می خواهید یک نگاه جدید است ؟ اضافه کردن فونت های سفارشی برای هر Samsung Galaxy — No ریشه مورد نیاز

سامسونگ با استفاده از خود SamsungOne فونت برای Galaxy صف. اما اگر شما در حال آمدن از یک آیفون و یا دیگر دستگا

توسط PATRIS-MUSIC در 6 مرداد 1399

سامسونگ با استفاده از خود SamsungOne فونت برای Galaxy صف. اما اگر شما در حال آمدن از یک آیفون و یا دیگر دستگاه آندروید شما ممکن است آن را دوست دارم. با کمک این mod اما شما مطمئن هستید برای پیدا کردن یک فونت است که برای شما مناسب است.

سامسونگ Galaxy فروشگاه فونت است که شما می توانید نصب کنید. مشکل این است که بسیاری از آنها رایگان نیست, به طور متوسط در حدود $1.79 هر فونت. اما Galaxy کاربران در یک UI 2.0, نام Android 10 را یکی دیگر از گزینه است. با استفاده از یک سری از APKs شما می توانید دسترسی به 73 فونت های مختلف به صورت رایگان. و بهترین از همه آن را ریشه نیاز ندارد فقط زمان و یک مرورگر فایل.

نیاز

  • سامسونگ کهکشان دستگاه های آندروید در حال اجرا 10 (یک UI 2.0)

گام 1: دانلود Monofonts فایل زیپ

فایل است که باعث می شود آن را ممکن است فایل های فشرده "monofonts" به اشتراک گذاشته شده توسط XDA کاربر JAMRZ69. شما را پیدا خواهد کرد که فایل زیپ پیوست شده به پست زیر مرتبط است. دانلود این فایل بر روی کهکشان خود را.

مرحله 2: استخراج فایل های فشرده

از آنجا که شما خواهد شد کار با یک فایل ZIP شما نیاز به استخراج آن را برای اولین بار به فاش کردن محتویات آن است. در حالی که شما می توانید از لحاظ فنی انتقال فایل به کامپیوتر شما, آن را استخراج و سپس بازگشت به گوشی خود را که زمان برای آن است.

به جای فقط باز کردن سامسونگ قبل از نصب فایل های نرم افزار و یا هر مرورگر فایل با قابلیت استخراج فایل های فشرده. باز کردن فایل در مرورگر را انتخاب کنید و "عصاره." پس از اکسترکت یک پوشه با عنوان "monofonts" ظاهر خواهد شد در دانلود.

مرحله 3: ساخت فونت در دسترس

در "monofonts" پوشه یک فایل APK با نام "#mono_1.0." Sideload این APK بر روی دستگاه کهکشان. پس از نصب حرکت "monofonts" پوشه را به حافظه داخلی.

خروج از مرورگر فایل و باز کردن #mono_ برنامه شما فقط نصب شده است. در اینجا شما یک لیست از تمام 73 مختلف فونت های سفارشی شما می توانید نصب کنید. انتخاب یک APK و sideload فونت. شما می توانید نصب کنید به عنوان بسیاری از شما می خواهم اگر شما مطمئن نیستید که چگونه هر یک به نظر می رسد.

گام 4: تغییر فونت سفارشی

پس از نصب, حرکت به تنظیمات –> صفحه نمایش –> اندازه فونت و سبک –> Font style. تمام فونت های جدید شما نصب خواهد شد و به نظر می رسد در پایین این لیست. انتخاب فونت شما می خواهید و فونت سیستم تغییر خواهد کرد. با استفاده از این منو برای فعال کردن هر فونت شما نصب شده است. و اگر شما می خواهید به سعی کنید بیشتر با استفاده از #mono_ برنامه برای نصب فونت های بیشتر آنها را در دسترس در داخل "Font style."

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

پوشش, تصویر, تصاویر و فایل های Gif توسط Jon شوالیه/ابزار هک


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن