تونی Finau نوسان مربی/fill-in, caddie بسیار تاسف آفتاب سوختگی در 3M باز

نشان می دهد تا نگه داشتن خفه شو ... و لوسیون ، نوسان مربی بوید Summerhays یادگیری راه سخت این هفته به عنوان پر

توسط PATRIS-MUSIC در 4 مرداد 1399

نشان می دهد تا نگه داشتن خفه شو ... و لوسیون ،

نوسان مربی بوید Summerhays یادگیری راه سخت این هفته به عنوان پر caddie برای تونی Finau در 3 متر باز است.

Summerhays پا کردم تا به آتش کشیدند و در آفتاب تابستان در مینه سوتا که در آن جلب توجه در پخش به دست آورده و یک نام مستعار جدید از Finau.

"من شروع به تماس او را" توت فرنگی و خامه,' زیرا او سفید و قرمز و سفید مانند توت فرنگی parfait," Finau گفت: پس از دور. "من فکر می کنم این کمک به نگه داشتن همه چیز نور است. در آن دنبال من بود و خنده فقط در مورد سوراخ تا کنون; من نمی توانستم بیش از چگونه قرمز پاهای خود بودند."

Summerhays است حلقه این هفته پس از Finau تصمیم گرفت به بخشی از راه با دیرین caddie گرگ Bodineشده است که در کیسه خود را پس از خود rookie فصل 2014-15.

تا کنون با آنها کار کرده ام فوق العاده خوبی هم به عنوان Finau به ضرب گلوله دور از 65-66 به نشستن فقط یک شات کردن منجر شود. هفته گذشته Finau مشترک 36-سوراخ سرب در یادبود قبل از غلت پایین رهبران بیش از آخر هفته.

"به عنوان یک پیشخدمت او فوق العاده خوب" Finau گفت. "او می داند که من بازی واقعا خوب است. ما شده ایم با هم برای بیش از هفت سال در حال حاضر پس از او بوده است, مشاهده, من, بازی, تماشای من رشد می کنند و من فکر می کنم ما در مورد فکر می کنم بازی به طور مشابه و او ثابت می تواند مفید باشد برای من تا کنون در این هفته است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de