ببر جشن Cabrera از نقاط عطف تجمع بیش از 6-4 قرمز

سینسیناتی (AP) -- میگل Cabrera از گذشت دو ستاره با یک هومر شنبه شب و JaCoby جونز آمار دو اجرا در نهم خاموش Rai

توسط PATRIS-MUSIC در 5 مرداد 1399

سینسیناتی (AP) -- میگل Cabrera از گذشت دو ستاره با یک هومر شنبه شب و JaCoby جونز آمار دو اجرا در نهم خاموش Raisel ایگلسیاس, صف آرایی دیترویت ببر به یک 6-4 به پیروزی Cincinnati Reds.

پس از شکست به bunt با آستین Romine در پایه اول جونز جامعی 4-4 کراوات خود را با هومر به قرمز' اغل گاو یا حشم در مرکز در زمینه Raisel Iglesias (0-1) که مجموعه ای قرمز یک رکورد برای یک مسکن با زیان 12 سال گذشته است.

گفت: "من در ستاره شرق, '(هک) با پارچه سست بافت پرچمی,"' جونز گفت. "'ما اینجا هستیم. اجازه دهید من رسید."'

Cabrera از, نجات چهار strikeout بعد با یک هفتم-ورود دو-اجرا اجرای خانه که برداشته دیترویت به مختصری 4-3 سرب و شکست یک کراوات با آدریان Beltre برای 30 مکان در زندگی حرفه ای صفحه اصلی اجرای لیست.

Cabrera در حال حاضر 478. Hall of Famer لو گریگ و فرد McGriff گره خورده برای 28th با 493 هر.

"ما توپ, من فکر می کنم" دیترویت مدیر Ron Gardenhire گفت. "اعداد نشان می دهد او یک زمان طولانی است. او یکی از بزرگترین بازیکنان در تمام زمان. او قطعا یکی از بزرگترین نسل من. او هنوز هم که مرد. او تماشایی است."

دو RBIs افزایش Cabrera گذشته Hall of Famer کال Ripken جونیور و به 25 محل زندگی حرفه ای RBI لیست با 1,696. او نیاز به سه کراوات یکی دیگر از سالن از شهرت مشمول جیم Thome.

قرمز استارت لوئیس کاستیلو رسیده دو چهره در strikeouts به 10 بار در چهار سال فعالیت حرفه ای فانینگ 11 از جمله Cabrera نوسانی همه سه بار در سه ظاهر. 2019 All-Star اجازه شش بازدید و اجرا با یک پیاده روی در شش نوبت.

"من در تلاش بود به او حمله کردن اما من خوشحال هستم به اعتصاب Cabrera از سه بار" Castillo گفت. "او یکی از بهترین hitters در لیگ های بزرگ."

هر سه اجرا می شود مجاز دیترویت استارت ایوان نوا آمد در خانه اجرا می شود جوی Votto دوم در دو روز اول باز یافته و فردی Galvis' دو-اجرای شات در ثانیه است. نوا مجاز فقط یکی دیگر آمار در پنج نوبت.

باک کشاورز (1-0) سخت تن به تن بدون گل هشتم برای به دست آوردن پیروزی. جو Jimenez داد تا به یک پیاده روی در نهم در حالی که خود را برای اولین بار ذخیره کنید.

شروع کند

قرمز 3B Eugenio سوارز که آمار 49 صفحه اصلی اجرا می شود در فصل گذشته است 0-برای-8 به شروع سال 2020 است.

مالکیت

Galvis در حال حاضر است 10-برای-18 (.556) با دو خانه اجرا می شود در حرفه خود در برابر نوا.

بازوی جدید

ببر اعلام کرد قبل از شنبه را که آنها می خواهم ادعا RHP کارسون Fulmer کردن چشم پوشی از جوراب سفید. Fulmer, شیکاگو, شماره 1 انتخاب کنید و هشتم بیش از انتخاب در ژوئن 2015 پیش نویس است 6-9 در 15 حرفه ای شروع می شود و 29 امداد ظاهر. RHP دیوید مک کی بود optioned است پس از بازی روز شنبه.

اتاق آموزش

ببر: حق fielder کامرون Maybin چپ بازی پس از هفت نوبت با گرفتگی عضلات در هر دو گوساله.

قرمز: قرمز قرار داده شده اگر مت دیویدسون در 10 روز مجروح لیست پس از او آزمایش مثبت برای COVID-19 و جالب تاکر Barnhart در سه روز پدری لیست. از Aristides آکینو و RHP Tejay Antone بودند به یاد می آورد.

بعدی

ببر: RHP اسپنسر Turnbull (3-17 در سال 2019) باعث می شود خود را برای اولین بار حرفه ای شروع برابر لیورپول.

قرمز: RHP ترور بائر (ترکیب 11-13 در سال 2019 با کلیولند و سینسیناتی) باعث می شود خود را 20th حرفه ای شروع در برابر دیترویت. او 11-9 در حرفه خود در برابر ببر.

---

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP-Sportstinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب