مغلوب ساختن پیشی جستن: Kaepernick باید NFL قرارداد ارائه 'اگر او آن را سزاوار'

رئیس جمهور تهمت و گفت که او "کاملا" پشتیبانی می کند NFL باز گشت رایگان عامل کارفرمایی khezri, اما تنها در صورت

توسط PATRIS-MUSIC در 29 خرداد 1399

رئیس جمهور تهمت و گفت که او "کاملا" پشتیبانی می کند NFL باز گشت رایگان عامل کارفرمایی khezri, اما تنها در صورتی برجسته عدالت اجتماعی فعال است که در زمینه توانایی برای توجیه یک پیشنهاد است.

"اگر او آن را سزاوار او باید. اگر او به این بازی توانایی" مغلوب ساختن پیشی جستن در مصاحبه با گفت: سینکلر پخش. "او شروع به خاموش و سپس او پایان ندارد تا بسیار بزرگ به عنوان یک بازیکن. او فوق العاده در rookie سال است. من فکر می کنم او بسیار خوب بود و در سال دوم و پس از آن چیزی اتفاق افتاده است بنابراین خود بازی نبود به مردن. پاسخ این است که کاملا من خواهد بود."

NFL راجر GOODELL تشویق تیم به ثبت نام KAEPERNICK

Kaepernick, 32, نشده در بازی NFL پس از 2016 فصل است. سابق San Francisco 49ers کارفرمایی پخش برای اولین بار به زانو زدن در طول سرود ملی در اعتراض به خشونت پلیس در ایالات متحده است.

دریافت فاکس کسب و کار بر روی بروید با کلیک در اینجا

مغلوب ساختن پیشی جستن است بارها و بارها با انتقاد از بازیکنان که در اعتراض به طول سرود ملی. در یک نقطه به نام او در تیم NFL صاحبان به آتش هر بازیکنی که به زانو در استدلال تظاهرات در حال بی احترامی به پرچم و جانبازان نظامی.

"تا آنجا که به زانو من می خواهم برای دیدن او به یکی دیگر از شات اما بدیهی است که او قادر به بازی هست. اگر او نمی تواند بازی خوب, من فکر می کنم این امر می تواند بسیار ناعادلانه" مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

BRONCOS, FANDUEL جوهر شرط بندی های ورزشی در مقابله NFL اول

دور دوم پیش نویس انتخاب در سال 2011 NFL Draft, Kaepernick رهبری 49ers به یک سوپر باول ظاهر پس از مصرف بیش از به عنوان تیم استارت میدوی را از طریق فصل 2012. او بعد از دو فصل به عنوان 49ers' شروع کارفرمایی اما از دست رفته نیمی از سال 2015 به دلیل آسیب دیدگی و صرف بخشی از 2016 فصل به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه.

در اوایل این هفته NFL کمیسر راجر Goodell گفت: او از Kaepernick را گشت و تشویق تیم به امضای او. Goodell اظهارات آمد ماه پس از NFL و Kaepernick درگیر در جنگ از کلمات بعد از یک لیگ-ابتکار خصوصی تمرین برای کارفرمایی فرو ریخت.

اینجا را کلیک کنید برای اطلاعات بیشتر پوشش ورزشی در FOXBUSINESS.COM

مقالات مرتبطtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب