ببر وودز پسر 11 ساله چارلی وودز، مسابقه را در یک تورنمنت گلف خرد کرد با 3 زیر پایان

چارلی وودز در نه سوراخ ی نه سوراخ ی کم سه زیر گلوله شلیک کرد و با پنج ضربه، نفر دوم را به بهترین حالت می آورد.

توسط PATRIS-MUSIC در 28 مرداد 1399
چارلی وودز در نه سوراخ ی نه سوراخ ی کم سه زیر گلوله شلیک کرد و با پنج ضربه، نفر دوم را به بهترین حالت می آورد.
  • پسر تايگر وودز چارلي وودز، به فرض پدر خود مانتو
  • به تازگی این 11 ساله در یک رویداد گلف کودکان و نوجوانان آمریکا در پالم سیتی فلوریدا، در حالی که پدرش مشغول مسابقات PGA بود، رقابت را خرد کرد.
  • چارلی در دوره 9 سوراخ ی 3 زیر گلوله خورد و با پنج ضربه، به بهترین حالت، پایان دهنده ی مکان دوم را به بهترین حالت می داد.
  • برای داستان های بیشتر به صفحه اصلی خودی مراجعه کنید.

ستاره بعدی گلف حتی یک نوجوان نیست -- و نام او باید به نظر می رسد آشنا به هر کسی که می داند چیزی در مورد ورزش.

در پی قدم پدر، چارلی وودز - پسر تایگر وودز - در سن کم، وعده ای را در پیوندها نشان می دهد.

...وارث 11 ساله گلف بالاترین تاج و تخت به تازگی در یک رویداد گلف کودکان و نوجوانان ایالات متحده در پالم سیتی فلوریدا در رقابت خرد شده است. جنگل جوان 3 زیر در نه سوراخ در زمین گلف Hammock کریک شات, بهترین پایان دهنده مکان دوم توسط یک حاشیه راحت پنج زمانه.

ببر تايگر در شغل گلف بازي پسرش دست به دست هم داده او در چندین رویداد حضور داشته است چارلی در چند مورد بازی کرده و حتی در آن به تصویر می کِشد. هر چند 15 بار برنده بزرگ قهرمانی مشغول رقابت در مسابقات PGA بود که چارلی برنده جدیدترین رویداد خود را بچه ها گلف ، عکس های ارسال شده در رسانه های اجتماعی نشان می دهد ببر توشه کیف پسر خود را در سراسر fairway این آخر هفته گذشته.

چک کردن فرم خود را:

اگر چه معلوم نیست که چارلی بعد از بازگشت به دوره در ظرفیت رسمی، پدرش لینک در TPC بوستون برای اولین بار از بازی حذفی جام FedEx -- شمال اعتماد -- آغاز پنجشنبه آمار.

  • -ادامه مطلب:
  • 10 ورزشکار زن با بیشترین حقوق سال 2020 و اینکه چقدر کمتر از ورزشکاران مرد با بالاترین حقوق را می برند
  • جی ویلیامز تبدیل به یکی از قوی ترین، با وقار ترین صداهای ای اس پی ان در طول یک لحظه بی سابقه برای ورزش شده است: 'تمام زندگی من به این لحظه منجر شده است'
  • ستاره WNBA Breanna استوارت نشان داد که او بیش از 30،000 دلار از پول خود را صرف به نوتوانی او را ویرانگر آشیل اشک ، و در حال حاضر او بهتر از همیشه به نظر می رسد قبل از
  • شوک، ناامیدی، اضطراب، تسکین: به عنوان تاریخ المپیک 2020 اصلی عبور، تیم ایالات متحده آمریکا رقبای برتر نشان می دهد که چگونه آنها در مقابله با تاخیر سال طولانی

خواندن مقاله اصلی در خودیtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن