ویروس سنبله در استرالیا نیروهای " دولت 10 AFL تیم را ترک

استرالیا (AP) -- قلب فوتبال استرالیایی به زودی تبدیل به یک زمین بایر از ورزش با تشکر سنبله در COVID-19 عفونت د

توسط PATRIS-MUSIC در 13 تیر 1399

استرالیا (AP) -- قلب فوتبال استرالیایی به زودی تبدیل به یک زمین بایر از ورزش با تشکر سنبله در COVID-19 عفونت در ایالت ویکتوریا.

استرالیا در لیگ برتر فوتبال جمعه اعلام کرد که تمام 10 ویکتوریا مبتنی بر AFL طرف را صرف حداقل 32 روز خارج از خانه خود دولت به عنوان لیگ تلاش برای نگه داشتن آن در فصل های در حال اجرا با هاب در ایالت کوئینزلند در شمال استرالیا و نیو ساوت ولز.

ویکتوریا تا به حال 17 روز متوالی از دو رقمی COVID-19 عفونت بسیاری از آنها بیش از 50 روز است. وجود دارد 66 موارد جدید روز جمعه گزارش داد.

ویکتوریا و ملبورن به ویژه در محور استرالیا قوانین فوتبال است. نزدیک به 100,000 طرفداران سالانه حضور در فینال مسابقه در زمین کریکت ملبورن.

کوئینزلند برتر Annastacia Palaszczuk تایید خود دولت خواهد میزبان شش تیم ویکتوریا - سنت کیلدا شمال ملبورن Essendon غربی Bulldogs, Richmond و کارلتون. دو AFL تیم خواهد بود مستقر در نیو ساوت ولز و دو نفر دیگر در غرب استرالیا.

AFL اجرایی Gillon McLachlan گفت: این طرح برای ویکتوریا تیم برای بازگشت به خانه پس از زندگی دور در طول یک کشش از 45 بازی در 32 روز اما که می تواند تغییر کند.

"ما ارزیابی مجدد گزینه های ما بسته به COVID-19 وضعیت در سراسر کشور" McLachlan گفت. "هر کس به شانه بار و تحمل درد ... ما کار خواهد کرد تا مطمئن شوید که تا پایان سال آن را به عنوان عادلانه به عنوان آن می تواند باشد."

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP-Sportstinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب