می خوام شروع به بازی دوباره ؟ با ثبت نام در این, لطفا

در ژوئن سوزان روز در شهر فینیکس برخی از آریزونا بسکتبال بهترین چشم انداز با تجمع در مقابل ساختمان ورودی به دبی

توسط PATRIS-MUSIC در 30 خرداد 1399

در ژوئن سوزان روز در شهر فینیکس برخی از آریزونا بسکتبال بهترین چشم انداز با تجمع در مقابل ساختمان ورودی به دبیرستان ،

آنها مشتاق بودند برای دولت عمده ویترین پس از شروع این بیماری همه گیر اما آنها تا به حال به برآورده اقدامات ایمنی قبل از آنها می تواند بازی کند. متوسط چک و اجباری شستن دست خود را برای حفاظت و چیز دیگری به طور کامل برای امنیت سازندگان از این رویداد.

سازمان مورد نیاز ورزشکاران به COVID-19 مسئولیت چشم پوشی امضا شده توسط خود و پدر و مادر یا قیم قبل از ورود به ورزشگاه است. برخی از ورزشکاران و والدین خیلی سریع برای قرار دادن قلم به کاغذ است که آنها درک نمی کنند که آنها تا به حال فقط چشم پوشی از حق خود برای دادخواهی و فرض تمام coronavirus مرتبط با خطر است.

"من قطعا نمی بخوانید آن زمانی که من امضا" بستری rising ارشد آرتور Kaluma یک 6-پا-7 به جلو با یک لیست طولانی از بالا عمده بورس تحصیلی ارائه می دهد. "من فقط می خواهم به پشت در دادگاه و بازی. همه ما انجام دهد."

افزایش COVID-19 مسئولیت پوشی در سراسر دو و میدانی است که یک محصول جانبی از ورزش بازگشت در حالی که این بیماری همه گیر است که هنوز هم ادامه دارد. کمبود پول نقد بالا در مدارس و باشگاه های ورزشی سازمان ها می خواهید برای محافظت از خود در برابر فرصت طلب coronavirus پرونده های حقوقی. به عنوان یک نتیجه, آنها در حال گفتن ورزشکاران است که آنها فقط می توانید از ورزش خود را اگر آنها امضای یک سند بخشش حقوق قانونی خود.

یک تعداد انگشت شماری از مشخصات بالا نمونه هایی ظاهر شده اند بیش از دو هفته گذشته به عنوان کالج, فوتبال, برنامه های استقبال ورزشکاران بازگشت به دانشگاه به صورت داوطلبانه تمرینات. SMU است که نیاز به دانش آموزان ورزشکار به ثبت نام یک فرم با عنوان "اذعان خطر برای COVID-19." در ایالت اوهایو وجود دارد "Buckeye تعهد است." در مقایسه با اشکال وجود دارد در ایندیانا, آیووا و میسوری.

آن را دشوار است به برآورد که چگونه بسیاری از مدارس در سراسر کشور در حال استفاده از مسئولیت پوشی اما این عمل شایع ساحل به ساحل. شما می توانید پیدا کردن مدارس در فلوریدا و میشیگان و ایلینوی, مینه سوتا, کارولینای جنوبی و تگزاس که نیاز به امضا چشم پوشی از یک پدر و مادر قبل از یک ورزشکار می توانند در تابستان تمرینات.

به عنوان روند proliferates در سراسر ورزشی, کارشناسان حقوقی در حال جمع آوری چند سوال کلیدی: آیا این چشم پوشی قابل اجرا در دادگاه ؟ و آنها عادلانه به ورزشکاران خواسته به ثبت نام آنها ؟

(Rockford Public Schools)
(راکفورد مدارس عمومی)

چرا چشم پوشی

درخواست تجدید نظر از این چشم پوشی آشکار است با توجه به تعداد ورزشکاران کالج که آزمایش مثبت برای COVID-19 این ماه به تنهایی. آلاباما, Clemson, تگزاس هیوستون و ایالت کانزاس در میان بیش از یک دوجین مدارس گزارش شده است که بیش از سه ده از موارد به عنوان ورزشکاران وارد در محوطه دانشگاه.

به زبان دقیق در هر چشم پوشی ممکن است متفاوت باشد اما هدف همان است — به disincentivize یک طرح دعوی در دادگاه. با امضای سند ورزشکاران به طور رسمی اذعان کرد که آنها آگاه باشید از خطرات مرتبط با این ویروس است که آنها می دانند که آنها ممکن است آلوده شوند و آنها هستند که صرف نظر کردن از حق شکایت اگر آنها را انجام دهید.

"تا زمانی که ما یک واکسن, من فکر می کنم بسیاری از سازمان ها خواهد شد با استفاده از چشم پوشی هایی از این گفت:" کریستی M. Mennen یک مینیاپولیس وکیل است که کمک کرده است تا بسیاری از جوانان باشگاه های ورزشی پیش نویس COVID-19-خاص چشم پوشی. "این یک راه برای محافظت از خود از یک طرح دعوی در دادگاه است که می تواند هزینه آنها ده ها هزار نفر و یا حتی صدها هزار دلار برای دفاع از. این کم هزینه و ریسک کاهش تاکتیک آنها می توانند."

ورزشی وکلای مدافع قانون که نمایندگی کالج ورزشکاران گفت: آنها توصیه مشتریان خود را از امضای این اسناد و مدارک و یا به مشورت یک وکیل به مطمئن شوید که آنها در حال ساخت یک تصمیم آگاهانه است.

همین جکسون مدیر گروه ورزشی گفت: همه گیر از این چشم پوشی اثبات شده است که مدارس در حال آوردن ورزش به عقب بیش از حد به زودی و "به طور کامل آگاه است که آنها نمی توانند به حفظ سلامت و ایمنی خود دانشجو-ورزشکاران است." جکسون خواست دبیرستان و کالج ورزشکاران به گروه با هم و حاضر اجازه می دهد تا موسسات خود را به دفاع از قدرت بیش از آنها را.

"چه هستند که مدارس را به انجام اگر شما 20 بازیکنان که می گویند 'من قصد ندارم به علامت؟' "جکسون گفت. "آنها می خواهند به انکار آن 20 بازیکن دسترسی به وزن اتاق ؟ بدون آنها نمی باید اهرم به انجام این کار است."

شده است وجود دارد هیچ گونه شورش در راکفورد دبیرستان در میشیگان. هفتاد و پدر و مادر امضا مدرسه آنلاین "فرض خطر" چشم پوشی هفته گذشته قبل از اینکه مدیر ورزشی کول اندروز حتی در زمان حال به ایمیل لینک به خانواده ها و انفجار آن در رسانه های اجتماعی.

برای پدر دو راکفورد دبیرستان فوتبال, بازیکنان جدید شرط تعجب آور بود اما نه یک معامله شکن. هر سوء ظن که دان مکلین حال امضای دور حقوق قانونی خود را نمی شد به اندازه کافی برای او را به محروم کردن فرزندان خود از یک سال از فوتبال دبیرستان و آسیب امید خود را از درآمد این شانس را به بازی در.

مکلین تراست راکفورد فوتبال مربیان و مدیران را مناسب اقدامات پیشگیرانه برای مبارزه با ویروس. و اگر هر کدام از فرزندان خود هستند به اندازه کافی تیره بخت به گرفتن ویروس مک لین امید خود را از جوانی و سلامتی را کاهش می دهد خطر ابتلا به یک مورد شدید.

"من و همسرم در مورد آن صحبت کردیم اما باید صادقانه با شما این نبود که مدتها از یک مکالمه" مک لین گفت. "ما خانواده های گرفته شده با رویکرد است که وجود دارد در معرض خطر در حال بازی فوتبال قبل از COVID و در حال حاضر وجود دارد را به معرض خطر در حال بازی فوتبال با COVID. چشم پوشی است فقط یکی دیگر از بخشی از آن."

مکلین نگرش به نظر می رسد به منعکس کننده چگونه دیگر راکفورد پدر و مادر در مورد احساس مسئولیت چشم پوشی. بیش از 300 ورزشکاران با حضور در مدرسه را برای اولین بار داوطلبانه تمرین صبح روز دوشنبه پایدار اجباری غربالگری و متوسط را بررسی کنید قبل از شرکت در مبهوت مطبوع جلسات.

"لبخند که می بینید در چهره بچه ها و مربیان و چهره و احساس می کنید در پردیس است فقط باور نکردنی است," اندروز گفت. "این یک نفس هوای تازه."

هستند چشم پوشی اجرا?

در سطح کالج تصمیم به نیاز ورزشکاران به ثبت نام COVID-19-خاص چشم پوشی شده است بیشتر التهابی است.

نوتردام است که در میان مدارس به بیرون رفتن از راه خود را به می گویند که آنها نمی باید چنین چشم پوشی. مدارسی که نیاز به یک تا به حال به دفاع از خود در برابر منتقدان استدلال می کنند که این چشم پوشی اثبات است که دانشگاه ها اولویت پول گرفتن از فوتبال بالاتر از سلامت پرداخت نشده از بازیکنان آنها, آوردن بازگشت به دانشگاه.

Ohio State مدیر ورزشی ژن اسمیت اصرار او نمی مشاهده گیاهی شبیه شاهبلوط هندی تعهد به عنوان یک سند قانونی حتی اگر آن را با تمام مظاهر یک. SMU مدیر ورزشی ریک هارت گفت: اخبار صبح دالاس که ورزشکارانی که راحت نیست امضای مدرسه مسئولیت چشم پوشی باقی خواهد ماند در بورس حتی اگر آنها را بازی نمی کند.

اگر COVID-19 شیوع در یک دبیرستان یا کالج دانشگاه ورزشکاران به طور معمول کمتر به ترس از جمعیت عمومی است. کارشناسان بیماری های عفونی در ادامه می گویند که مردم بیش از سن 65 یا با زمینه نگرانی های بهداشتی در خطر بیشتر ابتلا به موارد شدید.

البته کم خطر به این معنا نیست بدون خطر است. این ویروس نیست خوش خیم حتی برای سالم نوجوانان و بزرگسالان جوان است.

"بزرگسالان جوان را آلوده آنها به بستری و آنها می میرند" گفت: دکتر علی خان رئیس دانشگاه مرکز پزشکی نبراسکا دانشکده بهداشت عمومی. "کمتر اما آنها انجام دهد."

یک ورزشکار تحت پیگرد پس از عقد قرارداد COVID-19 خواهد به احتمال زیاد به سختی برنده این مورد با یا بدون چشم پوشی. شاید او یا او می تواند ثابت کند که یک سازمان یا مدرسه بود غفلت در عدم انصراف از یک رویداد و یا عدم پیگیری دولت محلی و یا دستورالعمل اما وکلای مدافع می گویند علت و معلول را اغلب می تواند یک مانع غیر قابل عبور.

چگونه می تواند یک ورزشکار اثبات او آلوده شد در اتاق قفل و یا در عمل و نه در فروشگاه مواد غذایی و یا در یک رستوران ؟ محرومیت یک مقیاس بزرگ شیوع مانند آنهایی که در یک گروه کر در واشنگتن و یا یک لیگ فوتبال در ایتالیا را "بسیار پیچیده" Mennen گفت.

مسئولیت چشم پوشی خواهد اضافه کردن یکی دیگر از موانع برای یک ورزشکار برای غلبه بر, اما وکلای مخالف در احتمال آن اسناد قابل اجرا خواهد بود.

برخی استدلال می کنند که روشن و بدون ابهام دولت قانون سازگار سند خواهد نگه دارید تا در دادگاه فقط خوب به عنوان طولانی به عنوان آن را امضا از یک ورزشکار و یک پدر و مادر است. دیگران مقابله این است که این چشم پوشی خواهد بود به احتمال زیاد از پرتاب به دلیل ورزشکاران هستند که وادار به امضای بدون وکیل و بدون دریافت سود در ازای ورود به قرارداد.

"من غریزه روده است که این نمی شوی اما من لازم نیست که یک توپ کریستال و من نمی تواند پیش بینی آنچه در دادگاه خواهد یا نمی خواهد انجام دهد" گفت: Jason Setchen یک وکیل است که متخصص در دفاع دانشجو-ورزشکاران است. "قطعا در دفاع از یک مدرسه را به ما مسئولیت انتشار. شما نمی توانید شکایت ما است.' شما می خواهم به دریافت بیش از این مانع در هر دعوی و شما فقط هرگز نمی دانید که چگونه است که خواهد برود."

به Dinos Trigonis, سازمان, هفته, آریزونا, مدرسه بسکتبال ویترین یک COVID-19 مسئولیت چشم پوشی است و بیشتر یک عامل بازدارنده از هر چیز دیگری.

"ما در حال ساخت همه اذعان دارند که آنها آگاه باشید از خطرات زمانی که آنها راه رفتن در," او گفت:. "امیدوارم آنچه که می کند این است که دلسرد کردن مردم از اپورتونيست. شاید آنها فکر می کنم دو بار در مورد تلاش برای ایجاد برخی از پول با بهره برداری از یک وضعیت زمانی که آنها را امضا کرده اند یک سند تصدیق خطر است."

تا کنون Trigonis دریافت کرده است و نه هر گونه شکایت از پدر و مادر در آریزونا و نه از شرکت کنندگان در شبیه لیگ در آیووا و یوتا. پس از سه ماه وقفه بازیکنان بسکتبال فقط سپاسگزار فرصتی برای بازگشت به برخی از صورت ظاهر از حالت عادی البته با حرارت چک ضد عفونی بسکتبال و ضد عفونی کننده دست ایستگاه.

Kaluma بسیار تبلیغ قدرت رو به جلو که به امضا Trigonis' چشم پوشی و بدون فکر دوم sheepishly اذعان می کند او بی حوصلگی به بدنسازی کردم بهترین او.

"من قصد دارم برای شروع به خواندن چیزهایی که من نشانه" او گفت:. "مهم نیست که چقدر من می خواهم به خارج وجود دارد و بازی کردن است."

Krysten زیرچشمی نگاه کردن کمک به این داستان

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب