این راز FaceTime ترفند به شما امکان زوم با دوربین آی فون خود را

با زوم و گوگل, دیدار, شما می توانید زوم خود را با استفاده از دوربین عقب در یک تماس تصویری به تمرکز بر روی چیز

توسط PATRIS-MUSIC در 28 خرداد 1399

با زوم و گوگل, دیدار, شما می توانید زوم خود را با استفاده از دوربین عقب در یک تماس تصویری به تمرکز بر روی چیزی دور و یا به یک نمایش نزدیک. اما در مسنجر اسنپ چت WhatsApp, اسکایپ, Instagram, و بسیاری دیگر از چت تصویری, نرم افزار زوم قابلیت غیر فعال شده است. و آن را ممکن است به نظر می رسد مسدود شده در FaceTime بیش از حد, اما آن است که هنوز در مورد ویژگی های فقط مخفی در چشم ساده.

شما در واقع ممکن است بسیار شگفت زده برای یادگیری در مورد FaceTime مخفی دوربین زوم ترفند. من شوکه و من FaceTiming برای کل یک دهه است. چرا اپل نمی تبلیغ زوم گزینه رمز و راز به من, اما آن را می تواند به چیزی برای انجام با این واقعیت است که آن یک بیت از یک حشره دار ظروف سرباز یا مسافر.

حتی زمانی که شما می دانید چگونه به زوم در FaceTime, آن را نمی ممکن است برای شما کار می کنند. در حالی که وجود دارد یک عیب یابی نکته را کشف کرده ایم این ویژگی به خودی خود غیر قابل انکار است "در کار می کند." شما حتی نمی توانید سرزنش ویژگی را شکست و در آن حال در مرحله بتا است. ما در بر داشت ویژگی پنهان در iOS 13.5.5 بتا 1 و 13.6 beta 2, اما ما نیز با موفقیت تست شده آن را در اپل در حال اجرا در مکان های ایجاد شده مانند iOS 13.0, 13.2 و 13.5.1.

پس از اپل نیست اذعان ویژگی های عمومی وجود دارد هیچ گفتن چه مدت آن بوده است اما در آزمایش ما آن را نمی کند به نظر می رسد بر روی هر نسخه های قبل از iOS 13.0.

ترفند برای FaceTime زوم

در حالی که در یک تماس FaceTime سوئیچ به دوربین عقب با ضربه زدن به "تلنگر" را فشار دهید. در حال حاضر دوبار ضربه بزنید و ویدئو های خود را تغذیه به گسترش آن. خوراک خود را تبدیل خواهد شد بزرگتر و پنهان دیگر تصویری تغذیه از نظر. از اینجا فقط خرج کردن به زوم خوراک مثل شما که در برنامه دوربین. اگر این ترفند به درستی کار شما باید ببینید ویدئو های خود را زوم. البته فشار معکوس (جوانه در) زوم به عقب.

چه اگر FaceTime زوم کار نمی کند

اگر خرج کردن/در فوت و فن کار نمی کند برای شما که انتظار می رود. سازگار ترین رفع ما در بر داشت این است که به سادگی شیر "اثر" را فشار دهید. شما حتی نمی نیاز به انتخاب یک اثر — فقط سعی کنید زوم کردن دوباره. اگر همه به خوبی می رود, ترفند باید به بالا و در حال اجرا به عنوان شما می توانید در GIF زیر.

شما همچنین ممکن است شانس بیشتری را با این ویژگی را در کوچکتر FaceTime تماس. یک تماس به نظر می رسد سازگار ترین در حالی که اضافه کردن بیشتر شرکت کنندگان به نظر می رسد به پرتاب همه چیز خاموش است. در واقع ما تا به حال زمان سخت شدن آن را به کار در یک سه راه تماس بگیرید. فقط نگه داشتن انتظارات خود را بررسی کنید هنگامی که در تلاش این ویژگی را برای خودتان و اجازه دهید ما می دانیم که چگونه آن را برای شما کار می کند.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

عکس پوشش و فایل های Gif با جیک Peterson/ابزار هک


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن