ببر جنگ به 71 در دور سوم در یادبود

واشنگتن (AFP) - تایگر وودز غلبه آزار دهنده مسائل پشت به آتش یک-تحت-par 71 در شنبه سوم دور از ما PGA یادبود مسا

توسط PATRIS-MUSIC در 28 تیر 1399

واشنگتن (AFP) - تایگر وودز غلبه آزار دهنده مسائل پشت به آتش یک-تحت-par 71 در شنبه سوم دور از ما PGA یادبود مسابقات را احساس بهتر است پس از سختی ساخت برش.

44 ساله حاکم کارشناسی ارشد, قهرمان, بازی مسابقات برای اولین بار پس از به پایان رساندن 68 در ماه فوریه گذشته در Riviera بود در دو بیش از 218 پس از 54 سوراخ در Muirfield روستا در دوبلین, Ohio.

"به طور کلی من احساس می کنم بازی خوبی پسماندها توپ خوب" جنگل گفت. "من یکی واقعا بد شات در سه اما به طور کلی آن را جامد خوب بعد."

جهان شماره 14 جنگل پنج-زمان یادبود قهرمان شده plunked رویکرد خود را در این par-4 سوم به آب و دیو اما در جواب با هشت پا مرغک putts در پنجم و ششم.

او با دیو در par-4 نهم اما بسیج دوباره با بازگشت به عقب birdies در 14 و 15 دومی در 17-پا زدن توپ مرغک تنها به دیو همتراز 3 16 گم شده و پس از پنج پا پر زدن توپ.

جنگل, سطح, با سام Snead در یک رکورد 82 ما PGA عناوین گفت: بازگشت که او را م در تیراندازی 76 روز جمعه بود "خیلی بهتر" شنبه.

"این راه آن است که این روزها" جنگل گفت: از خود متناقض بدن.

"من در حال حرکت بود بهتر از امروز. من احساس مثل من روز اول. در نتیجه من می توانم عبور در توپ گلف مثل من روز اول. متاسفانه من هر putts امروز. امیدوارم که من می تواند چند فردا."

15-زمان اصلی قهرمان در پایان و قبل از رهبران teed در جک نیکلاس میزبانی رویداد گفت: این دوره بود بازی به عنوان افسانه می خواهم.

"این دشوار است. آن را سریع. آن را سمت راست جایی که آنها می خواهند آن را" جنگل گفت.

جنگل بود خوشحال می شود قادر به رقابتی تر دور آخر این هفته پس از تقریبا از دست رفته یادبود برش برای اولین بار در 18 شروع می شود.

"بازی در خانه و خارج در اینجا بسیار متفاوت" جنگل گفت. "کاملا خوشحال به دریافت یک زن و شوهر بیشتر دور بازی رقابتی."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب