Ujiri تماس های ضد سیاه تعصبات NBA در مقابل دفاتر

تورنتو رپتورز جمهور Masai Ujiri همچنان به عنوان یک صدای پیشرو و خواستار تغییر در میان تظاهرات ضد سیاه نژادپرست

توسط PATRIS-MUSIC در 30 خرداد 1399

تورنتو رپتورز جمهور Masai Ujiri همچنان به عنوان یک صدای پیشرو و خواستار تغییر در میان تظاهرات ضد سیاه نژادپرستی و خشونت پلیس.

Ujiri برجسته استخدام تعصبات وجود دارد که در NBA در طول یک ظاهر در Woj غلاف با آدریان Wojnarowski. Ujiri که مشغول به کار راه خود را از بودن پرداخت نشده دیده بانی برای تبدیل شدن به رئیس جمهور از قهرمانان اشاره می کند که وجود دارد نژادپرستانه کلیشه مؤثر چگونه NBA تیم های در حال اجرا.

"من احساس می کنم که ممکن است وجود دارد یک ادراک است که در آن موقعیت استراتژیک شاید آنها فکر می کنند اقلیت نمی تواند آن را انجام دهد. وجود سیاه آنالیز بچه ها ؟ چگونه بسیاری از سیاه دستیار GMs آیا ما" Ujiri سوال.

Ujiri مطرح شده به عنوان مثال سابق مدیر کل جو Dumars که شد اولین آفریقایی-آمریکایی اجرایی را به نفع خود قهرمانی NBA در سال 2004. Dumars' تصدی با پیستون ضعیف به پایان رسید اما او هرگز یک شات دوم. Dumars بود از بسکتبال از سال 2014 تا 2019 زمانی که او عضو ساکرامنتو کینگز به عنوان مشاور ویژه ،

"شما ذکر جو Dumars — یکی از بهترین و حتی نمی توانید یک شات دوباره. او رفت و به شش یا هفت راست کنفرانس نهایی. در می آیند. در می آیند. بیایید نگاهی به این, بیایید واقعا در این نگاه و می گویند می کند که مرد سزاوار نیست به در حال اجرا یک تیم NBA با آنچه که او انجام می شود ؟ این شانس ما در حال صحبت کردن در مورد" Ujiri گفت.

یکی دیگر از کلیشه است محدود ادراک از مربیان است. اگر چه NBA انجام داده است بهتر از دیگر ورزش های حرفه ای لیگ از نظر تنوع استخدام, هنوز هم وجود دارد کدگذاری راه است که در آن سیاه و مربیان فکر هستند که خود را در مقایسه با غیر سیاه و سفید هستند.

TORONTO, ON - JUNE 17: Toroto Raptors president Masai Ujiri holds his fist in the air during the Toronto Raptors Championship parade on June 13, 2019 in Toronto, ON, Canada. (Photo by Julian Avram/Icon Sportswire via Getty Images)
TORONTO, ON - ژوئن 17: Toroto رپتورز جمهور Masai Ujiri دارای مشت خود را در هوا در طول تورنتو رپتورز قهرمانی رژه در تاریخ 13 ژوئن 2019 در تورنتو, بر, کانادا. (عکس توسط Julian Avram/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

"یکی دیگر از برداشت است, بیایید یک دستیار مربی که قراره صحبت کردن با بازیکنان است. او در این رابطه ، او رمز مرد ... این همه در آن وجود دارد. به من اعتماد کن من در آن هستم. من در گسل بیش از حد. بیایید مسئولیت آن" Ujiri گفت.

Ujiri نیز به چالش کشیده همسالان خود در NBA را به ادامه تلاش های خود را در مقابله با نژاد پرستی. او پیشنهاد کرد که در علاوه بر این به تلاش های انجام شده توسط این لیگ که تیم های فردی نیز باید یک هماهنگ تعهد به تنوع شیوه های استخدام. Ujiri همچنین بر لزوم ادامه داد: اقدام پوشا فراتر از برنامه های آینده به راه اندازی مجدد فصل در اورلاندو برای حفظ شتاب تولید شده توسط جریان تظاهرات.

"این یک زمان منحصر به فرد. من در تمام این اعتراضات. شما نگاه کنید در همه آنها. به طور معمول قبل از اینکه شما می بینید همه مردم سیاه و مردم می گویند "اوه این مردم سیاه و سفید." آن است که مردم از همه جا. شما تقریبا دیدن بیشتر مردم سفید. چرا که جوانان امروز خسته از این آنها بیشتر صریح و آنها می خواهند نسل بعدی بهتر شود.

"این است که یک نسل مختلف در حال حاضر. آنها در حال رفتن به صحبت می کنند, آنها در حال رفتن به صحبت کردن با آنها در حال رفتن به اقدام آنها در حال رفتن به تحصیل شد. ما (مردم را) از 50 سال پیش مردان یا زنان و یا افرادی که نمی توانند خود را تغییر ذهن باورها و یا افکار خود را. ما باید به فکر می کنم از این جوانان در حال حاضر و ما باید به آنها فرصت" در حال حاضر Ujiri گفت.

پوشش بیشتر در یاهو ورزشی کانادا:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب