چه امضای RB کارلوس هاید معنی برای Seahawks در سال 2020

Seahawks اضافه شده اند یک جانباز در حال اجرا بازگشت به فهرست خود را. Adam Schefter روز جمعه گزارش داد که Seaha

توسط PATRIS-MUSIC در 3 خرداد 1399

Seahawks اضافه شده اند یک جانباز در حال اجرا بازگشت به فهرست خود را. Adam Schefter روز جمعه گزارش داد که Seahawks امضا سابق تگزاسی توپ حامل کارلوس هاید.

هاید در اصل انتخاب دور دوم به 49ers در 2014 NFL Draft. در شش فصل او متصلب 4,370 متری و 32 touchdowns. او آینده خود را برای اولین بار-حرفه ای 1,000-حیاط فصل 2019.

هاید به احتمال زیاد تقسیم حمل با کریس کارسون در حال اجرا توسط کمیته, اما وجود دارد چند دیگر فهرستی از مفاهیم نیز هست.

- Marshawn Lynch است که در حال حاضر بسیار بعید به امضا توسط Seahawks قبل از هفته 1 اگر در همه. این امر در حال حاضر صدمات در ورود به محل.

- سیاتل نمی خواهند تراویس هومر به نقش قابل ملاحظه در جرم. هومر را ادامه خواهد داد به ویژه تیم بازیکن اگر او باعث می شود این تیم در همه.

- می افزاید: این عدم اطمینان به DeeJay دالاس' نقش در خارج از دروازه. این تیم سال 2020 دور چهارم انتخاب خواهد شد که برای نشان دادن او را شایسته از تکرار سرقت از هاید. پیت کارول همیشه ترجیح داده کهنه پشت در حال اجرا و علاوه بر این نشان می دهد که او مایل نیست به پرتاب دالاس حق را به آتش کشیدند.

- Seahawks شده در قرارداد ایران با Devonta فریمن. کسانی که باید به پایان رسید در این نقطه است.

- امضای هاید افزایش شانس است که Rashaad پنی می تواند در نهایت داشتن تا حدودی از یک اشتباه پزشکی نجومی در سال 2020 است.

Broncos گزارش داد که ایران یک سال به ارزش 4 میلیون دلار است. آن جالب خواهد بود برای دیدن تفکیک قرارداد به عنوان آن را بسیار کمی از پول برای پیش بینی پشتیبان گیری در حال اجرا بازگشت.

چه امضای RB کارلوس هاید معنی برای Seahawks در سال 2020 در ابتدا در ظاهر NBC Sports, غربtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن