مغلوب ساختن پیشی جستن revved در مورد طناب دار 'فریب' او ساخته شده

روز دوشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به انفجار راننده نسکار بابا والاس (و نسکار به طور کلی

توسط PATRIS-MUSIC در 16 تیر 1399

روز دوشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به انفجار راننده نسکار بابا والاس (و نسکار به طور کلی).

او همچنین ادعا کرد قربانی برای والاس رانندگان همکار و دوستان در این مدار که ایستاده ورزشی تنهاست آفریقایی راننده پس از یک طناب دار حلق آویز کشف شد در گاراژ خود را در آلاباما Superspeedway در آلاباما.

اف بی آی در نهایت مشخص طناب دار شد, یک تصادف عجیب و غریب و نه یک جنایت نفرت, اما آن را لرزاند ورزش و برانگیخته عظیم و احساسی, حرکت, فوران وحدت از مسابقه تیم های رقبا و طرفداران و دیگران.

مغلوب ساختن پیشی جستن ظاهرا دوست ندارم که.

او همچنین برخوردی خشن روبرو در نسکار برای ممنوعیت پرواز از مؤتلفه پرچم در آن مسابقه ساخت مغلوب ساختن پیشی جستن یک مقام دولت انفجار یک شرکت خصوصی برای دفاع از آزادی برای تصمیم گیری خود را در مورد آنچه مشتریان خود را در خواص خود را دارد.

همه که فقط در یک صدای جیر جیر.

بسیاری از آن را نادرست و طراحی شده به التهاب و خشم دراندازد اما هی این سال 2020 است.

این مدرسه ابتدایی با نقطه گذاری بود فقط اضافه ریاست جمهوری در تلاش برای ایجاد پسر سیاه و سفید مقصر و سفید قربانیان و مشعل یک لحظه نادر از آرامش و دوستی و حمایت و عشق.

از اینجا شروع کنید: نبود یک جعل است. آن را یک جنایت نفرت به عنوان FBI بعد تعیین می شود اما آن را جعل یا نه. واقعی طناب است که در خدمت به عنوان یک گاراژ درب جلو و کشف شد والاس گاراژ غرفه. آن را به حال شده است در قالب یک طناب دار.

طناب دار واقعی بود. حتی وجود دارد که تصاویر در آن کشف شده از یک اکتبر 2019 نژاد زمانی که گاراژ استفاده می شد متفاوت راننده. هنگامی که آن را از مد افتاده بود به عنوان یک طناب دار به هیچ می تواند شناخته شده اند که فصل بعد والاس را دریافت کنید گاراژ — اصطبل ها اختصاص داده شده بر اساس بارگیری در این هفته جدول رده بندی.

چرا درب جلو گره خورده است به عنوان یک طناب دار در سال 2019? هیچ کس نمی داند. ممکن است شده اند نابکار. آن را نمی ممکن است. نسکار تا به حال تمام 29 از آهنگ های آن مورد بررسی قرار گرفت و متوجه شد که در 1,684 از آن گاراژ اصطبل فقط 11 تا به حال طناب گره خورده است در هر نوع از گره. یکی در غرفه 4 از آلاباما تنها گره خورده است به عنوان یک طناب دار. عجیب و غریب. اما نه یک جنایت نفرت.

نه جعل. خواستار آن جعل یک تخت از دروغ است.

گره کشف شد توسط دیوید Cropps که یک مکانیک در والاس تیم. او گزارش آن را به امنیتی که گزارش آن را به نسکار و تحقیقات راه اندازی شد.

والاس را دیدم هرگز با طناب دار. با توجه به نسکار سیاست های سختگیرانه به کار در طول coronavirus همه گیر والاس بود و نه حتی مجاز در گاراژ منطقه و رفت و هرگز وجود دارد. او هرگز نمی تواند حتی دیده می شود طناب دار.

نسکار جمهور استیو فلپس بود که گفته والاس در مورد وجود یک طناب دار و نسکار (و بعد از آن فدرال) فنر به عمل است.

والاس صفر بود به انجام این کار با هر یک از آن. هیچ راهی نبود که او در آن است. سرزنش او برای جعل است که نبود یک فریب ساده لوحانه است.

اگر نسکار ساخته شده هر گونه اشتباه آن بود که بلافاصله اعلام کرد در بیانیه ای که این یک جنایت نفرت. این می تواند منتظر بررسی و پاسخ به بازی کردن قبل از ساخت که عزم و شاید نگهداری احساسات پایین.

گفت: این یک اشتباه ساخته شده از خشم و درد که چنین چیزی می تواند رخ می دهد در داخل آن به شدت کنترل می شود-حباب.

نسکار است به دور از کامل است. مانند هر بخش از کشور است و برخی قابل سرزنش مشتریان و کار وجود دارد به انجام است.

که گفت: اکثریت قریب به اتفاق افرادی که در آن کار می کنند و جمعیت که از شرکت در مسابقات حمایت و استقبال از همه. آنها فقط مانند اتومبیل های سریع و نژادها است. این ایده که کسی در تلاش برای ارعاب و تحقیر والاس و یا هر یک از رانندگان شد و باقی خواهد ماند شنیع به آنها.

نسکار در آن ظرفیت رسمی در زمان حادثه بسیار جدی است. بنابراین بیش از حد هم دیگر رانندگان و خدمه. در یک جنبش آغاز شده توسط Jimmie Johnson, مشخص شد که هر کس در گاراژ منطقه خواهد راه رفتن قبل از مسابقه با بابا والاس. آن را نشانه از هم. آن را نیز نشان می دهد از تمرد به هر کسی که در تلاش برای تقسیم و کشور از هم جدا.

Bubba Wallace takes a moment by his car after NASCAR drivers pushed him to the front of the grid as a sign of solidarity with the driver prior to the NASCAR Cup Series GEICO 500 at Talladega Superspeedway. (Chris Graythen/Getty Images)
بابا والاس طول می کشد یک لحظه با ماشین خود را پس از رانندگان نسکار تحت فشار قرار دادند و او را به جلوی شبکه به عنوان نشانه ای از همبستگی با راننده قبل از جام نسکار سری GEICO 500 در آلاباما Superspeedway. (کریس Graythen/گتی ایماژ)

این نوع از چیزی است که باعث می شود امریکا ،

این نتیجه رسیدند که طناب دار نبود کارگردانی در Wallace شد بهترین نتیجه ممکن — وجود ندارد نژادپرستانه در گاراژ تلاش برای بزدلانه ظروف سرباز یا مسافر با بابا والاس.

اکثر مردم نقل مکان کرد. نه رئیس جمهور ایالات متحده است.

او به چیزی که نیست, جعل, جعل. او همدردی با رانندگان و خدمه که تصمیم به با افتخار راه رفتن به پایین جاده گودال با دوستان خود — این بود که نوعی از "قربانی" با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن.

تمام جیر بود مزخرف نادرست و دلیلی تفرقه. آن را کاملا عجیب و غریب است که هفته بعد از آن فرمانده توجه به کاخ سفید.

اما دوباره آن را در سال 2020 در ایالات متحده آمریکا است.

یکی دیگر از روز. یکی دیگر از دونالد.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن