Vlade مراحل پایین به عنوان کینگز مدیر کل

ساکرامنتو کینگز سرمربی ولاد دیواک به سوالاتی در مورد تصمیم به آتش مربی دیو ژوگر پاسخ می دهد، پنجشنبه ۱۱ آوریل

توسط PATRIS-MUSIC در 25 مرداد 1399
ساکرامنتو کینگز سرمربی ولاد دیواک به سوالاتی در مورد تصمیم به آتش مربی دیو ژوگر پاسخ می دهد، پنجشنبه ۱۱ آوریل ۲۰۱۹ در ساکرامنتو، کالیفرنیا دیواک گفت که او برای مدتی در تصمیم تغییر مربیان تاملی کرده و در نهایت پس از اینکه تیم بسکتبال ان بی ای با رکورد ۹-۱۶ پس از شکستن آل استار به پایان رسید، آن را به پایان برد. (AP Photo/Rich Pedroncelli)

Vlade Divac به عنوان مدیر کل پادشاهان ساکرامنتو کنار رفته است و به صورت موقت توسط جو دومارس جایگزین خواهد شد.

پادشاهان اعلام کردند این حرکت جمعه، یک روز پس از آن که آنها به پایان رسید فصل 14 مستقیم خود را بدون یک مرحله حذفی. که طولانی ترین خشکسالی فعال در NBA و یکی خجالتی از رکورد است.

''این تصمیم دشوار بود، اما ما معتقدیم که این بهترین راه در پیش است که ما کار برای ساخت یک تیم برنده است که طرفداران وفادار ما سزاوار،' پادشاه مالک ویوک رانادیو گفت. ''ما برای رهبری ولاد، تعهد و کار سخت در هر دو و خارج از دادگاه سپاسگزار است. اون هميشه بخشي از خانواده ي پادشاهان ما خواهد بود

Divac در ابتدا توسط پادشاهان در مارس 2013 به عنوان معاون رئیس جمهور از عملیات بسکتبال و عملیات حق رای دادن استخدام شد. او در اوت ۲۰۱۵ سرمدیر کل شد اما قادر به بازگشت پادشاهان به بازی های حذفی نبود.

او در سال ۲۰۱۷ دمارکوس پسرعموها را با نیواورلئان معامله کرد و تصمیم گرفت تا در مجموع در سال ۲۰۱۸، یک نقطه جلوتر از لوکا دونچیچ، پیش نویس ماروین باگلی سوم را در مجموع، در سال ۲۰۱۸، یک نقطه جلوتر از لوکا دونچیچ، قرار دهد.

پادشاهان در فصل ۲۰۱۸-۱۹ به ۴۳-۳۹ رفتند و پیشرفت مربی گری دیو جورگر را نشان می دهند. اما تیم پس از فصل، جورگر را اخراج کرد و لوک والتون را جایگزین او کرد. سپس ساکرامنتو در این فصل ۳۱-۴۱ رفت.

'''این افتخار و امتیاز به عنوان مدیر کل برای پادشاهان خدمت می کنند، ''' دیوک گفت. ''من می خواهم از Vivek برای فرصت تشکر و شناخت همه همکاران باور نکردنی که من تا به حال لذت زیادی از کار کردن با در طول دوران تصدی من بود. ساکرامنتو و پادشاهان همیشه جای خاصی در قلب من نگه داشته و من برای همه آنها آرزوی حرکت به جلو بهترین.'

دومارس در ژوئن گذشته به عنوان مشاور ویژه دیوک استخدام شد. او در سال ۲۰۰۴ در ساخت یک تیم قهرمانی در دیترویت کمک کرد و در سال ۲۰۰۲-۰۳ جایزه اجرایی سال را از آن خود کرد. او پس از فصل ۱۴-۲۰۱۳ به عنوان جنرال موتورز جایگزین پیستون ز.

Dumars کمک خواهد کرد که پادشاهان توسعه استراتژی بلند مدت برای بخش عملیات بسکتبال خود و بخشی از جستجو برای یک مدیر کل تمام وقت.

''جو از سال گذشته به عنوان مشاور قابل اعتماد و با ارزش یکجا شده است و من از اینکه او را در زمان مهمی برای حق امتیاز در نظر گرفته اند سپاسگزارم.

---

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP-Sportstinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن