این آموزش شما را در اکسل استاد برای یک قیمت پایین و مسخره اند

پس از آن نسخه اصلی به عنوان یک برنامه صفحه گسترده به نام Multiplan در سال 1982 مایکروسافت اکسل تبدیل شده برتر

توسط PATRIS-MUSIC در 17 تیر 1399

پس از آن نسخه اصلی به عنوان یک برنامه صفحه گسترده به نام Multiplan در سال 1982 مایکروسافت اکسل تبدیل شده برتر جهان کسب و کار نرم افزار. اگر شما فکر می کنم که آن را فقط برای صفحات گسترده شما نمی پرداخت شده است با توجه به اندازه کافی.

کامل اکسل Pro راهنمایی گواهینامه بسته نرم افزاری را به شما تا تاریخ را با طیف گسترده ای از خدمات این برنامه می تواند ارائه دهد. این شش دوره 118-درس بسته نرم افزاری است که شما فقط برای $19.

شما شروع با PivotTablesقدرتمند تحلیلی و ابزار. دو ساعت دوره آموزشی به شما می آموزد که چگونه به قطعه تاس و فیلتر کردن داده ها با سهولت. شما همچنین قادر خواهید بود تا به سرعت گروه, ارزش, فعال کردن فیلتر های متعدد و تعریف سفارشی مرتب سازی بر اساس لیست. همانطور که بیشتر شرکت ها نیاز به داده های علم این است که ارزشمند skillset را در جعبه ابزار خود را.

اکسل بسته بندی شده با ابزار بهره وری برای رسیدن به می دانم. 21-درس دوره نشان می دهد تمام میانبرهای صفحه کلید تکمیل خودکار و فلش پر اعتبار سنجی داده ها و فیلتر های پیشرفته شما همیشه نیاز به حرکت به سرعت و با اطمینان از طریق اکسل.

البته اکسل تجسم برنامه به عنوان به خوبی. فراموش نکنید خسته کننده ورق. در یک دوره شما قادر خواهید بود به طراحی زیبا پای, نمودار خط, نمودار sparklines و قالب های سفارشی. اطلاعات خود را به پاپ روی صفحه نمایش در طول ارائه.

علاوه بر این قالب گنجانده شده است. شما خواهید آموخت که چگونه برای پر کردن سلول ها و انتخاب رنگ های مناسب در حالی که upleveling خود را قالب بندی بازی. Freeze panes, مخفی کردن متن و ایجاد پیشرفته فرمت های مانند یک قهرمان در این 20 درس ،

یک دانشجو از این دوره شکسته شدن مهارت های او آموخته است: "همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد اکسل. بزرگ دوره است که به خوبی فکر شده و سازمان یافته است. من به شدت توصیه می کنند."

کامل اکسل نرم افزار نکات بسته نرم افزاری گواهینامه در حال حاضر فروش فقط برای $19, 93% تخفیف از لیست قیمت می باشد.

قیمت موضوع را تغییر دهید.

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

تصویر پوشش از طریق Pexels/Pixabay


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن