مایک Vrabel تیتان شوخی در مورد بازی های موبایل گیر خانم sneaking به هتل تیم

تنسی تیتانسر مایک Vrabel سر وقت شوخی وقتی که در مورد بازیکن سیاتل سیهاکس که گرفتار شد در تلاش برای مخفیکاری یک

توسط PATRIS-MUSIC در 24 مرداد 1399

تنسی تیتانسر مایک Vrabel سر وقت شوخی وقتی که در مورد بازیکن سیاتل سیهاکس که گرفتار شد در تلاش برای مخفیکاری یک زن به هتل تیم به تازگی ترک.

به گزارش شبکه NFL تام پلیسرو، عقب دفاعی تازه کار بدون پیش نویس، Kemah Siverand، توسط تیم پس از او تلاش برای مخفیکاری در یک بازدید کننده زن با پانسمان زن در تمام دنده هافبک برش داده شد. بدیهی است که این یک بدون بزرگ با تیم در تلاش برای جلوگیری از شیوع COVID-19.


خبرنگاران از ورابل در مورد وضعیت روز جمعه پرسید، که او به آن پاسخ داد با quip.


هر گونه شکستن قوانین می تواند منجر به مجازات های شدید، به عنوان Siverand متوجه دست اول. این به سادگی بازیکن واقعیت در پس از COVID-19 همه گیر مواجه است.

در مورد تایتان ها، آنها پروتکل های توافق شده توسط NFL و NFLPA را بسیار جدی گرفته اند، با مقابله راست دنیس کلی که اجرا کننده در مطمئن شوید که هم تیمی های خود را به دنبال قوانین.

نه تنها تایتان ها ماسک می پوشند و در طول جلسات به تمرین دور شدن اجتماعی می رسیم، بلکه آنها هم در مورد نحوه توزیع فوتبال و بطری های آب در عمل، چشم داشته اند.

آخرین چیزی که هر تیم می تواند در طول فصل 2020 استطاعت این است که شیوع است که اثرات بازیکنان متعدد. با تشکر، تایتان به نظر می رسد در مسیر درست برای اجتناب از آن.

مربوط

اردوگاه آموزش تیتان ها: اخبار، یادداشت ها، ویدیو از روز اول دسترسی به رسانه ها

بزرگترین مخارج از تماس زوم با مربیان دستیار تایتان

سازمان دیده بان: پشت صحنه برجسته از تیتان 'رسانه روز 2020tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن