این دوره های اکسل می تواند شما را تبدیل به یک تقاضا داده ویز

Microsoft Excel یکی از قدرتمند ترین برنامه های برای کسب و کار مدرن. با اجازه دادن به شما برای مدیریت مرتب ساز

توسط PATRIS-MUSIC در 23 اردیبهشت 1399

Microsoft Excel یکی از قدرتمند ترین برنامه های برای کسب و کار مدرن. با اجازه دادن به شما برای مدیریت مرتب سازی و تجزیه و تحلیل مجموعه زیادی از داده های اکسل را فراهم می کند ضروری خدمات برای هر یک از شرکت ها علاقه مند به استفاده از قدرت اطلاعات علوم به نفع خود.

کامل 2020 Microsoft Excel Expert نرم افزاری است که دروازه خود را به باز کردن قدرت از این برنامه ضروری. این چهار دوره بسته نرم افزاری امکانات 170 درس که تدریس خواهد شد به شما همه چیز را از رسم نمودار های پیشرفته و نموداری تکنیک های تجسم داده ها ابزار.

در مایکروسافت اکسل 2019: پیشرفتهشما منجر می شود از طریق یک سطح بالا بحث در مورد اکسل را قالب بندی ابزار است که اجازه خواهد داد که شما را به تحکیم تجزیه و تحلیل و گزارش مهم مالی داده است. همچنین شما خواهید آموخت که چگونه برای مدیریت کتابهای و مجموعه داده در برنامه های دیگر و ایجاد تصویری با sparklines داده و میله های زندان است.

این قدرت محوری قدرت پرس و جو و DAX در دوره اکسل پیشرفته ارائه می دهد آموزش در این سه نفیس ویژگی های. قدرت پرس و جو اجازه می دهد تا شما را به مرتب کردن بر اساس ادغام و حذف داده های خود را تنظیم می کند. DAX به شما اجازه انجام محاسبات بر روی داده های خود را تنظیم می کند. و قدرت محوری به شما امکان نمایش یافته های خود را با PivotTables و PivotCharts. این دوره به شما کمک می کند تا به نوبه خود کوه از داده ها را به تمیز و جذاب ارائه شده است.

نهایی دو دوره VBA برای مبتدیان و VBA متوسطمعرفی شما به VBA (ویژوال بیسیک برای برنامه های کاربردی) این زبان برنامه نویسی از تعدادی از برنامه های مایکروسافت آفیس. شما با استفاده از VBA editor درک آن نحو و تعریف و مدیریت متغیر است. از وجود کل جهان پیشرفته ماکرو باز خواهد شد تا. ترکیبی از این دو دوره می توان به شما یک فرصت برای ساخت سریع کار پیشرفته زمان مصرف اکسل پروژه ها.

شما می توانید کامل 2020 مایکروسافت اکسل متخصص بسته نرم افزاری فقط برای $29.99 و نجات 89 ٪ تخفیف لیست قیمت امروز.

قیمت موضوع را تغییر دهید. نرم افزار شامل نمی شود.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب