'آنچه یک شوخی او است:' بابا والاس ناراحت Michael McDowell سقوط او را از همه ستاره مقدماتی

بابا والاس (43) می رسد برای نسکار همه ستاره باز کردن خودکار نژاد در Bristol Motor Speedway در بریستول, Tenn چه

توسط PATRIS-MUSIC در 26 تیر 1399
Bubba Wallace (43) arrives for a NASCAR All-Star Open auto race at Bristol Motor Speedway in Bristol, Tenn, Wednesday, July 15, 2020. (AP Photo/Mark Humphrey)
بابا والاس (43) می رسد برای نسکار همه ستاره باز کردن خودکار نژاد در Bristol Motor Speedway در بریستول, Tenn چهارشنبه 15 ژوئیه سال 2020 است. (AP Photo/علامت هامفری)

مایکل مک داول خراب بابا والاس شانس در پیشبرد برای نسکار جام سری همه ستاره مسابقه در شب چهارشنبه.

مک داول تبدیل اتومبیل خود را در سمت چپ بر روی رک و بی پرده و تبدیل والاس به دیوار در اولین بخش از مسابقه مقدماتی برای رویداد اصلی در بریستول.

مک داول ظاهرا ناراضی با یک دست انداز که والاس فقط ساخته شده بود به تصویب. مک داول در تلاش بود برای جلوگیری از والاس به نگه داشتن او را پشت سر گذاشت. اما والاس استفاده از سپر به گذشته و مک داول شبیه او در زمان ارتکاب جرم.

"مردم می گویند او یکی از بهترین ها در گاراژ نمی توانید صبر کنید برای پرهیزگاران متن است که او را به رفتن به ارسال من در مورد موعظه و ستایش و احترام" والاس گفت: پس از چک کردن در زمین زیر کشت مرکز مراقبت. "چه شوخی او است."

والاس نیز به نظر می رسد به مک داول یک هدیه پس از مصاحبه تلویزیونی.

دو راننده شد در مسابقه مقدماتی چرا که نه راننده برنده یک مسابقه در سال 2019 یا 2020. مک داول آغاز شده اما افتاده بود پشت در مسابقه افتتاحیه دور شد و به شدت در تلاش برای حفظ مسیر خود را موقعیت. او نیز در زمان خود را با این حرکت به عنوان ماشین خود رفت و در حال چرخش خاموش ویلیام بایرون.

این اولین kerfuffle مک داول شده است به تازگی. او در مبارزه با دنیل سوارز در طول مقدماتی در ققنوس در سال 2019.

مسابقه مقدماتی برای همه ستاره مسابقه سه بخش و برنده هر بخش پیشرفت به همه ستاره مسابقه همراه با برنده یک فن رای دادن. والاس بود که منجر به رای فن و به احتمال زیاد برای پیشبرد به رویداد اصلی او را برنده هر یک از این سه مرحله است. اما او را فاقد شرایط لازم برای این همه ستاره مسابقه به دلیل ماشین خود سقوط کرده بود فراتر از تعمیر.

– – – – – – –

نیک Bromberg است که یک نویسنده برای یاهو ورزشی.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن