رزمندگان انتخاب Onyeka Okongwu Tyrell تری در NBA draft, کسب درآمد, A-plus

رزمندگان خاموش کردم به یک شروع فوق العاده ای در سال 2020 Bleacher Report NBA, فانتزی, مدیر کل لیگ کشیدن یک بزر

توسط PATRIS-MUSIC در 28 اردیبهشت 1399

رزمندگان خاموش کردم به یک شروع فوق العاده ای در سال 2020 Bleacher Report NBA, فانتزی, مدیر کل لیگ کشیدن یک بزرگراه-سرقت سه تیم تجارت آورده است که بوستون سلتیکز گارد مارکوس هوشمند برای گلدن استیت.

و همچنین به عنوان جعلی رزمندگان مدیر کل -- Bleacher Report را Sean اردن -- شروع این هفته به نظر می رسد او بسته آن را حتی بیشتر چشمگیر مد.

2020 NBA Mock Draft برگزار شد شنبه و رزمندگان آمد با یک به علاوه حمل و نقل.

به عنوان بخشی از اوایل سه تیم تجارت, رزمندگان کاهش یافته و از شماره 1 به طور کلی انتخاب در پیش نویس شماره 3. در انجام اردن هنوز هم قادر به دست آوردن که Bleacher Report منجر NBA دیده بانی جاناتان واسرمن دارای رتبه به عنوان بالا مرد بزرگ در پیش نویس -- USC است Onyeka Okongwu.

"Okongwu خواهد بود فوق العاده مناسب با طلایی دولت برای ورزشکاری, موتور, تعمیر و نگهداری پایین و دفاعی تطبیق پذیری" واسرمن نوشت: در دادن که انتخاب یک به علاوه یک درجه است. "او می خواهم به رزمندگان یک لبه محافظ که تلفن همراه به اندازه کافی برای تغییر و اجرای کف برای سبد آسان. اما او را نیز توسعه یافته به یک گلزن ماهر که رزمندگان می توانید از ویژگی های در نیم دادگاهی که او را به مقدار زیادی از فضای به کار در یک صف با استفان کاری و کلی تامپسون.

"او شماره 1 در Bleacher Report مدیره و رزمندگان در مقابل دفتر به وضوح تا به حال چشم انداز."

اردن توضیح داد که او به سادگی نمی تواند استطاعت به تصویب همه که Okongwu ارائه می دهد.

"O بزرگ است به عنوان بالا از یک سقف به عنوان هر گونه چشم انداز" اردن گفت: NBC Sports منطقه خلیج "عشق خود rim در حال اجرا استعداد در رزمندگان سیستم. فقط, فیزیکی, دمدمی مزاجی است که بسیاری از پتانسیل بکر."

ورزشی را جان Hollinger به تازگی نوشت که Okongwu "به نظر می رسد فوق العاده مناسب" با گلدن استیت و واضح واسرمن و اردن در توافق هستند.

[RUNNIN' پخش پادکست: گوش دادن به آخرین قسمت]

واسرمن تنها به چهار یک به علاوه نمرات برای همه 60 میدارد از پیش نویس. رزمندگان دریافت نیمی از آنها.

اردن وارد این پیش نویس با دو, دوم, دور میدارد اما ترکیب آنها را در یک تجارت برای حرکت به بالا به شماره 37 کلی انتخاب کنید که او استفاده می شود را انتخاب کنید استنفورد گارد Tyrell تری. واسرمن کاملا تحت تاثیر قرار گرفته که با انتخاب به عنوان به خوبی.

"منتقدان سوال تری عدم اندازه و ورزشکاری," او نوشت: در توضیح یکی دیگر از A-plus "اما او همه کاره شات گیری, تیراندازی لمس و عبور IQ مناسب برای گلدن استیت فهرست و سیستم."

اردن را به خود جلب کرد مقایسه با دیگر رزمندگان گارد در تمجید تری در توانایی های خود.

"من عشق خود را به ضرب گلوله کردن دریبل به خصوص در انتقال," او گفت:. "مشروع سایه های Steph [کاری] منهای مسئولیت رسیدگی به. فکر می کنم وجود یک جهان که در آن او را به بهترین تیرانداز در این پیش نویس و همه ما می دانیم چقدر با ارزش است که ویژگی های است که امروز در NBA. نگه داشتن در ذهن من در حال حاضر داد و ستد اردن پول پیش از آن در هفته در Marcus هوشمند معامله است. من فکر می کنم تری در حال حاضر یک تیرانداز بهتر از پول. و رزمندگان پایین کلید نیاز به بورس است."

[مرتبط: اینجا رزمندگان,' بهترین رایگان-agent اهداف این offseason]

در مجموع اردن معامله دور پول های Andre Iguodala تجارت استثنا و No. 1, No. 48 و پلاک 54 کلی میدارد برای هوشمند Okongwu و تری. این البته یک ورزش است اما اگر این رخ می دهد در حقیقت رزمندگان طرفداران خواهد بود پریدن برای شادی-و به حق ،

برنده جنرال موتورز قرار است یکشنبه اعلام کرد. آیا می شود جای تعجب نیست اگر آن را جعلی باب مایرز.

رزمندگان انتخاب Onyeka Okongwu Tyrell تری در NBA draft, کسب درآمد, A-plus در ابتدا در ظاهر ورزشی NBC Bay Areatinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب