'کوه' سرآمد در همه چیز او تلاش کرده است. می تواند NFL بعدی خواهد بود ؟

او می ایستد 6-پا-9 با نوع عظیم دست و شانه و لگن را که به NFL سراغ ترکیب کردن با هیجان. قوی ؟ او به معنای واقعی

توسط PATRIS-MUSIC در 26 اردیبهشت 1399

او می ایستد 6-پا-9 با نوع عظیم دست و شانه و لگن را که به NFL سراغ ترکیب کردن با هیجان.

قوی ؟ او به معنای واقعی کلمه بوده است قویترین مرد جهان. قدرتمند است ؟ روز دیگر او deadlifted 1,104 پوند در طول یک جهانی livestream از خانه اش در ایسلند. این امر بوده است یک رکورد جهانی اگر انجام شده در رقابت است.

OK خوب اما شاید Hafþór Júlíus Björnsson یا ثور به عنوان او را به نام — شما ممکن است می دانم که او را به عنوان "کوه" از "بازی تاج و تخت" — فقط همه جرم و عضله است. پس از همه, او در مورد وزن 450 پوند در این بهار.

درست است به جز قدرتمند مسابقات نیاز به ورزشکاری نه فقط ممکن است. علاوه بر این در روز او ورزشی به اندازه کافی به یک بازیکن حرفه ای بسکتبال در ایسلند.

در حال حاضر او ریختن وزن مجدد سیالیت و prepping برای سپتامبر مسابقه بوکس در برابر رقیب قدرتمند ادی هال.

"من قصد دارم به او بد گویی کردن در دور اول" ثور گفته ورزشی یاهو.

شما می خواهید به شک او ؟

بنابراین شاید این همه چرا و چگونه ثور هنگامی که خود را بخشی از یکی از جذاب تر اگر بعید NFL free-عامل بود.

Hafþór Júlíus Björnsson salutes the crowd after lifting the Odd Haugen Stone Shoulder (410 pounds) to win the Arnold Strongman Classic as part of the Arnold Sports Festival on March 2, 2019 in Columbus, Ohio. (Photo by Frank Jansky/Icon Sportswire via Getty Images)
Hafþór Júlíus Björnsson سلام این جمعیت پس از بلند کردن اجسام عجیب و غریب در Haugen سنگ شانه (410 پوند) را به نفع خود قدرتمند آرنولد کلاسیک به عنوان بخشی از Arnold Sports Festival در تاریخ 2 مارس 2019 در کلمبوس, اوهایو. (عکس توسط فرانک Jansky/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

کلت سعی در نوسان ثور به NFL

هیچ سوال وجود دارد این است که یکی از ورزشکاران بر روی زمین است. اگر او تا به حال رشد در ایالات متحده او می شده اند سازی به فوتبال است. او زخم تا یک قدرتمند است که در ایسلند یک ملت فقط بیش از 360,000 که برنده نه عنوان.

بازگشت در سال 2013, اما, Indianapolis Colts ساخته اجرا در او. آن را به اندازه کافی دور است که تیم صاحب جیم Irsay در زمان به توییتر به اعتیاد به مواد مخدره پتانسیل امضای ناشناس چشم انداز — "این Icelander" — که در آن زمان بود 6-9, 419 پوند است.

در نهایت این اتفاق رخ نداد. Thor گفت: بخاطر آن بود که او علاقه مند نبود.

"آن را نمی توانید کنون" ثور گفت. "در آن زمان من تا به حال یک رویا و یک هدف را به نفع قویترین مرد جهان. و در ذهن من, اگر من تا به حال رفته های مختلف سفر من نمی داده اند خودم را به طور کامل به این سفر. من نوع از یک مرد است که اگر من به چیزی است که من به همه است."

او 23 در آن زمان است. امیدوار بسکتبال حرفه ای به پایان رسید با توجه به محدوده زمانی معین پا آسیب (او 200 پوند مرکز).

که خوب بود چرا که او می خواهم تحت قیمومیت Magnús Ver Magnússon های ایسلندی افسانه ای بود که در یک زمان چهار قویترین مرد جهان قهرمان. در ثور Ver Magnússon دیدم ورزشی ستاره بعدی.

"من در عشق با این وزن" ثور گفت. "زمانی که من شروع به بلند کردن وزنه و دیدم پیشرفت وجود دارد و در هر هفته. من قرار دادن بیشتر و بیشتر وزن است. و هر هفته من دیدم بدن را تغییر دهید. که بسیار انگیزه برای من است."

فوتبال آمریکایی بود و چیزی جز یک حس کنجکاوی برخی از عجیب و غریب بازی است که به معنای به او بود. شاید پول می شود ساخته شده است اما Thor اهمیتی نمی دهند. او می خواست به تاج قویترین مرد جهان که در نهایت رخ داده است در سال 2018 است.

در طول راه تقریبا هیچ چیز نمی تواند او را منحرف کردن اذهان. Thor گفت: WWE پرسید اما او آن را پایین.

Former WWE star Natalie Eva Marie and "Game of Thrones" actor Hafþór Júlíus Björnsson celebrate the launch of Reign Total Body Fuel on April 16, 2019 in New York City. (Photo by Brian Ach/Getty Images)
سابق WWE ستاره ناتالی اوا ماری و "بازی تاج و تخت" بازیگر Hafþór Júlíus Björnsson جشن راه اندازی سلطنت کل بدن سوخت در 16 آوریل 2019 در شهر نیویورک است. (عکس توسط برایان Ach/گتی ایماژ)

در سال 2013 او یک شانس برای تبدیل شدن به یک بازیگر, با وجود داشتن هیچ تجربه بازیگری. نقش خاص بود: "کوه" برای فصل 4 از نشان می دهد محبوب "بازی تاج و تخت." ثور بود و در حال حاضر به طور منظم بیننده. او باور نمی کند درخواست واقعی بود.

"زمانی که من تماس گرفته شد آنها من صادقانه فکر آن را یک شوخی" ثور گفت. "من در واقع کاهش یافته است."

تولید کنندگان نمی دهد. شما فقط می توانید پیدا کردن 6-9, 400 پوند ماهیچه در ریخته گری باز تماس بگیرید. به زودی ثور بود که در مقابل یک مربی بازیگری برای دیدن اگر او تا به حال هر گونه بالقوه است.

"پس از دو جلسه او بسیار تعجب در من توانایی های یادگیری و reflectiveness بدهد برای من اندازه" ثور گفت. "بنابراین او به آنها گفت," ما باید به امضای این مرد او را مناسب این نقش است.' "

یک ستاره متولد شد. و در حالی که نمایش به پایان رسید در سال گذشته Thor امید خود را حرفه ای نیست.

"اگر هر چیزی هیجان انگیز می آید تا من بیشتر اقدام برای, مطمئن," او گفت:.

می تواند NFL هنوز هم در کارت برای Thor?

این یک زمان گذار. Thor می خواستم برای تنظیم deadlift رکورد در رقابت های این بهار اما با توجه به coronavirus همه چیز لغو شد. بنابراین در مارس 2, او راه اندازی یک livestream از خانه و موفق شد تا رکورد وزن است.

"زمانی که من راه رفتن به نوار آن را هرگز به ذهن من آمد که من نمی تواند انجام دهد آن را" ثور گفت. "من مؤمن بزرگ در باور به خود. شما باید در خود باور. اگر شما در حال تلاش برای انجام کاری بزرگ و شما به خودتان بگویید شما می توانید آن را انجام نمی, شما در حال حاضر شکست خورده است."

از سراسر جهان, فک کاهش یافته است.

با آن انجام شده و هیچ چیز از چپ به اثبات در قدرتمند او شروع به بازگشت به یک زن (حداقل با استانداردهای خود را) فرم.

او معتقد است که ماندن در بالای 400 پوند بیش از حد برای بدن است. بنابراین در حال حاضر او در حال انجام است, قلبی, تغییر وزن خود را به آموزش و کار با یک مربی بوکس را به آماده شدن برای مبارزه با سالن. رژیم غذایی خود است و او می گوید: او اختصاص داده شده به سلطنت کل بدن سوخت که او یک شرکت سفیر.

"این است که نشان می دهد" ثور گفت. "این کسب و کار جدی است. من از این بسیار جدی است. من همه چیز را جدی است."

احتمالا به همین دلیل او موفق شده است در همه چیز — بازی بسکتبال, قدرتمند, وزنه برداری, اقدام است.

بنابراین آنچه در مورد NFL? می تواند آن را هنوز هم اتفاق می افتد ؟ او تنها 31.

"من می دانم که با من اخلاق کاری است که من می خواهم پیشرفت و امیدوارم یادگیری بازی سریع" او گفت:.

اگر یک تیم در زمان یکی دیگر از شات در یک دمدمی مزاجی ورزشکار با, جذاب, نزدیک به غیر ممکن است برای پیدا کردن خط حمله معیارهای ؟ (ثور است و حتی چپ دست است که می تواند آرزو در سمت چپ پردازد.)

"من نمی نشان می دهد علاقه به اندازه کافی برای آنها را به رفتن به جلو با آن [2013]," ثور گفت. "من هرگز آن را انجام داده به خاطر عشق من از حزب جدا شوند. در حال حاضر چه کسی می داند ؟ در حال حاضر من انجام [بوکس]. پس از آن شما هیچ وقت نمی دانید.

"اگر کسی ارائه می دهد شما هیچ وقت نمی دانید."

با این کار شما واقعا هرگز می دانم.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب