مربی علامت Casse در میان 7 منتخب به مسابقات سالن از شهرت

ساراتوگا اسپرینگز, n. y. (AP) — مربی علامت Casse بیش از $174 میلیون در کیف پول, درآمد, دستگیر شده دو پا از تجر

توسط PATRIS-MUSIC در 18 اردیبهشت 1399

ساراتوگا اسپرینگز, n. y. (AP) — مربی علامت Casse بیش از $174 میلیون در کیف پول, درآمد, دستگیر شده دو پا از تجربه مسابقه را تاج سه گانه شده است و افتخار کانادا به عنوان مربی سال یک رکورد 11 بار.

و در حال حاضر انتخابات را به موزه ملی, مسابقات و سالن از شهرت.

"این باور نکردنی است. این بسیار عاطفی برای من" Casse گفت: از طریق تلفن و جمعه از مزرعه خود را در اوکالا در فلوریدا. "این فقط به ارمغان می آورد بسیاری از خاطرات به خصوص پدر من است. من استفاده می شود به رفتن به آن را با او تمام زمانی که من بود 10, 11, 12. من به او گفتم 'روز, پدر, من قصد دارم در آن است. این تنها چیزی است که اگر شما تا به حال به من گفت در آموزش حرفه ای به لیست پنج اهداف آن شده اند که یکی از آنها است."

همچنین بخشی از کلاس 2020 اعلام کرد روز شنبه بودند از:

—گرفتگی برنده جایزه اسب دوانی Darrel McHargue که برنده 2,553 نژادها از جمله 79 درجه بندی مخاطرات و کیف پول و درآمد از $39,609,526 از 1972-88.

—عاقلانه دان بلوط gelding که وارد یک رکورد از 23-2-0 با 11 درجه 1 برنده از 31 شروع می شود و درآمد از $7,552,920 در حالی که رقابت از 2010-14 همچنین بدست آوردن اسب از سال افتخارات در 2012-13 و قهرمان زن و قهرمان نر چمن اسب در دو سال

—اسب مسابقه بولینگ تام بود که foaled در سال 1870 خود را از دست داد و دو شروع می شود به عنوان یک نوجوان و سپس برنده 14 از 15 مسابقه.

—اواخر George D. Widener جونیور که تربیت 102 سهام برندگان.

—J. Keene Daingerfield جونیور یک مربی که رفت تا تبدیل به یکی از محترم ترین استوارت در این ورزش است.

—و 94 ساله صاحب آلیس Headley چندلر که آسیاب ریج مزرعه تاسیس در سال 1962 در لگزینگتون کنتاکی مطرح شده است و یا به فروش می رسد 34 درجه 1 برندگان از جمله شش Breeders' Cup series.

59-ساله Casse بومی Indianapolis به دست آمده مربی مجوز در ماساچوست در سن 17 سالگی و زین اولین برنده در purple entertainment با جو آمدن اولین استارت در مارس 1979. او پس از روت گرفتگی برندگان جایزه کلاسیک امپراتوری رنگ سبز شبدری رز Tepin و جهان تصویب و همچنین کانادا اسب از سال آفرین گرفتن یک نگاه اجمالی Lexie لو, Sealy تپه Uncaptured و تعجب Gadot.

او همچنین برنده هفت مسابقه در کانادا سه گانه تاج سری پنج Breeders' Cup نژادها و سال گذشته برنده دو سوم از آمریکایی تاج سه گانه با جنگ را مصرف Preakness و سر وینستون گرفتن بلمونت.

به طور کلی Casse آموزش دیده است 18 اسب که باید برنده 1 میلیون دلار یا بیشتر بوده است پیشرو مربی در Woodbine 11 بار Turfway چهار بار purple entertainment سه بار و Churchill Downs دو بار. او همچنین به کانادا مسابقه سالن از شهرت و چهار سال پیش.

القای مراسم آزمایشی برنامه ریزی شده برای سه شنبه ، 7 در Fasig-Tipton, فروش غرفه در ساراتوگا اسپرینگز. موزه نظارت وزارت امور خارجه و بهداشت و درمان مقررات با توجه به COVID-19 همه گیر خواهد شد و عمل مطابق با این سیاست و بهترین شیوه. تصمیم گیری در مورد وضعیت این مراسم خواهد بود ساخته شده در تاریخ بعد.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sportstinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب