که تحویل Michael Jordan 'مسموم' پیتزا ؟ یک گاو نر فن که نسخه خود را از داستان

در 10 ژوئن سال 1997 کریگ Fite مشغول به کار بود یک کار جدید به عنوان دستیار مدیر در کلبه پیتزا در پارک سیتی ایا

توسط PATRIS-MUSIC در 30 اردیبهشت 1399

در 10 ژوئن سال 1997 کریگ Fite مشغول به کار بود یک کار جدید به عنوان دستیار مدیر در کلبه پیتزا در پارک سیتی ایالت یوتا است. نه قبل از این فروشگاه ساعت 11 شب بسته تحویل سفارش در آمد از ماریوت پایین خیابان.

یکی از بزرگ نازک پوسته اضافی پپرونی.

محل باعث گوش به گرفتن تا آنجا که هر کس در پارک شهر می دانستند شیکاگو بولز شد اقامت وجود دارد در طول نهایی NBA برابر یوتا جاز.

بعدی شب بحرانی بود بازی 5 از مجموعه ای است که گره خورده بود در آن زمان 2-2. در حال حاضر در اینجا بود که کسی در ماریوت به دنبال اواخر شب میان وعده و مرد از هتل پیشنهاد آن "ممکن است یکی از این بازیکنان است."

Fite زندگی در ایالت یوتا بود اما یک گاو فن به دلیل از خود گذشتگی به مایکل جردن. او تا MJ که او نام پسرش بعد از او. در حالی که تقریبا هر کس دیگری در یوتا شد ریشه برای جاز Fite همه چیز در مورد شیکاگو است.

"من تا به حال شرط شرط با همه در فروشگاه با آن" Fite گفت: "بزرگ نشان می دهد" در 1280 منطقه در سالت لیک سیتی.

این فرصت را به طبخ برای یک گاو نر هر گاو بود به اندازه کافی برای Fite به بهار به عمل است. او گفت که او دست خود را شسته و خار آشپز را کنار گذاشته و حتی ترک خورده یک شوخی است.

"من را به پیتزا زیرا من نمی خواهم هر یک از شما از انجام هر کاری به آن" Fite گفت.

Michael Jordan set the record straight about his infamous "flu game" in the 1997 NBA Finals. Now, the man who made the pizza Jordan said was poisoned has provided his own account. (Photo credit should read JEFF HAYNES/AFP via Getty Images)
مایکل جردن مجموعه ای از رکورد مستقیم در مورد خود را بدنام "flu game" در سال 1997 NBA Finals. در حال حاضر که ساخته شده پیتزا اردن گفت: مسموم شد ارائه شده خود را حساب. (عکس های اعتباری باید به عنوان خوانده شده جف HAYNES/خبرگزاری گتی ایماژ)

کمی هم Fite می دانم که او در نهایت متهم با اردن و دو نفر دیگر از ارائه مسموم پیتزا — در حال حاضر معروف ترین پیتزا در تاریخ NBA — که تقریبا باعث MJ به دست بازی 5.

داستان مطرح در نهمین قسمت از "آخرین رقص" در بازگویی مشهور "flu game" که در آن اردن غلبه بیماری و ضعف به نمره 38 امتیاز و منجر گاو به یک 90-88 پیروزی. شیکاگو رفت و در را به نفع خود پنجمین قهرمانی در شش بازی.

در اردن و همراهان او را گفتن پنج بچه از یک پیتزا محلی محل نشان داد تا با پای باعث نگرانی در مورد دستکاری.

"پنج بچه و تحویل یک پیتزا؟" Mj's مربی تیم استیفن گراور گفت: در docu-سری. "آنها تمام تلاش به دنبال در. من پیتزا. من به آنها پرداخت. من این پیتزا پایین. من بگو من یک احساس بد در مورد این پیتزا.' "

اردن اهمیتی نمی دهند. بعدا مشخص شد او حتی تف روی پیتزا را به نگه داشتن هر کس دیگری از گرفتن یک تکه.

"من خوردند پیتزا" اردن گفت. "همه توسط خودم. هیچ کس دیگری می خوردند پیتزا. از خواب بیدار شدم حدود 2:30 پرتاب کردن سمت چپ و راست ... واقعا نبود آنفولانزا بازی. آن مسمومیت غذایی است."

در حال حاضر در اینجا بود Fite روز دوشنبه در رادیو های محلی با جیک اسکات و گوردون مونسون بحث در مورد پیتزا و او می گوید او 23 سال پیش و ابراز مخالفت با آنچه پخش شد در ESPN.

"است که یک دسته از تلخه" Fite گفت. "ببخشید ما پنج وحشت زده به دنبال بچه ها که مرد احساس تهدید ؟ من حدس می زنم شما به فروش کتاب خود را که شما واقعا که هیجان انگیز است."

شروع با این Fite گفت. آن را فقط به او تحویل راننده نه پنج مرد.

"وجود دارد دو نفر از ما" Fite گفت. "من حتی نمی باید که بسیاری از مردم به کار [در کلبه پیتزا]."

او گفت: این پیتزا بود و با دقت ساخته شده است.

"من به دنبال تمام قوانین" Fite گفت. "در آن زمان من در تلاش برای تحت تاثیر قرار دادن مدیر فروشگاه وجود دارد."

دو سوار به ماریوت امیدوار است که آنها ممکن است یک بازیکن در لابی و یا راهرو. آنها تا به حال هیچ ایده بود برای MJ. چادری در خود Pizza Hut, لباس, حمل پیتزا و مجهز به یک اتاق خاص شماره Fite گفت: آنها از طریق پلیس جزئیات جلو رفت.

"به عنوان به زودی به عنوان شما راه رفتن را به ساختمان شما می توانید بوی سیگار دود" Fite گفت: از شدت سست کشتی گاو نر. "و ما در آسانسور و رفتن تا من فکر می کنم طبقه دوم. به محض این که درب آن را باز کرد احساس شما رو پانچ با سیگار دود."

Michael Jordan's love of fine cigars is well-documented. (Photo credit should read MIKE NELSON/AFP via Getty Images)
مایکل جردن عشق خوب سیگار برگ است که به خوبی مستند شده است. (عکس های اعتباری باید به عنوان خوانده شده مایک نلسون/خبرگزاری گتی ایماژ)

به عنوان آنها راه می رفت پایین سالن Fite می گوید یک بازیکن (Fite جالب نمی تواند به یاد داشته باشید که جاسوسی او و گفت: "آه هی پیتزا."

Fite گفت: این یک اتاق خاص شماره (دوباره نمی تواند به یاد بیاورید).

"آه آن را برای مایک" ناشناس بازیکن گفت. "آن را به تنهایی ترک."

Fite گفت که او در حال حاضر هیجان زده است. محمدجواد رفتن به پیتزا. او در زدم و استیفن گراور ترک خورده آن را باز گرفت و پیتزا بسته درب آمد و دست او را به $20.

"'هی می توانم حداقل می گویند سلام به مایک?'" Fite گفت: او گفت:. "منظورم این است که چرا نه ؟ این یک شات. درب از نوع باز می شود تا یک کمی بیشتر. مایک است که نشسته در صندلی او بازی کارت و یا هر دست خود را بالا می برد و می گوید: "با تشکر از مرد است.' مرد به نظر می رسد در من و خاموش درب."

Fite فکر این بود که تا شب بعد که اردن بیمار بود. او گفت: گمانه زنی در محور زمان در مسمومیت غذایی و یک کلبه پیتزا مدیر منطقه حتی نام او را در مورد امکان در حال حاضر پیتزا معروف بود.

"این یک پوسته نازک پپرونی پیتزا" Fite گفت. "آن را به سختی دریافت مسمومیت غذایی یک پیتزا مگر اینکه البته شما اضافه کردن چیزی به آن اما این اتفاق نمی افتد چرا که مطمئن شوید که به عنوان هک آن را ترک نمی کند دست من."

Fite نمی مراقبت بیش از حد. MJ و خریداران موفق به کسب عنوان. تیم های مورد علاقه خود قهرمان شد او برنده تمام شرط و او (به اختصار) به دیدار مایکل جردن.

در حال حاضر او را متهم مسمومیت مرد.

Fite آیا برطرف کردن یک شایعه: که اردن پریدند یک پرواز به لاس وگاس برای یک شب قمار و مهمانی قبل از آنچه که برخی از نظریه پردازان توطئه تماس بگیرید "خماری بازی" نه "flu game." او تایید می کند که محمدجواد در پارک شهر حداقل در حدود 11 p. m.

پیتزا رسوایی کنار Fite هنوز زمینه های مشترک با محمدجواد. او مقصر مدیریت برای باد تا خریداران پس از 1997-98 قهرمانی و سوگند یاد کردن گاو fandom.

"جری Krause واقعا عصبانی من زمانی که او ریخته چیز" Fite گفت.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن