Wentz مقابل Dak مقابل Goff: چه کسی می تواند بهترین QB از '16?

توسط بن Linseyهر زمان که شما یک گروه از شروع quarterbacks از همان پیش نویس کلاس مقایسه به دنبال خواهد داشت. بح

توسط PATRIS-MUSIC در 8 خرداد 1399

توسط بن Linsey

هر زمان که شما یک گروه از شروع quarterbacks از همان پیش نویس کلاس مقایسه به دنبال خواهد داشت. بحث بیشتر گرم می شود هنگامی که دو نفر از کسانی که quarterbacks در دو میدارد از پیش نویس — چیزی که ما دیدیم در سال 2016 با جارد Goff و کارسون Wentz رفتن به لس آنجلس قوچ و فیلادلفیا ایگلز بود.

پرتاب در یک بخش رقابت بین دو fanbases که آیا برگزاری یک کل بسیاری از عشق برای هر یک از دیگر (عقاب با Wentz و دالاس کابوی ها با چهارم-طفیلی Dak پرسکات) و بحث می توانید از دست داده است که Wentz و پرسکات شده اند نسبتا به طور مساوی همسان به این مرحله در حرفه خود.

همه کارفرمایی مقایسه یکسان نیست — هیچ منطقی Pittsburgh Steelers فن است که در خارج وجود دارد با این استدلال که ماسون رودلف بهتر است از Lamar جکسون. اما بحث بین پرسکات و Wentz مشروع است که در خدمت به عنوان یک تجسم از رقابت بین تیم های مربوطه خود را. Goff نمی کند و عامل به NFC شرق رقابت, اما او هنوز هم بخشی از این بزرگتر گفتگو: چه کسی بهترین کارفرمایی از سال 2016 پیش نویس کلاس ؟

Eagles quarterback Carson Wentz, left, and Cowboys quarterback Dak Prescott have been relatively evenly matched to this point in their careers. (AP Photo/Ron Jenkins, File)
عقاب کارفرمایی کارسون Wentz چپ و کابوی کارفرمایی Dak پرسکات شده اند نسبتا به طور مساوی همسان به این مرحله در حرفه خود. (AP Photo/Ron جنکینز فایل)

حداقل جدایی در درجه عبور

فقط به دنبال در PFF نمره قبولی بیش از گذشته چهار فصل این سه quarterbacks نیست از هم جدا بسیار است.

  • جارد Goff, 77.5 (18th در میان 32 QBs)

  • کارسون Wentz, 82.0 (13)

  • Dak Prescott 80.3 (15)

PFF کوین کول نگاه Wentz پرسکات و Goff از طریق لنز بیزی به روز رسانی اواخر فصل گذشته و این نشان می دهد که در نقاط مختلف در حرفه خود هر یک از سه نگاه مانند بهترین کارفرمایی از این گروه است. این چیزی است که منعکس شده است در PFF را 0-100 درجه بندی به عنوان به خوبی.

پرسکات به لیگ اسلحه-فروزان به عنوان یک تازه کار در سال 2016 پایان فصل به عنوان NFL هفتم-بالاترین درجه کارفرمایی قبل از سقوط به زمین در سال 2017 و 2018. او تبدیل شده و همه چیز در اطراف این فصل رتبه بندی به عنوان سوم-با ارزش ترین کارفرمایی در NFL در سال 2019.

آن زمان Wentz کمی طولانی تر برای شکستن از طریق, اما زمانی که او در سال 2017 — یک سال است که در نهایت به پایان رسید و در آسیب و داد راه به افسانه ای سوپر باول اجرا از Nick Foles — وجود واقعی بود MVP صحبت کنید. متاسفانه همه چیز رفته اند سراشیبی پس از آن نقطه با Wentz دیدن او PFF درجه رها از 84.9 به 79.4 به 75.6 در سه سال گذشته است.

Goff, در ضمن نمی بینم زمین تا هفته 11 در سال 2016 و او احتمالا بخواهد او تا به حال دیده نشده این زمینه در همه به عنوان بخشی از یک فاجعه قوچ جرم. Goff خود را به پایان rookie فصل تنها با 42.9 کلی درجه در حدود 400 جرقه بزند — یک عدد است که هنوز هم میکشد پایین کلی خود را از سر گرفت. او بهبود شدت در سال 2017 تحت اول سال سر مربی شان McVay و سپس دوباره در سال دوم خود را در سیستم در سال 2018 منجر قوچ به یک سوپر باول و قرار دادن یک 84.3 درجه در روند (هشتم در NFL). به عنوان قوچ جرم کاهش یافت و به پایین به زمین در سال 2019 هر چند من هم Goff.

Cowboys quarterback Dak Prescott, left, and Rams quarterback Jared Goff have each benefitted from their situation. (AP Photo/Ron Jenkins)
کابوی کارفرمایی Dak پرسکات چپ و قوچ کارفرمایی Jared Goff باید هر سود از وضعیت خود. (AP Photo/Ron جنکینز)

چگونه توهین آمیز وضعیت تاثیر می گذارد QBs

هنگام رفتن به عقب و نگاه کردن به آن قله ها و دره ها یک روند شروع به پدیدار شود. هر کارفرمایی است نگاه مانند بهترین بازیکن در کلاس وقتی که او تا به حال بهترین وضعیت در اطراف او در کلاس است.

(Pro Football Focus)
(طرفدار فوتبال تمرکز)

نمودار بالا طول می کشد همه غیر quarterbacks در جرم برای کاوبوی عقاب و قوچ از سال 2016 تا 2019 (RB, WR, TE و OL) و این برگه برنده بالا جایگزینی (جنگ) از آن دسته از بازیکنان در هر فصل. این یک راه برای اندازه گیری هر کارفرمایی را حمایت از بازیگران در اصل ارزش افزوده در اطراف Prescott Wentz و Goff توسط فصل. کارفرمایی با استعداد ترین در اطراف او در هر PFF جنگ به پایان فصل به عنوان بالاترین درجه کارفرمایی ما معیارهای هر چهار سال.

داشتن استعداد خط حمله و دریافت سپاه قرار می دهد کارفرمایی در یک موقعیت بهتر برای بازی هست. که دقیقا یک رمان مفهوم, اما این مهم است به یاد داشته باشید. PFF به سیستم درجه بندی می کند بهترین خود را برای منزوی کردن کارفرمایی عملکرد نسبت به بقیه از جرم. آن ضربه quarterbacks بد می اندازد که bailed توسط گیرنده و به آنها اعتبار برای dimes که در نهایت سقوط ناقص است. یک جرم است که به طور مداوم قرار می دهد کارفرمایی در موقعیت را به نقش در حال رفتن به عملکرد فرصت های بیشتر برای یک درجه بالاتر ،

این چیزی است که اجازه می دهد تا Goff — کارفرمایی که تلاش کرده است برای مقابله با فشار به این نقطه در زندگی حرفه ای او به نگاه بسیار خوب برای بسیاری از سال 2018 فصل در حالی که سقوط به زمین در پشت خط حمله بود که به کاهش قتلگاه در سال 2019.

این چیزی است که اجازه می دهد تا Wentz به صعود به نزدیکی MVP وضعیت در سال 2017 به عنوان تیم کلی دریافت درجه شات از 29th, در سال 2016 به هشتم در Wentz دوم فصل با علاوه بر این از Alshon جفری و پیشرفت های عظیم از نلسون Agholor.

این چیزی است که اجازه می دهد تا پرسکات به ایجاد یک جهش در طول این فصل با یک حمله هماهنگ کننده اجازه او نگاه بیشتر downfield در اولین فصل کامل با ترجمه و ظهور مایکل گالوپ.

آن را بسیار آسان به نگاهی به تازه ترین فصل و چشم پوشی از بدن بزرگتر کار می کنند. وضعیت مهم برای یک کارفرمایی. تنها بازی واقعا نخبگان به طور مداوم می تواند غلبه بر شرایط بد و Goff, Wentz و پرسکات نمی افتد به آن دسته. در حالی که آنها ممکن است در آن نخبگان ردیف آنها متعلق به همان ردیف — حق رای دادن quarterbacks که می تواند منجر تیم خود را به سوپر باول در وضعیت مناسب.

سلامت توهین آمیز استعداد و مربیگری را یک بار دیگر یک راه طولانی به سوی تعیین که به نظر می رسد بهترین در سال 2020 است. در صورتی که من پول در پرسکات بازی بهترین برای دومین سال متوالی.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب