این مطابق با اصول بهداشتی گرز مناسب برای توقف میکروب ها بر روی بروید

حفظ یک زندگی پاک فضا مهم است اما نباید به تواند بدون هیچ زحمتی. این KAPSULE™ چراغ UV گرز 2.0 طراحی شده است بر

توسط PATRIS-MUSIC در 29 خرداد 1399

حفظ یک زندگی پاک فضا مهم است اما نباید به تواند بدون هیچ زحمتی. این KAPSULE™ چراغ UV گرز 2.0 طراحی شده است برای نگه داشتن سطوح پاتوژن-رایگان. این قدرتمند گرز ساطع 254nm UV-C و نور باعث می شود کار سریع از عوامل بیماری زا. در یک تست آزمایشگاهی KAPSULE حتی حذف بیش از 99 درصد از E-coli!

این همه نیست: KAPSULE به طور طبیعی حذف میکروب ها که باعث عفونت آسم سرماخوردگی و واکنش های آلرژیک. شما دیگر مجبور به اسپری کردن سطوح کف و دستگیره درب با مواد شیمیایی سمی. این مطابق با اصول بهداشتی گرز است که عاری از مواد شیمیایی و بدون بو می روم و هیچ مضر باقی مانده در پشت در خانه خود را.

از سه محدوده نور UV و UV-C است به خصوص موثر در ضد عفونی. پس از تابش از این موج ایجاد نمی کند ازن می توان آن را در هوا به سطوح تمیز.

این KAPSULE گرز ساده برای استفاده در خانه و یا بر روی بروید. تاشو و بسیار سبک وزن و شما می توانید آن را حمل با شما در همه جا و سوئیچ ایمنی به طور خودکار خاموش می شود زمانی که نور تبدیل شده به سمت بالا برای جلوگیری از پوست قرار گرفتن در معرض.

به عنوان یک عضو افتخار بین المللی اشعه انجمن Kapsule™ محصولات خود را به طور جدی. ترکه هرگز نباید مورد استفاده در انسان و یا حیوانات. شما باید تنها نقطه نور نسبت به یک سطح شما می خواهید برای پاکسازی. تماس طولانی با پوست ممکن است باعث سوزش و قرمزی.

این KAPSULE™ چراغ UV گرز 2.0 در حال حاضر فروش فقط برای $76.99 یک 68% تخفیف از قیمت اصلی.

قیمت موضوع را تغییر دهید.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب