آن تیم می تواند برنده این عجیب و غریب حباب عنوان?

برای بهتر یا بدتر NBA جعل جلوتر با آن برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد 2019-20 فصل در پایان ماه در اورلاندو ،

توسط PATRIS-MUSIC در 30 تیر 1399

برای بهتر یا بدتر NBA جعل جلوتر با آن برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد 2019-20 فصل در پایان ماه در اورلاندو ، به عنوان تیم گزارش به والت دیزنی جهان برای اردوگاه های آموزشی ما شیرجه رفتن عمیق به تصویر بزرگ بسکتبال سوالات باقی مانده پاسخ داده شود در حال حاضر و اکتبر.

[تاریخچه مختصری از کجا NBA سمت چپ خاموش و آنچه در آن به معنی برای قریب الوقوع بازگشت]

ما می دانیم که چه چیزی باعث می شود یک قهرمان NBA. با چند مورد استثنا در آن طول می کشد یک MVP-کالیبر سوپراستار در اوج قدرت خود, احاطه شده توسط حداقل یکی از ستاره های دیگر (اغلب دو) و با کیفیت نقش بازیکنان به حرکت حذفی دستکش بلند. Kawhi Leonard موفق شد عنوان سرمقاله روزنامه عمیق تورنتو رپتورز چرخش در فصل گذشته. قبل از او آن را به کوین دورانت, LeBron James and Stephen Curry این دهه است.

لئونارد تنها بدون موریس Podoloff جایزه را به نام خود کند اما در حال حاضر خود را دو فینال MVPs دو بازیکن دفاعی سال جوایز و یک جفت بالا-سه MVP پس از اتمام از تصدی خود با سن آنتونیو اسپرز که در سال 2014 عنوان فهرستی رهبری پیری تیم دانکن و تونی پارکر و مانو Ginobili است تا حدودی از یک استثنا به NBA قانون است. اما آنها نیز در حال حاضر چهار بار قهرمان و چهار آینده Hall of Famers در صف شروع از جمله بالا-10 تمام وقت بازیکن.

[ایجاد و یا پیوستن به یک سال 2020 یاهو فوتبال فانتزی لیگ برتر را برای امروز رایگان]

در سال 2004 دیترویت پیستونز ترین بارها ذکر شده را بردارد. آنها گذشته تیم برنده عنوان MVP در فهرست اما با نگاهی به گذشته آنها بیش از حد انباشته شدند. Chauncey Billups, رشید والاس ریچارد همیلتون و بن والاس تمام شد چند وقت همه ستاره زیر سن 30.

به طوری که تیم های متناسب با این لایحه در اورلاندو? لس آنجلس لیکرز از ویژگی های جیمز چهار بار MVP و آنتونی دیویس که سوم به پایان رسید در سال 2018 MVP مسابقه. میلواکی دیگران به رخ کشیدن Giannis Antetokounmpo که همه اما مهر و موم شده خود را دوم متوالی MVP مبارزات انتخاباتی. پرتاب در لس آنجلس کلیپرز از آنجایی که ما می دانیم چه لئونارد می توانید انجام دهید و او در حال حاضر پیوست پل جورج که قرار داده شده سوم در سال گذشته MVP مسابقه. و هیوستون راکتس باید یک جفت از MVPs جیمز هاردن و راسل وستبروک آنها backcourt. که در آن است. این لیست پس از آن تعجب آور است که کسانی که چهار تیم در حال حاضر بهترین شانس برنده شدن 2020 قهرمانی در هر BetMGM.

Giannis Antetokounmpo wants to do for the Bucks what LeBron James did for the Heat in his last MVP season. (Harry How/Getty Images)
Giannis Antetokounmpo می خواهد به انجام کار برای دیگران چه LeBron James را به صورت گرما در آخرین MVP فصل است. (هری چگونه/گتی ایماژ)

اما ما نمی دانیم که آنچه در آن طول می کشد را به نفع خود عنوان در یک حباب. می تواند ما یک تیم ساخته شده است در این قالب از سال 2004 پیستون پیروزی در اورلاندو که در آن سلامت بيشترین و عمق می تواند کلید ؟ ما دایره و سپس گسترش به Philadelphia 76ers و بوستون سلتیکز که شروع ترکیب اولیه هستند مملو از ستاره کالیبر بازیکنان عنوان توسط Joel Embiid و Jayson Tatum ترتيب هر دو فلاش آینده MVP بالقوه است.

با توجه به چگونه به خوبی رپتورز را دوباره از دست دادن لئونارد ما باید آنها را به عنوان به خوبی. آنها هنوز هم از ویژگی های یک جفت 2020 همه ستاره سابق و بازیکن دفاعی سال Marc Gasol بالای لود چرخش اگر چه من مطمئن هستم که پاسکال Siakam است که توانایی رسیدن به بالاترین سطح. گرمای میامی رهبری All-Stars جیمی باتلر و بم Adebayo وجود دارد که در همان فضا است. یوتا جاز ممکن است بیش از حد آنها از دست داده است Bojan Bogdanovic به پایان فصل عمل جراحی است.

اگر ما می خواهیم به در نظر گرفتن تیم با بازیکنان که به طور بالقوه می تواند پیوستن به آن MVP گفتگو و سپس لوکا Doncic دالاس ماوریکس و نیکولا Jokic دنور ناگتس نزاع را وارد کنید. دانکن هنوز برنده MVP زمانی که او در سن آنتونیو به سال 1999 عنوان یک تحریم-کوتاه فصل است. می تواند Doncic انجام همان در یک توقف و شروع فصل ؟ نگه داشتن در ذهن کسانی که اسپرز نیز آغاز شده دیوید رابینسون چهار سال از حذف خود MVP مبارزات انتخاباتی. من مطمئن هستم که Kristaps Porzingis و جمال موری قابل مقایسه شرکت ستاره اگر چه Porzingis بود که در استراتوسفر قبل از مصدومیت زانو.

ما گسترش لیست ما از پتانسیل قهرمانان بیش از حد در حال حاضر. تا آنجا که شهر اوکلاهما تندر و ایندیانا پیسرز هر دو با استعداد تیم ممکن است بخواهید به صحبت کردن با خود را به بودن در این بحث آنها خارج از دایره. اگر فقط کریس پل جوان بودند و ویکتور Oladipo سالم.

من می شود جای تعجب نیست اگر دیگران لیکرز و یا کلیپرز برنده نیست عنوان و شوکه اگر لری اوبراین جایزه زمین در هر نقطه دیگری اما هوستون و بوستون یا فیلادلفیا. گرما, جاز, قطعات و رپتورز دارای سقف است که درست از قهرمانی ارتفاعات و Mavs آماده نیست.

آخرین هفت قهرمان شده اند بالا-پنج توهین آمیز امتیاز در طول فصل به طور منظم و همه به جز یکی از آنها تا به حال بالای 10 امتیاز دفاعی. 2018 رزمندگان طلایی امور خارجه شد و سرازیری مسیر به یک سوم عنوان در خود مستقیم چهارم نهایی کمپین و ارسال 11th-رتبه دفاع. همه هفت نفر از کسانی که تیم به پایان رسید با یک چهار خالص امتیاز با تورنتو حاشیه 5.8 امتیاز در هر 100 اموال فصل گذشته مارک بالاترین. تنها یک قهرمان در این قرن تا به حال خالص در رتبه پایین تر از 4.1 2001 لس آنجلس لیکرز (3.5) یکی دیگر از سلسله coasting برگشتی.

Can Kawhi Leonard defend his Finals MVP? (Brian Rothmuller/Icon Sportswire via Getty Images)
می Kawhi Leonard دفاع از خود Finals MVP? (برایان Rothmuller/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

تنها شش تیم باید خالص در رتبه های بالاتر از چهار امتیاز در هر 100 اموال این فصل:

  • Milwaukee Bucks: 10.7 خالص امتیاز (6th, توهین, رتبه 1 در دفاعی امتیاز)

  • لس آنجلس لیکرز: 7.1 خالص امتیاز (4th توهین رتبه 3 در دفاعی امتیاز)

  • L. A. Clippers: 6.4 خالص امتیاز (3rd توهین رتبه 5 در دفاعی امتیاز)

  • تورنتو رپتورز: 6.4 خالص امتیاز (12th توهین رتبه 2 در دفاعی امتیاز)

  • بوستون سلتیکز: 6.1 خالص امتیاز (5th توهین رتبه 4 در دفاعی امتیاز)

  • دالاس ماوریکس: 5.8 خالص امتیاز (1st توهین رتبه 17 در دفاعی امتیاز)

هوستون ششم با خالص امتیاز 3.4. صف شروع پس از مهلت تجارت — هنگامی که رابرت کاوینگتن جایگزین Clint کپلا در یک مرکز چرخش کمتر — تا به حال نه زمان کافی هم برای تعیین اینکه آیا آنها مقدار زیادی از ارتقاء. استعداد وجود دارد اما در این جا باقی می ماند بی دست و پا. کوچک-توپ حیله ممکن است برنده یک سری یا دو اما از آن است که عملا غیر ممکن است به تصور آن بازمانده دستکش بلند از لیکرز کلیپرز و دیگران بیش از نهایی سه دور پلی آف.

این Sixers جرم بوده است به طوری که آنها نمی توان این کاهش است. تنها امید آنها این است که راه اندازی مجدد نشان دهنده کاملا جدید فصل است که در آن خود را شیمی مسائل پاک پاک.

دالاس' خالص امتیاز کاهش یافت و به 3.9 در 24 بازی از آنجا شروع مرکز دوایت پاول پاره خود آشیل و دفاع خود را از بین می برد و آنها را از این بحث است. یک تیم با یک امتیاز دفاعی بدتر از 11th موفق به کسب قهرمانی در این قرن و آنها تا به حال کوبه برایانت و شکیل اونیل.

به همین ترتیب تورنتو توهین آمیز محدودیت نشان می دهد ترس مشروع هستند که رپتورز را از دست لئونارد حضور بیشتر در پلی آف زمانی که آنها کاملا نیاز به ایجاد یک بحران در زمان سطل.

اگر شما به دنبال یک شوت در نظر سلتیکز. آنها باید قادر به گالری از هر رقیب و Tatum بهبود یافته در چنین رای دادن در این فصل است که او می تواند بهترین بازیکن بر روی یک عنوان تیم آخر. Jaylen قهوه ای است که به طور مشابه در حال افزایش است در راه است که ما می تواند نگاه کردن به بوستون چند سال از در حال حاضر و تعجب می کنم که چرا ما شک آنها. موقعیت مرکز این است که نه به طور کامل shored, آنها استفاده کرده اند می تواند یکی دیگر از تیرانداز کردن نیمکت و سلامت Kemba واکر و گوردون هیوارد به یک نگرانی شده است اما اگر هر دو را می توان حمایت از ستاره به تاتوم که در عمق استعداد در تاریخ همتراز با سال 2004 پیستون است. و مارکوس هوشمند ممکن است به خود بن والاس.

این دیگران هستند که بدون شک مورد علاقه اگر فقط به این دلیل آنها را مجبور به رفتن را از طریق لیکرز و کلیپرز برای رسیدن به فینال. بزرگترین سوال رو میلواکی است که آیا دفاع مرده مجموعه در توقف Antetokounmpo از وارد شدن به رنگ را حد آن جرم. Khris میدلتون و Eric Bledsoe نیست ثانویه سازندگان ما عادت کرده اند به دیدن روی عنوان تیم است. آن است که یک بار سنگین بر Antetokounmpo شانه, اما این چیزی است که خواسته است از MVPs.

حاشیه برای خطا برای لیکرز است تیغ نازک پس از از دست دادن اوری بردلی و Rajon روندو. تنها خود را به طور منظم صف بدون هر کدام از آنها (و با حجم نمونه به اندازه کافی بزرگ در نظر بگیرید) — که جایگزین برادلی با Kentavious کالدول-پاپ در کنار دیگر استارت — تنها outscored مخالفان 2.3 امتیاز در هر 100 اموال تا حد زیادی به دلیل دفاع معادل NBA 27-رتبه بندی لباس. این بدیهی است که کمک می کند تا به جیمز و دیویس به طور کامل درگیر و به اشتراک گذاری بار در هر دو به پایان می رسد اما کیفیت آنها نقش بازیکنان ممکن است در کوتاه قهرمانی کالیبر.

این تیم با بهترین دستور العمل های سنتی قهرمان است کلیپرز. لئونارد قادر است که بهترین بازیکن در دادگاه علیه کسی و جورج به مراتب پشت سر نیست. آنها می توانند ایجاد جرم حتی زمانی که هر دو ستاره در حال درگیر نیست چون لو ویلیامز و Montrezl Harrell هستند نخبگان pick-and-roll پشت سر هم و آنها را به یک میزبان از همه کاره مدافعان به پلاگین هر سوراخ. آنها را اجرا ، دور یکی از قدرت های, و آنها می توانند به شما ضربه با چند. آنها پاسخ برای هر تنظیم است.

کلیپرز برنده خواهد شد 2020 NBA قهرمانی و یا حداقل آنها باید اگر همه سالم باقی می ماند.

بیشتر از ما NBA راه اندازی مجدد سری:

– – – – – – –

بن رهربچ تحریریه برای یاهو ورزشی. یک نکته? ایمیل او را در rohrbach_ben@yahoo.com و یا در توییتر دنبال او! Follow @brohrbach.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب