چه ماروین بیگلی آسیب به معنی پادشاهان در طول فراتر از NBA راه اندازی مجدد

استعداد خود را وسوسه انگیزی است. آسیب دیدگی او سابقه ای در حال رشد است روز به روز.این دو مواد تشکیل دهنده نیست

توسط PATRIS-MUSIC در 1 مرداد 1399

استعداد خود را وسوسه انگیزی است. آسیب دیدگی او سابقه ای در حال رشد است روز به روز.

این دو مواد تشکیل دهنده نیست معمولا خوب مخلوط کنید.

پادشاهان بزرگ مرد ماروین بیگلی حق همه چیز در NBA را خاموش کردن. بیگلی سخت کار می کرد با پدر و دو برادر. او به دست اورد 10 پوند عضله. 21 سال تا به حال یک تمرین شریک برای نبرد در این پست و به وضوح کردم قوی تر دانستن است که او به احتمال زیاد به بازی مرکز در حال حرکت رو به جلو است.

در کوتاه مدت هیچ یک از این مسائل در حال حاضر. بد قدم در تمرین یکشنبه هزینه بیگلی باقی مانده از 2019-20 فصل با این حال مدت طولانی است که در گذشته برای ساکرامنتو.

بیگلی می رود را به یک مربع. او در نهایت پاک خواهد شد به راه اندازی مجدد بسکتبال-فعالیت های مرتبط, اما از آن خواهد شد و پس از این فصل به پایان می رسد. امیدوارم او خواهد بود قادر به ادامه تمرینات خود را با تمرکز بر روی خود فوقانی بدن و هسته است.

واقعیت برای پادشاهان است که بیگلی فصل به پایان رسید Jan. 20 زمانی که او reinjured خود را پای دیگر در حالی که بازی 38 دقیقه در از دست دادن به Miami Heat. او فقط در 13 بازی در آنچه در حال حاضر به طور کامل از دست نجومی برای ردیف 2 به طور کلی انتخاب در سال 2018 NBA پیش نویس است.

قبل از اینکه لیگ تعطیل در مارس 11, پادشاهان قصد بازی بیگلی دقیقه دیگه پایین کشش. او نزدیک به پاک شود اما او از رفتن به سازمان دیده بان از حاشیه با 18 بازی باقی مانده در برنامه و تیم در وسط حذفی تعقیب است.

با گذشت زمان به درمان پادشاهان حاضر بودند به "صبر کنید و ببینید رویکرد" به بیگلی در طول راه اندازی مجدد. هنگامی که الکس لن و هریسون بارنز آزمایش مثبت برای coronavirus یک درب باز ترک خورده. زمانی که Richaun هلمز رو فرستاده شده به اتاق خود را برای 10 روز بیگلی شد یکی از چند گزینه در مرکز همراه با هری Giles.

هلمز آمد به تمرین سهشنبه و باید آماده برای ورود دقیقه تا پایان هفته. لعن است که بیشتر پس از آزمایش مثبت برای coronavirus 24 روز متوالی, اما آن را ممکن است خود را در تمرینات می تواند ramped تا قبل از پادشاهان خود را باز هشت-برنامه بازی برابر سن آنتونیو اسپرز در ژوئیه 31.

بارنز هنوز است در ساکرامنتو در انتظار ترخیص از لیگ اما پادشاهان در حال برگزاری یک نقطه فهرستی باز در انتظار ورود او در اورلاندو حباب در آینده نزدیک.

جایلز به دست آورده یک نقطه در راه اندازی مجدد با قوی خود را در اردوگاه های آموزشی. Nemanja Bjelica نیز تثبیت شغل خود را به عنوان شروع قدرت رو به جلو است. جانبازان کنت Bazemore و کوری آبجو آماده برای عمل به عنوان به خوبی در هر دو جلو و موقعیت است.

پیدا کردن یک نقطه برای بیگلی خواهد بود دشوار است حتی با یک دست پیراهن. آن را در مورد استعداد و یا طرح ریزی یک حرفه ای در این نقطه در این فصل است. آن را مورد تجربه و آنچه که بهترین است برای این تیم در یک مختصر با حداکثر سرعت دویدن به خط پایان.

می تواند بیگلی به دست آورده اند چند دقیقه اینجا و آنجا ؟ اما والتون را تا به حال انجام وظیفه ای دشوار از قرار دادن او را در شرایط مناسب برای موفقیت و سپس امید برای بهترین.

پادشاهان' وارد زمین جان سالم به در برد بدون بیگلی برای 51 بازی در این فصل است. در واقع آنها فقط 2-11 زمانی که او ایفا کرده است.

هیچ سوال وجود دارد که پادشاهان هنوز هم در نظر بیگلی آینده در هر چهار یا پنج. اما در این مرحله او بیش از یک سال در توسعه و ناتوانی خود را به ماندن در زمین را به مدیر کل Vlade Divac عصبی است.

[مرتبط: روباه نزدیک به بازگشت برای پادشاهان پیشرفت در مچ پا]

این ناامید کننده به پایان فصل امیدوار کننده بازیکن جوان اما آن را پایان جهان است. بیگلی نمی خواهد نیاز به عمل جراحی و او بنا به گزارش ها انتظار می رود که از یک بوت در چند هفته.

آن را بد شانس ؟ آن چیزی بیشتر ؟ ما نمی دانیم اما بیگلی چند ماه برای گرفتن بدن خود را 100 درصد و سعی کنید دوباره در فصل آینده با بطور قابل توجهی پایین تر از انتظارات.

چه ماروین بیگلی آسیب به معنی پادشاهان در طول فراتر از NBA راه اندازی مجدد در ابتدا در ظاهر ورزشی NBC Bay Areatinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب