بهترین ورزش مستند تا کنون است ؟

ESPN "آخرین رقص" docu-سری Michael Jordan حرفه ای را دستگیر کرده است یک قرنطینه امریکا را توجه به ورزش به شکل م

توسط PATRIS-MUSIC در 17 اردیبهشت 1399

ESPN "آخرین رقص" docu-سری Michael Jordan حرفه ای را دستگیر کرده است یک قرنطینه امریکا را توجه به ورزش به شکل مستند یکی از وسیع ترین توده مخاطبان لحظات. بیش از نیمه راه از طریق آن 10-episode اجرای آن است که شخص نسبت به یک محل در حافظهی جهان ورزش به یاد ماندنی ترین فیلم های مستند.

با آن ذهن ما خواسته یاهو ورزشی " گروهی از نویسندگان و ویراستاران به ایجاد یک مورد برای فیلم و یا سریال است که در ذهن خود را به عنوان بهترین های این سبک است.

'زنده ماندن و پیشرفت'

عشق طرفداران مسابقات NCAA چون هر سال و هر چیزی می تواند اتفاق می افتد. براکت گران پول از دست داده و به دست آورده و آن را به راحتی یکی از بهترین رویدادهای ورزشی در هر سال است.

در طول 1982-83 فصل N. C. وزارت امور خارجه رفت و در یک رول برنده ACC tournament و به طور معجزه آسایی برنده مسابقات NCAA چند هفته بعد — تبدیل شدن به اولین داستان سیندرلا. "زنده ماندن و پیشرفت" طول می کشد طرفداران از طریق فصل از بازیکنان از نقطه نظر با کل تیم نشسته گفتن داستان است که فراموش نشدنی را اجرا کنید.

Mike Krzyzewski, روی Williams, Hakeem Olajuwon و حیاتی به حساب خود را از این تیم Wolfpack در '80s در و به اشتراک گذاری داستان های شخصی از اواخر جیم Valvano که در اثر سرطان در سال 1993. Valvano انرژی را به تصویر کشیده است در طول این مستند از جمله به یاد ماندنی ESPYs سخنرانی که در آن او گفت: هر کس که در مخاطب را به خنده و گریه هر روز و گفت: "نمی دهد. هیچوقت نمی دهد."

برخی از مردم را فراموش کرده ام آنچه در این N. C. دولت تیم تا به حال از طریق حتی آن را به این مسابقات است. The Wolfpack نشسته بودند در یک 17-10 رکورد رفتن به postseason و رفت به ضرب و شتم مایکل جردن و کارولینای شمالی, رالف سمپسون و ویرجینیا دو بار و در نهایت Wolfpack در زمان Olajuwon و فی Slama Jama پایین برای آخرین بار دوم به برنده شدن در این مسابقات NCAA. این یکی از بهترین داستان ها در تمام کالج بسکتبال و بازیکنان سابق laverne cox Bailey, Sidney, لاو, تری Brodie, Cozell مک کوئین و درک Whittenburg همه را به حضور در گفتن یک داستان زیبا از فداکاری و کار سخت و کمی که مسابقات با سحر و جادو. - Krysten زیرچشمی نگاه کردن

'Hoop Dreams'

1994 فیلم تواریخ سفر از چشم انداز بسکتبال ویلیام گیتس و آرتور ایجی که آرزوی فرار درونی شهر شیکاگو برای یک زندگی بهتر و در نهایت NBA. به آن می گویند یک فیلم در مورد بسکتبال است که می گویند "پدرخوانده" فقط یک فیلم در مورد یک خانواده است.

"Hoop Dreams" یک evisceration امریکا سیستمیک نابرابری و بی امان خود, بهره برداری از استعداد و کالاها. ظلم و ستم و بی عدالتی از این سیستم به عنوان پس زمینه از موفقیت دلخراش موانع تکان دهنده خیانت و موانع است که فشار گیتس و ایجی خانواده به آشنا چرخه نسل مبارزه است.

قبل از AAU superteams و سفر بسکتبال نیروگاهی وجود دارد خیابان عوامل جستجو برای بعدی Isiah Thomas و هدایت امیدوار کننده بازیکنان به حومه برنامه به عنوان مبارزه محله قربانی به کرک بیماری همه گیر. شما ببینید یک عمل جراحی زانو راست نزدیک و روانی مانع از بازیابی. هر معامله است که بیش از حد خوب درست باشد. خانواده جدید تشکیل می شوند برخی از آنها شکسته اما کارگردان Steve James — که در ادامه به یکی دیگر از درخشان مستند "Stevie" — هرگز محروم می سازد افراد خود را از شأن و منزلت خود را.

این یک فیلم می آیند نه به خاطر آشنا squeaks روی چوب جنگلی یا بی امان ضربت از blacktop اما به دلیل عمق آن و عدم تمایل به سازش. اما از آن است که هیچ غم انگیز تقلا کردن. وجود شادی است. وجود شادی است. وجود پیروزی. همه که فقط اتفاق می افتد برای آمدن در کنار امیدی روزمره زندگی آمریکایی است که برای بسیاری از افراد مانند این فیلم است که در تعریف استاندارد.

"Hoop Dreams" نیروگاه کار هنری است که می گوید متین حقیقت در مورد پیگیری های به اصطلاح رویای آمریکایی و دقیق تلفات آن را عصاره. - جو Garza

'O. J.: ساخته شده در امریکا'

به عنوان زمان می گذشت من نقل مکان کرد "O. J." جلوتر از "Hoop Dreams." قدردانی من برای مدیر عزرا Edelman وظیفه رشد کرده است. او تا به حال به یک داستان همه می دانستند به خوبی و در حال حاضر آن را در یک راه جدید و جالب, و او آن را کشیده.

The 1994 O.J. Simpson murder trial and the cultural phenomenon that swirled around it came to life in Ezra Edelman's acclaimed "30 for 30" documentary. (POOL/AFP via Getty Images)
1994 O. J. Simpson قتل محاکمه و پدیده های فرهنگی است که در آن به زندگی آمد در عزرا Edelman تحسین "30 30" مستند. (استخر/خبرگزاری گتی ایماژ)

زمان در حال اجرا از حدود هشت ساعت یک چالش بود و نه سود. او نیاز به پر کردن تمام است که زمان و بدون مستند کشیدن و آن را هرگز. من دیده ام هر "30 30" و دیگر قابل توجه ورزشی, فیلم های مستند, و من فکر می کنم وجود یک شکاف بزرگ بین "O. J.: ساخته شده در امریکا" "Hoop Dreams" و بقیه. من نمی خواهد استدلال می کنند بیش از حد اگر کسی برداشت "Hoop Dreams" اما من تکیه Edelman شاهکار. - فرانک شواب

'Palio'

یک زبان خارجی فیلم مستند در مورد یک اسب مسابقه سختی است فروش بسیار راست کردن خفاش من قصد دارم به شما بگویم که "Palio" برخی از باور نکردنی ترین, ورزشی تصاویری را ببینید بر روی صفحه نمایش — همیشه. (وجود رایگان, انفرادی نیروهای من به نیمکت که کمی.) من به جرات شما را به تماشای این تریلر بدون نگه داشتن نفس خود را. شما لازم نیست که به انجام سوارکاری به درک بالقوه کشنده مخاطرات ذاتی در مسابقه در اطراف گی و بی پروا بود که — اما به عنوان کسی که رشد اسب doc همچنین به عنوان یک باور نکردنی شهادت که احشایی تجربه.

Palio مزایای از قضیه است. این واقعیت محض از 800 سال اسب نژاد در قلب یک شهر قانع کننده است. قبل از من به تماشای doc, من نمی دانم این نژاد وجود داشته و در حال حاضر آن را در لیست سطل من برای دیدن آن زندگی می کنند. فراتر از آن چه بسیار موفق در مورد این فیلم این است که توانایی خود را برای ایجاد روایت تنش در اطراف نژاد خود را. در 92 دقیقه (طول ایده آل برای هر فیلم), Palio به شما می دهد فقط به اندازه کافی از قرن ها از backstory و شما متقاعد به سرمایه گذاری در شخصیت های کلیدی به طوری که آب و هوایی در صحنه احساس می کند مانند هر رویداد ورزشی شما تا کنون شده است به شدت سرمایه گذاری در. - هانا Keyser

'ساندرلند 'Til I Die'

این Netflix مستند ساخته شده من در مورد مراقبت از آنچه که در اصل دو تیم فوتبال. آن را به شما طول می کشد در پشت صحنه Sunderland AFC در تلاش خود را برای به دست آوردن ارتقاء بازگشت به لیگ برتر است. در طول راه شما متوجه چه این تیم به معنی این سخت-دستمالی کردن یقه آبی شهر: همه چیز. در پایان شما به طور کامل سرمایه گذاری در تلاش خود را. و در حال حاضر دو سال در, من به دنبال هر بازی که به تلاش خود ادامه می دهد. (توجه داشته باشید: فصل 2 است و این خوب است اما نه به عنوان خوب به عنوان فصل 1). - جی هارت

"یک روز در سپتامبر'

این تصویر به عنوان خشکیده به حافظه از کسانی که زندگی می کردند و به تماشای این بازی را در زمان واقعی به عنوان آن را برای کسانی مثل من که می توانید به عقب نگاه تنها از طریق اخبار بریده و بایگانی فیلم: یک ابلق تروریستی مسلح و با احتیاط مشابه در اطراف بالکن خوابگاه که در آن اعضای تیم المپیک اسرائیل گروگان برگزار شد.

این المپیک مونیخ 1972 رویداد آلمانی کمیته برگزاری امیدوار کمک خواهد کرد به پاک کردن خاطرات دردناک از هیتلر برلین بازی ها از سال 1936. که در مجاورت امید و خوش بینی در مقابل خطر و ترس قابل لمس است در سراسر فیلم. مدیر Kevin Macdonald ماهرانه نوسان بین حیله گر مونتاژهای المپیک رقابت با Deep Purple و Led Zeppelin ارائه موسیقی متن فیلم و فراموش نشدنی رشته همراه با فیلم از اردوگاه آموزشی تروریستی و یکی از بازمانده حمله جزئیات ایجاد می کند.

پس از محاصره آغاز می شود, ما در حال انجام از طریق آمیخته اخبار چشمک می زند از ABC جیم مک کی و پیتر جنینگز گزارش وقایع را به عنوان آنها آشکار شد. تنش صحنه در محل آدم ربایی و گروگان مذاکره همراه با آنچه امروز غیر قابل تصور خواهد بود: بازی در ادامه به رفتن و حتی 500 متری ورزشکاران و تماشاگران آزادانه در حال حرکت در سراسر روستا حمام آفتاب, ورزش و بازی کردن بازی ها.

آن است که ناراحت کننده و دشوار است به سازمان دیده بان در زمان, اما همچنین بر اهمیت جنبش المپیک و آرمان است. حکایت Ankie اسپیتزر رله در مورد شوهر مرحوم او را مطلق شادی در قادر بودن برای روش صحبت کردن و ارتباط با اعضای لبنان هیئتی است به خصوص قوی.

در 3:34 a. m. محلی آلمان پس از مصیبت انجام شد ABC ورزشی' جیم مک کی poignantly خلاصه 24 ساعت گذشته: "پدر من استفاده می شود به می گویند" ما بزرگترین امید و بدترین ترس ما به ندرت متوجه شدم.' بدترین ترس ما متوجه شده است امشب. آنها در حال حاضر گفت: وجود 11 گروگان; دو کشته در اتاق خود ... صبح دیروز نه نفر کشته شدند در فرودگاه امشب.

"آنها همه رفته اند." - جان پارکر

"هنگامی که ما پادشاهان'

در میان بخش های در سیاست های, نژاد, دین, اقتصاد, وطن پرستی و اخلاق گاهی اوقات تفاوت ها حل و فصل نمی ماهرانه اما چقدر سخت و اغلب یکی از بازدید دیگر در صورت.

"هنگامی که ما بودند و پادشاهان" یک فیلم مستند که تواریخ اجرا تا سال 1974 مبارزه قهرمانی سنگین وزن بین محمد علی و جورج فورمن در زئیر. Bankrolled توسط دیکتاتورها و ترویج توسط همین پادشاه به ثمر رساند توسط جیمز براون و B. B. King, روایت مختلف توسط علی و مباشر سگ Dago و تماشا شاید یک میلیارد نفر در تلویزیون سر و صدا در جنگل بود که این رویداد ورزشی از قرن گذشته.

این فیلم نادیده مجادلات سست طناب و سریع می شمارد. آن را به پایان می رسد در مدت کوتاهی پس از, تصاویر از مباشر در پشت او برای اولین بار در زندگی حرفه ای خود از علی (ع) دندان گره و راست مشت مارپیچ از میان جمعیت شعار "Ali bomaye!"

به جای "هنگامی که ما بودند و پادشاهان" منتشر شد 22 سال پس از جنگ بازگو سفر دو مرد در هفته منتهی به متزلزل شیشه که بود که ملت این ورزشگاه که حلقه برای بخشی بهتر از هشت دور.

یک جوان اگر 32 و فرض بر حرکت نزولی از مهارت های خود را — علی تکان دهنده احساسات آفریقایی, احضار ارواح, سنگین, شکست, شوخی مبارزه با مردم محلی و خبرنگاران به عنوان او زد خیابان از کینشاسا.

تاریک و brooding مباشر, 25 و ظاهرا شکست ناپذیر غیر مسلح به عنوان بازیگران علی او را بی وقفه به عنوان بد و بی خدا احضار در فورمن خشم است که می تواند منجر به vanquishment.

قبل از پارکینسون کردم علی قبل از کوره و بسیاری از ژرژ و شیرین می خندد خواهد بود که مباشر وجود دارد این مته دستی مخصوص سوراخ کردن سر و صدا از یک شب. یک زمان وجود دارد و جایی در جهان است که از طریق عرق خود را sequined jumpsuit که در نظر گرفته آنچه ما را متفاوت از آنچه ما همان کمین در قلب ما و تنظیم آن را همه کنار بگذارند.

آنچه جهان نیاز به جای بود برای دیدن رشد مردان اعتصاب یکدیگر در چهره به عنوان سخت و اغلب به عنوان آنها می توانند.

و ببینید که چه کسی رفت. و کسی که ایستاده بود در پایان. - Tim Brown

'ایکاروس'

انتخاب ورزش مورد علاقه من مستند بود کار آسانی نیست چرا که وجود داشته اند بسیاری از آنهایی که بزرگ. وجود دارد حداقل 20 عالی آنهایی که در مورد محمد علی بوکسور افسانه ای و ورزشکار مورد علاقه من در تمام دوران است.

اولین غریزه بود به انتخاب یکی از کسانی ستایش علی مثل من از هر فرصتی من دریافت کنید و با آن انجام می شود.

اما من بیشتر در مورد آن فکر در سال 2017, مستند "ایکاروس" است که نقل مکان کرد و من در راه های بسیاری. حتی اگر آن را یک فیلم داستانی آن را یک داستان سرگرم کننده است. واقعیت آن است که در مورد زندگی واقعی حوادث — حوادث واقعی زندگی است که اغلب تاثیر کار من به عنوان یک ورزش رزمی روزنامه نگار — ساخته شده آن را همه مهم تر برای من.

داستان آغاز می شود با یک دوچرخه سوار, Bryan Fogel رسیدن به دکتر گریگوری Rodchenkov امید به پیدا کردن یک راه برای بالا بردن کارایی مواد مخدر به تولید نتایج بهتر است.

در حالی که او بهتر می شود آن چیزی نیست که او انتظار می رود. و این فیلم طول می کشد به نوبه خود و آشکار Rodchenkov تلاش برای کمک به ورزشکاران روسی پیش بینی نیست. که در آن آن را معنی دار می شود.

MMA طرفداران که به دنبال UFC نور قهرمان سنگین وزن جان جونز' مسائل با شکست مبارزه با دوپینگ آزمایش در طول سال را پیدا خواهد کرد این فیلم جذاب است. Rochenkov است که کشف زننده پدیده ای است که کم است-سطح — picograms — از یک ماده ممنوع نشان می دهد تا در یک ورزشکار سیستم برای سال پس از آن رو به او بدن.

این یک ترکیب هیجان انگیز یک بی پروایی نشان دادن نگاه دولت حمایت مالی در ورزش و درک دقیق تر از مبارزه با دوپینگ و فرآیندهای آن.

این بازدید در بسیاری از سطوح و آموزنده و همچنین به عنوان سرگرم کننده است. و بنابراین در حالی که بسیاری از بزرگ علی مستند که شایسته توجه "ایکاروس" یکی از انتخاب من به عنوان بهترین ورزشی, مستند من دیده ام. - کوین یولا

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب