و قوی pick-and-roll بازی. شوت او انتخاب بهبود یافته از مدرسه خود را بالا روز هنگامی که او را بکشد تا از نیمه دادگاه و بنابراین خود را پیرامون دفاع. توپ تهاجمی در خط و پویا بازیساز که می بیند دادگاه بهتر از هر نگهبانی در این پیش نویس کلاس.

6. نیویورک نیکز: G Tyrese Haliburton

Ht./Wt.: 6-5, 175

کلاس: دوم

Iowa State: 15.2 ppg, 5.9 rpg 6.9 apg

Haliburton خود را شکست مچ دست چپ در یک بازی در برابر ایالت کانزاس در اوایل فوریه. قبل از این که او تا به حال یک سه گانه-دو در اوایل ژانویه در یک پیروزی بیش از TCU با 22 امتیاز 12 ریباند و 10 پاس گل. Haliburton می توانید نمره در هر سه سطح است و تیراندازی 50 درصد از زمینه و 41 درصد از سه.

7. شیکاگو بولز: G هارون Nesmith

Ht./Wt.: 6-6, 213

کلاس: دوم

Vanderbilt: 23 ppg, 4.9 rpg

Nesmith فقط بازی های نیم فصل پس از درد و رنج پا شکستگی استرس در برابر تگزاس A&M در ژانویه. قبل از آن آسیب Nesmith بهترین تیرانداز در کالج بسکتبال تیراندازی 51 درصد از زمینه و 52 درصد از سه.

8. شارلوت هورنتس: F Onyeka Okongwu

Ht./Wt.: 6-9, 245

کلاس: اول

USC: 16.2 ppg, 8.6 rpg

Okongwu بهترین شات بلاکر در این سال کلاس پیش نویس. طولانی قدرت رو به جلو از جنوب کالیفرنیا برگزار دبیرستان hoops با برادران توپ و شوت کردن پیش نویس تابلوهای پس از ضبط هشت بلوک در اولین بازی باقی مانده و یکی از بهترین مدافعان در خط طول فصل بسکتبال کالج.

9. Washington Wizards: F اسحاق Okoro

Ht./Wt.: 6-6, 225

کلاس: اول

Auburn: 12.9 ppg, 4.4, rpg 2 apg

Okoro بسیار ورزشی و می توانید در پایان در حاشیه با سهولت از آرنج و یا رانندگی پایه. تا آنجا که یکی-و-انجام استعدادهای رفتن, Okoro بزرگ صعودی. شات پرش خود را نیاز به برخی از توسعه اما Okoro نشان داده NBA پیشاهنگی که او یک قرعه کشی انتخاب این NBA پیش نویس است.

10. Phoenix Suns: G Killian هایس

Ht./Wt.: 6-5, 176

Ratiopharm اولم (آلمان): 12 ppg, 5.6 apg

متولد در فلوریدا هیز صرف بیشتر عمر خود را در فرانسه است. پدر خود را ایفا حرفه ای خارج از کشور و کمک کرده است تا راهنمای هیز' توسعه از طریق لیگ حرفه ای در آلمان است. هیز قوی سراشیبی بازی است و بسیار سریع خود را برای اندازه.

11. سن آنتونیو اسپرز: G Tyrese Maxey

Ht./Wt.: 6-3, 198

کلاس: اول

کنتاکی: 14 ppg, 4.3, rpg, 3.2 apg

Maxey تلاش کمی در کنتاکی در این سال اما راههایی برای بهتر کردن توپ یک بار هم تیمی خود امانوئل Quickley آغاز شده داغ در اواخر فصل. او یک گلزن است که توانایی تغییر بازی و هم تیمی های خود بهتر است. Maxey به ثمر رساند 20 یا بیشتر در شش بازی این فصل بسیار با استعداد کنتاکی تیم.

12. Sacramento Kings: G R. J. همپتون

Ht./Wt.: 6-5, 185

NZ شکن (لیگ ملی بسکتبال): 8.8 ppg, 3.8 rpg

همپتون انتخاب برای بازی در خارج از کشور برای یک سال در نیوزیلند به جای رفتن به کالج. او یک نقطه نگهبان که می تواند یک جای خواب در این پیش نویس است. همپتون برگشت به آمریکا در ماه فوریه و آماده کرده است و به صورت پیش نویس بوده است. او به تازگی به دانشگاه ممفیس به تمرین با پنی Hardaway و مایک میلر.

13. New Orleans Pelicans: G کول آنتونی

Ht./Wt.: 6-3, 190

کلاس: اول

کارولینای شمالی: 18.5 ppg, 5.7, rpg 4 apg

آنتونی آمد بازگشت از مصدومیت زانو در این سال پس از نشستن از شش هفته. او گرد نقطه نگهبان که ثابت کرده است که او می تواند نمره در هر سه سطح است. آنتونی هفت 3-اشاره گر در یک پیروزی بیش از سیراکیوز در این فصل است و یک پسر قلدر گارد در خط.

14. پورتلند تریل بلیزرز: F Saddiq Bey

Ht./Wt.: 6-9, 216

کلاس: دوم

ویلانووا: 16.1 ppg, 4.7, rpg, 2.4 apg

ویلانووا ساخته اند می تواند عمیق اجرا در مسابقات NCAA در سال جاری و Bey شد و در حال ظهور به عنوان بازیکن ستاره برای Wildcats. او 45 درصد از سه و می تواند گارد چهار موقعیت در دادگاه با تشکر از سرعت و حجم. Bey اعلام شده برای پیش نویس با گزینه بازگشت به مدرسه است اما به احتمال زیاد اقامت با توجه به چگونه منحصر به فرد این پیش نویس است و او تقریبا یک قفل به عنوان اولین پیش نویس دور انتخاب کنید.

15. اورلاندو سحر و جادو: F Jaden تیم Mcdaniels

Ht./Wt.: 6-9 و 200

کلاس: اول

واشنگتن: 13 ppg, 5.8 rpg

Huskies نیست پایان راه آنها می خواستند با یک 15-17 ضبط و آخرین در Pac-12. با وجود از دست دادن رکورد وجود دارد یک نگاه اجمالی از عظمت از تیم mcdaniels. این دراز و باریک بال یک Kevin Durant مانند بازی و چهار بازی با 20 یا بیشتر نقاط این فصل است. او ممکن است بزرگترین علامت سوال در کل این پیش نویس و می تواند یک سرقت برای سحر و جادو اگر او می افتد تا اواخر قرعه کشی.

16. مینه سوتا تیمبرولوز (از طریق Brooklyn Nets): G Devin Vassell

Ht./Wt.: 6-6, 180

کلاس: دوم

ایالتی فلوریدا: 12.7 ppg, 5.1 rpg

Vassell led FSU به ثمر رساند و در ریباند این سال است. او یکی از مرگبارترین اواسط محدوده جامپر در ACC و 49 درصد از این زمینه است. Vassell تلاش برای دیدن زمان بازی خود را در سال اول اما تقریبا سه برابر شده خود را دقیقه در این فصل به طور متوسط تقریبا 30 دقیقه در هر بازی. او یک نگهبان قابل اعتماد است که می تواند توپ فشار به طور متوسط کمتر از یک گردش یک بازی در این فصل است.

17. بوستون سلتیکز (از طریق Memphis Grizzlies): F گرانبها Achiuwa

Ht./Wt.: 6-9, 225

کلاس: اول

ممفیس: 15.8 ppg, 10.8 rpg

Achiuwa پا در راه بزرگ هنگامی که وایزمن تصمیم به ترک این تیم در ماه دسامبر. او یکی از ورزشی ترین بازیکنان در پیش نویس است و به بالا صعود کند. شوت او انتخاب بهبود یافته در یک سال تحت پنی Hardaway و مایک میلر تیراندازی نزدیک به 50 درصد از میدان در این فصل است.

18. دالاس ماوریکس: G تئو Maledon

Ht./Wt.: 6-4, 198

ASVEL (فرانسه): 6.6 ppg, 3.3 apg

Maledon شروع به بازی حرفه ای در 15 در فرانسه. ورزشی گارد نقطه جامد میانی بازی و به نظر می رسد به انجام همه چیز به خوبی در گارد نقطه. Maledon خوب رهگذر محدودیت گردش می کند و به حق می خواند در جرم.

19. Milwaukee Bucks (از طریق Indiana Pacers): G جاش سبز

Ht./Wt.: 6-6, 210

کلاس: اول

آریزونا: 12 ppg و 4.6 rpg 2.6 apg

سبز پویا گارد تیراندازی در اصل از استرالیا. 6-پا-6, سبز, خوب است برای اندازه NBA گارد و یک مدافع. او به ضرب گلوله 42 درصد از زمینه و 36 درصد از سه فصل است. اگر چه آریزونا تا به حال ناامید کننده فصل سبز نشان داد پیشاهنگی او بالا بسکتبال ضریب هوشی و توانایی بازیسازی برای رسیدن به سطح بعدی.

20. بروکلین نتس (از طریق Philadelphia 76ers): F Jalen اسمیت

Ht./Wt.: 6-10, 225

کلاس: دوم

مریلند: 15.5 ppg, 10.5 rpg

Jalen "استیکس" اسمیت یکی از مهمترین و بهبود بازیکنان در این ده سال. او بهبود یافته خود را در خارج شات پرش و تا به حال چشمگیر چهار threes در پیروزی ایندیانا در اواخر فصل. اسمیت اجرا می شود کف خوبی برای او اندازه و قوی انتخاب کنید-و-pop بازی گسترش به 3 نقطه خط. او تا به برخی از اتاق به گسترش خود را به سبد خرید بازی و نیاز به بهبود در ایجاد خود را به ضرب گلوله کردن آرنج. اسمیت در نقش یک بازی شبیه به Myles ترنر بود که در قرعه کشی انتخاب در 2015 پیش نویس است. هر دو بازیکن مشابه در اندازه و سریع bigs با ورزشکاری.

21. دنور ناگتس (از طریق Houston Rockets): G Jahmi'us رامزی

Ht./Wt.: 6-4, 195

کلاس: اول

Texas Tech: 15 ppg, 4, rpg, 2.2 apg

این قطعات باید همه ستاره در خيابان Jokic و جامد گارد نقطه با جمال موری. رمزی است که اب زیر کاه دارای جای خواب در این پیش نویس و می تواند بسیار بالاتر با تشکر از سرعت و ورزشکاری در دادگاه. او سبک بازی متناسب با این جوان و با استعداد تیم ناگتس.

22. Philadelphia 76ers (از طریق Oklahoma City Thunder): G نیکو Mannion

Ht./Wt.: 6-3, 190

کلاس: اول

آریزونا: 14 ppg, 5.3 apg

Mannion تلاش در اواخر فصل برای آریزونا اما پیشاهنگی هنوز هم عشق خود را بازیسازی توانایی و سریع شات آزاد است. پیش نویس خود را در محدوده این است که همه جا با برخی از داشتن او در داخل 10 صفحه و یا در حال سقوط به اواسط دهه بیست سالگی. متولد در ایتالیا Mannion پدر بازی شش سال در NBA و چهار سال در خارج از کشور.

23. Miami Heat: G تره جونز

Ht./Wt.: 6-3, 185

کلاس: دوم

دوک: 16.2 ppg, 4.2, rpg 6.4 apg

تیم در حال حاضر می دانید که چه نوع از پخش آنها در حال گرفتن چون برادر بزرگتر Tyus جونز نقش در حال حاضر برای ممفیس گریزلیز. Tyus همچنین برای مایک شیشفسکی برنده مسابقات قهرمانی ملی در دانشگاه دوک در سال 2015. تره یکی از بهترین مدافعان در کالج بسکتبال در این فصل و درست کردن یک طبقه به طور کلی. او در 3 نقطه تیراندازی بهبود یافته و به 36 درصد بعد از عکسبرداری 26 درصد به عنوان دانشجوی سال اول.

24. یوتا جاز: F ورنون Carey Jr.

Ht./Wt.: 6-10, 270

کلاس: اول

دوک: 17.8 ppg, 8.8 rpg

دوک مرکز اهدا شد دو افتخارات بالا در این فصل برنده AP ACC بازیکن سال و همچنین تازه وارد از سال است. کری جونیور پدر شش سال در NFL به عنوان یک مانور و آن را آسان ببینید که در آن او می شود اندازه و قدرت خود را از. کری جونیور به ثمر رساند 25 یا بیشتر امتیاز در شش بازی این فصل است.

25. Oklahoma City Thunder (از طریق دنور ناگتس): F Patrick Williams

Ht./Wt.: 6-8, 225

کلاس: اول

ایالتی فلوریدا: 9.2 ppg, 4, rpg,

ویلیامز یکی از بزرگترین تراورس در سال جاری پیش نویس کلاس. او هنوز خیلی خام به عنوان یک بازیکن و به خوبی می توانست یک قرعه کشی انتخاب در 2021 پیش نویس کلاس. او تنها به طور متوسط 22.5 دقیقه در هر بازی تلاش می کرد تا کمی از این میدان به طور متوسط کمتر از 10 امتیاز در هر بازی در این فصل است. ویلیامز یکی از ورزشی ترین بازیکنان در این پیش نویس کلاس و شکوفا می تواند در NBA تحت حق تیم و کادر مربیگری.

26. بوستون سلتیکز: G Kira لوئیس جونیور

Ht./Wt.: 6-3, 165

کلاس: دوم

آلاباما: 18.5 ppg, 4.8, rpg, 5.2 apg

لوئیس جونیور به طور متوسط 22.8 امتیاز در هر بازی در 10 بازی گذشته از فصل از جمله سه 30-نقطه اجرای این سال است. او سریع گارد و حجم بالا تیرانداز که در زمان 10 یا بیشتر عکس در هر بازی در این فصل است. لوئیس جونیور می توانید بالا و پایین در انتقال و هنگامی که او می شود داغ او را اجازه دهید آن را پرواز از سراسر دادگاه.

Washington Huskies forward Isaiah Stewart scored 29 points in his final game. (Brian Rothmuller/Icon Sportswire via Getty Images)
Washington Huskies از جلو اشعیا استوارت به ثمر رساند 29 امتیاز در بازی نهایی. (برایان Rothmuller/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

27. نیویورک نیکز (از طریق Los Angeles Clippers): F اشعیا استوارت

Ht./Wt.: 6-9, 250

کلاس: اول

واشنگتن: 17 ppg, 8.8 rpg

استوارت یکی از نیروهای بیرون آمدن از مدرسه بالا و اگر چه واشنگتن ندارد فصل استوارت هنوز هم تحت سلطه Pac-12 در از پست. در بازی نهایی فصل استوارت نجومی بالا از 29 امتیاز — تیراندازی نه-برای-11 از میدان. او می تواند تعریف Mitchell رابینسون در مقابل دادگاه و دیدن برخی از اوایل بازی زمان برای یک جوان تیم نیکز.

28. تورنتو رپتورز: F دانیل Oturu

Ht./Wt.: 6-10, 240

کلاس: دوم

در ایالت مینه سوتا: 20.1 ppg, 11.3 rpg

Oturu است بی سر و صدا بالا رفتن تیم پیش نویس تخته تشکر به اندازه و قدرت خود او به نمایش در رنگ این سال است. آن را سخت به بگویید که چگونه بازی خود را ترجمه به NBA اما او یک جامد بزرگ است که می تواند به خوبی دفاع در پست و بالا و پایین دادگاه به خوبی خود را برای اندازه.

29. لس آنجلس لیکرز: F Zeke Nnaji

Ht./Wt.: 6-11, 240

کلاس: اول

آریزونا: 16.1 ppg, 8.6 rpg

Nnaji رشد دو اینچ از سال آخر خود را در دبیرستان به شرکت. او 7-پا-1 بال و دست بزرگ برای یک بازیکن خود را اندازه. اولین بازی این فصل او به ثمر رساند 20 امتیاز در 20 دقیقه — ترین نقاط به ثمر رساند توسط یک دانشجوی سال اول در شان میلر عصر (بیش از سابق شماره 1 انتخاب کنید DeAndre Bay, Derrick ویلیامز و Lauri Markkanen).

30. بوستون سلتیکز (از طریق Milwaukee Bucks): F Udoka Azubuike

Ht./Wt.: 7-0, 270

کلاس: ارشد

کانزاس: 13.7 ppg, 10.5 rpg

Azubuike بهبود فوق العاده در این سال شد و یک تهدید در خط با قوی back-to-the-سبد خرید بازی و خود را جلا pick-and-roll گزینه با کانزاس گارد نقطه دوون Tauk. کانزاس بود شماره 1 تیم بسکتبال کالج و Azubuike نشان داد که چگونه قدرتمند او در رنگ که در آن او تا به حال یک فصل-بالا هشت dunks در برابر Butler.

2020 NBA mock draft - 2nd round

31. دالاس ماوریکس (از طریق Golden State Warriors): G امانوئل Quickley

Ht./Wt.: 6-3, 188

کلاس: دوم

کنتاکی: 16.1 ppg, 4.2 rpg

32. شارلوت بابکتس (از طریق Cleveland Cavaliers): G دوون Tauk

Ht./Wt.: 6-2, 185

کلاس: دوم

کانزاس: 18.1 ppg, 4.1, rpg 4 apg

33. دالاس ماوریکس: G Jalen هریس

Ht./Wt.: 6-5, 195

کلاس: Junior

نوادا: 21.7 ppg, 6.5, rpg 3.9 apg

34. Philadelphia 76ers (از طریق Atlanta Hawks): F رابرت Woodard دوم

Ht./Wt.: 6-7, 230

کلاس: دوم

می سی سی پی امور خارجه: 11.4 ppg, 6.5 rpg

35. ساکرامنتو کینگز (از طریق Detroit Pistons): F Paul Reed

Ht./Wt.: 6-9, 220

کلاس: Junior

DePaul: 15.1 ppg, 10.7 rpg

36. Philadelphia 76ers (از طریق نیویورک نیکز): F Leandro Bolmaro

Ht./Wt.: 6-7, 182

بارسلونا (اسپانیا): 10.4 ppg, 3.1 rpg

37. Washington Wizards (از طریق شیکاگو بولز): G اشتون Hagans

Ht./Wt.: 6-3, 198

کلاس: دوم

کنتاکی: 11.5 ppg, 6.4 apg

38. نیویورک نیکز (از طریق شارلوت هورنتس): G ملاکی فلین

Ht./Wt.: 6-1, 185

کلاس: Junior

San Diego State: 17.6 ppg, 4.5 rpg 5.1 apg

39. New Orleans Pelicans (از طریق Washington Wizards): F اردن Nwora

Ht./Wt.: 6-7, 225

کلاس: Junior

لویی: 18 ppg, 7.7 rpg

40. ممفیس گریزلیز (از طریق Phoenix Suns): G Ayo Dosunmu

Ht./Wt.: 6-5, 185

کلاس: دوم

ایلینوی: 16.6 ppg, 4.3, rpg 3.3 apg

41. سن آنتونیو اسپرز: F پری رخی

Ht./Wt.: 6-10, 250

کلاس: دوم

می سی سی پی امور خارجه: 17.4 ppg, 10.1 rpg

42. New Orleans Pelicans: F پل Eboua

Ht./Wt.: 6-9, 215

Pesaro: 7.4 ppg, 5.3 rpg

43. Sacramento Kings: G Tyrell تری

Ht./Wt.: 6-1, 160

کلاس: اول

دانشگاه استنفورد: 14.6 ppg, 4.5 rpg 3.2 apg

44. پورتلند تریل بلیزرز: G Cassius وینستون

Ht./Wt.: 6-1, 185

کلاس: ارشد

Michigan State: 18.6 ppg, 5.9 apg

45. اورلاندو سحر و جادو: میسون G Jones

Ht./Wt.: 6-5 و 200

کلاس: Junior

آرکانزاس: 22 ppg, 5.5, rpg, 3.4 apg

46. بوستون سلتیکز (از طریق Brooklyn Nets): F Kaleb Wesson

Ht./Wt.: 6-9, 270

کلاس: Junior

Ohio State: 14 ppg, 9.3 rpg

47. شیکاگو بولز (از طریق Memphis Grizzlies): Skylar ذرت

Ht./Wt.: 6-4, 205

کلاس: ارشد

LSU: 16.7 ppg, 5, rpg, 3.2 apg

48. رزمندگان طلایی امور خارجه (از طریق دالاس ماوریکس): F خاویر Tillman

Ht./Wt.: 6-8, 245

کلاس: Junior

Michigan State: 13.7 ppg, 10.3, rpg, 3 apg

49. Philadelphia 76ers: G برایس همیلتون

Ht./Wt.: 6-4 و 200

کلاس: دوم

UNLV: 16 ppg, 5.5 rpg

50. ایندیانا پیسرز: G Cassius استنلی

Ht./Wt.: 6-6, 193

کلاس: اول

دوک: 12.6 ppg, 4.9 rpg

51. Oklahoma City Thunder: G الیاس هیوز

Ht./Wt.: 6-6, 215

کلاس: Junior

سیراکیوز: 18.7 ppg, 4.8, rpg 3.3 apg

52. Atlanta Hawks (از طریق Houston Rockets): F Killian Tillie

Ht./Wt.: 6-10, 220

کلاس: ارشد

Gonzaga: 13.6 ppg, 5 rpg

53. ساکرامنتو کینگز (از طریق Miami Heat): F ملک Fitts

Ht./Wt.: 6-8, 230

کلاس: Junior

St. mary's: 16.5 ppg, 7.1 rpg

54. رزمندگان طلایی امور خارجه (از طریق یوتا جاز): F Trendon واتفورد

Ht./Wt.: 6-9, 235

کلاس: اول

LSU: 13.6 ppg, 7.2 rpg

55. بروکلین نتس (از طریق دنور ناگتس): G اشعیا جو

Ht./Wt.: 6-5, 180

کلاس: دوم

آرکانزاس: 16.9 ppg, 4.1 rpg

56. شارلوت بابکتس (از طریق بوستون سلتیکز): F Nick ریچاردز

Ht./Wt.: 6-11, 247

کلاس: Junior

کنتاکی:14 ppg, 7.8 rpg

57. لس آنجلس کلیپرز: G Myles پاول

Ht./Wt.: 6-2, 195

کلاس: ارشد

Seton Hall: 21 ppg, 4.3, rpg 2.9 apg

58. تورنتو رپتورز: G Jared ساقی

Ht./Wt.: 6-3, 190

کلاس: دوم

بیلور: 16 ppg, 3.1 apg

59. Philadelphia 76ers (از طریق لس آنجلس لیکرز): F Austin Wiley

Ht./Wt.: 6-11, 260

کلاس: ارشد

Auburn: 10.6 ppg, 9.3 rpg

60. New Orleans Pelicans (از طریق Milwaukee Bucks): G Payton در پریچارد

Ht./Wt.: 6-2, 190

کلاس: ارشد

اورگان: 20.5 ppg, 5.5 apg

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن