با استفاده از این ترفندها برای تنظیم تایمر سریع تر بر روی آی فون خود را

بومی از ویژگی های تایمر بر روی آی فون خود را با این نسخهها کار به خوبی به اندازه کافی که شما احتمالا حتی نمی

توسط PATRIS-MUSIC در 27 خرداد 1399

بومی از ویژگی های تایمر بر روی آی فون خود را با این نسخهها کار به خوبی به اندازه کافی که شما احتمالا حتی نمی فکر می کردم در مورد نصب یک شخص ثالث تایمر. تنها با چند شیپور خاموشی شما می توانید شمارش معکوس برای هر مقدار از زمان به 24 ساعت (یا یک دوم خجالتی از 24 ساعت به طور دقیق). اما به عنوان سریع به عنوان آن می تواند به تنظیم یک تایمر از ساعت, برنامه وجود دارد و حتی سریع تر راه برای شروع به شمارش معکوس.

هنگامی که شما در پخت و پز چیزی در آشپزخانه و یا نیاز به یک یادآوری سریع برای بررسی چیزی در این راه به طور پیش فرض برای تنظیم یک تایمر برای باز کردن برنامه ساعت; شیر "تایمر" tab; را انتخاب کنید و وقت خود را در, ساعت و دقیقه و ثانیه را انتخاب کنید یک صدای جدید هشدار اگر شما می خواهید و سپس دکمه "شروع می شود. که خیلی سریع اما نه به اندازه کافی سریع هنگامی که شما نیاز به شروع به شمارش معکوس از حق دور.

گذشته از ضرورت تنظیم یک تایمر شما ممکن است تجربه صورت شناسه یا ID لمسی مسائل است که می تواند شما را پایین آهسته و گاهی اوقات دست های خود را نمی خواهد به انجام تمام است که بهره برداری است. که در آن دو میانبر روش های زیر را به بازی می آیند.

گزینه 1: از سیری برای تنظیم یک تایمر

سریعترین راه دور برای تنظیم یک تایمر بر روی آی فون خود را به سیری بپرسید به آن را برای شما انجام. اگر شما "Hey Siri" تنظیم فقط می گویند که برای گرفتن آغاز شده است. در غیر این صورت سعی کنید با پایین نگه داشتن دکمه خانه یا کنار دکمه (برای مدل های بدون دکمه Home) به سیری ، اگر شما نوع به Siri را فعال کنید شما می خواهید برای فعال کردن "هی سیری" اگر نه در حال حاضر و استفاده از آن پس از آن سریع تر از تایپ کردن.

با سیری فعال می گویند چیزی شبیه "تنظیم یک تایمر برای 2 دقیقه و 30 ثانیه" و یا "شروع یک تایمر برای 14 ساعت است." استفاده از فواصل ساعت دقیقه و ثانیه. به محض سیری فرآیندهای درخواست خود را به تایمر آغاز خواهد شد به اجرا در پس زمینه و آن را به شما اطلاع هنگامی که آن را اجرا می کند با یک بنر در بالای صفحه نمایش و زنگ.

شمارش معکوس ظاهر خواهد شد در قفل صفحه نمایش خود را برای دسترسی آسان و شما می توانید با استفاده از سیری به بررسی "چقدر زمان باقی مانده است" اگر شما کنجکاو هستید. شما همچنین می توانید استفاده از سیری به لغو تایمر با گفتن چیزی مانند "توقف تایمر" و همچنین "مکث تایمر" به طور موقت آن را متوقف کند و "رزومه تایمر" به آن شروع که در آن شما را ترک کردن. و شما می توانید با استفاده از گزینه 2 زیر به لغو و یا توقف تایمر و همچنین در این ساعت برنامه به طور مستقیم.

گزینه 2: تنظیم یک تایمر در مرکز کنترل

یکی دیگر از راه های سریع برای تنظیم یک تایمر است که از مرکز کنترل. در هر نقطه بر روی آی فون خود را ضربه تند وشدید زدن از بالا به پایین سمت راست از روی صفحه نمایش (به صورت ID مدل) و یا از پایین صفحه نمایش (Touch ID مدل) برای دسترسی به مرکز کنترل. پیدا کردن تایمر آیکون است که به نظر می رسد مانند یک ساعت پیچ در پیچ پایین و سپس به ضربه بزنید و نگه دارید و یا آن را فشار دهید برای به دست آوردن حداقل یک نسخه از تایمر ابزار.

بعدی ضربه بزنید و کش رفتن به بالا یا پایین در نوار تایمر برای تنظیم زمان شمارش معکوس. آن را حتی سریع تر از شما در ابتدا ضربه بزنید و نگه دارید و یا طولانی را فشار دهید کنترل نمی بلند کردن انگشت خود را روی صفحه نمایش — فقط شروع به کشیدن.

متاسفانه فندک Timer نسخه در اینجا به یک شماره از پیش تعیین شده از افزایش شما می توانید استفاده کنید, پس از آن کمی کمتر انعطاف پذیر نسبت به استفاده از سیری و یا فقط باز کردن برنامه ساعت. شما می توانید یک تایمر برای 1, 2, 3, 4, 5, 10, 15, 20, 30, یا 45 دقیقه و همچنین 1 یا 2 ساعت. شیر بر روی سبز "شروع" را فشار دهید برای شروع تایمر.

در iOS 10 مرکز کنترل نگاه متفاوت نسبت به در iOS 11 و بعد از آن و شما تا به حال حتی کمتر از گزینه های برای افزایش که شما می توانید مجموعه ای. اما در iOS 10 بسیار است و شما باید در حال اجرا در iOS, 11, 12 یا 13 در حال حاضر امیدوارم.

تایمر اجرا خواهد شد در پس زمینه و کنترل تایمر در اصلی مرکز کنترل نمایش رنگ سفید به نوبه خود نشان می دهد آن را در حال اجرا است. شما همچنین می توانید مکث تایمر از طریق مرکز کنترل با ضربه زدن و نگه داشتن و یا طولانی با فشار دادن کنترل دوباره کشیدن بالا یا پایین در بازه نوار. برای توقف آن به جای شیر "توقف" را فشار دهید و سپس "رزومه" به آن شروع می شود به بالا.

شما همچنین می توانید مکث و رزومه توقف و یا بررسی کنید که چقدر زمان باقی مانده است با استفاده از سیری در گزینه 1 در بالا به عنوان به خوبی به عنوان در برنامه ساعت به طور مستقیم و شما می توانید ببینید که چقدر زمان باقی مانده است بر روی صفحه نمایش قفل. زمانی که تایمر است تا شما یک اخطار دریافت و شنیدن زنگ درست مثل همیشه.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش, عکس, تصاویر, و, GIF توسط نلسون اگویلار دو لا فرانترا/ابزار هک


is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب