این بزرگترین ورزشی سلسله از همه زمان

خوب, ما در نهایت به کشش اجرا شود. آن را سخت به احساس غم و اندوه در حال حاضر که این ماجرا بوده ایم در چند هفته

توسط PATRIS-MUSIC در 28 اردیبهشت 1399

خوب, ما در نهایت به کشش اجرا شود. آن را سخت به احساس غم و اندوه در حال حاضر که این ماجرا بوده ایم در چند هفته گذشته در حال آمدن است به پایان است. ماشین زمان ما گرفته شده برای سن های مختلف در NBA در حالی که تماشای آخرین رقص بدون شک نهفته گاه به گاه بینندگان و جان سخت طرفداران به طور یکسان ایجاد خاطرات جدید برای برخی از, و ارائه یک مقدار بی پایان از نوستالژی برای دیگران.

(همچنین الگوهای رفتاری. الگوهای رفتاری هستند همه چیز.)

آخرین رقص به ما داده است نگاه کردن به درون در پشت صحنه در یکی از بزرگترین سلسله تا کنون مونتاژ شامل یک هسته است که می تواند در به انجام رساندن آنچه که چند حتی نزدیک به.

و این همه من فکر کردم: که آیا مایکل Jordans' شیکاگو بولز رتبه در پانتئون از تیم های ورزشی?

جایی که آنها نشسته در سلسله قطب توتم?

بنابراین فقط به عنوان آخرین رقص گرفته شده ما در حماسه قدم زدن پایین خط حافظه من در زمان شیرجه رفتن به حافظهی تاریخ ورزش به خط غالب سلسله سراسر MLB, NBA, NHL و NFL.

آنچه به دست آورده آنها را به عنوان "سلسله?" که خود بزرگترین قهرمانان و بزرگترین رقبای ؟

چرا و چگونه سقوط کرد ؟

موافق هستید ؟ مخالف ؟ سرد — آمار ما را در نظرات زیر و در توییتر

@YahooSports

@YahooFantasy

@YahooSportsNBA

@YahoSportsNFL

@MLByahoosports

@Covers_experts

(یادداشت سردبیر: برای نگه داشتن همه چیز عادلانه ما تنگ آن را به سه سلسله در هر ورزش است. صحبت که wزمین باز یافته قهرمانی یک نیاز آشکار اما این پایان نیست-همه-همه شما را از یک سلسله. طول عمر, برنده, state-of-the-ورزش تاثیر فرهنگی — همه نیاز به در نظر گرفته شود در هنگام انتخاب بزرگترین سلسله از همه زمان. البته شما در حال رفتن به مخالفت با برخی میدارد — به همین دلیل این نوع لیست وجود دارد, بنابراین شما می تواند بحث آنها!)

در حال حاضر را در تیم!

Which is your favorite all-time dynasty team? (Photo by Paul Rosales/Yahoo Sports)
است که مورد علاقه خود را در همه زمان سلسله تیم ؟ (عکس از پل روسالس/Yahoo Sports)

محترم اشاره

San Francisco Giants (2010-2014) / نیویورک یانکیز (سال 1996-2003): در حالی که آن را فوق العاده سرگرم کننده را به ریشه آنها را هر زمان آن را حتی تعداد سال آن را دشوار را به برش از یک سلسله لیست زمانی که شما نمی تواند نگه داشتن یک عنوان برای بیش از یک فصل — نه به ذکر است این غول را از طریق تکمیل 180s در نظر برنده خود را زیر قهرمانی فصل است. همه که گفت: آنها کاملا غالب در طول برگشتی جایی که آنها در واقع مهر و موم معامله.

امپراتوری شر بازگشت به عظمت در اواخر '90s و تحویل سه-سنگ اما آنها از دست دادن یک نقطه در این لیست (شما ببینید که چرا).

Chicago Blackhawks (2009-2016) / Detroit Red Wings (1997-2008): هاوکز برنده سه جام استنلی در این اجرا شامل دو بخش عنوان. رهبری پاتریک کین و جاناتان Toews شیکاگو وارد شده بیش از 100 امتیاز پنج بار بین 2009-2016. متاسفانه پس از یک حذفی رفت و برگشت در دور اول 2016-2017 پلی آف این تیم داد و ستد برخی از اعضای کلیدی و شاهین نکرده و همان پس.

آن را دشوار است برای نوشتن در مورد یک بال قرمز سلسله ... چرا که آنها خوب نیست در حال حاضر. همه که گفت: آنها تا به حال یک خط از موفقیت از اواخر '90s تمام راه را به اواخر 2000s که در طی آن آنها موفق به کسب چهار جام استنلی. آنها از دست دادن به سلسله در لیست ،

سن آنتونیو اسپرز (1999-2014) / لس آنجلس لیکرز (2000-2010: طول عمر Gregg Popovich را اسپرز تیم آنها را بدست آورده ذکر است در این لیست است. که گفت:, در حالی که آنها واقعا غالب برنده حق رای دادن در طول این دوره طولانی آنها فقط از دست رفته قطع در اینجا.

لیکرز یکی از طبقه franchises در تاریخ NBA و در 2000s Kobe Bryant, شکیل اونیل, فیل جکسون و بعد از آن Pau Gasol رفت و در یک افسانه اجرا در حماسه کنفرانس غرب. در پایان هر چند (به عنوان شما به زودی زیر) این لیکرز بودند بسیار بسیار کمی لبه توسط یکی دیگر از سلسله یکی تحمل نام خود را.

Green Bay Packers (1960-1967) / دالاس کابوی ها (1992-1995): سخت ترین تیم ها را به ترک کردن لیست. هکرها تیم 60s برنده مجموع پنج قهرمانی در هفت سال طول. کابوی برنده سه در چهار سال. اما اگر ما در حال ویژگی هایآن سبز خلیج تیم تنها موفق به کسب دو سوپر کاسه. و در حالی که کابوی ها بودند در واقع نیروگاهی آنها لبه توسط سه NFL سلسله آن را به لیست.

آنچه آنها را بزرگ: شما نمی توانید بحث در مورد '70s بیس بال بدون ذکر اوکلند دو و میدانی. رهبری Reggie Jackson, گربه ماهی شکارچی, Rollie و بازیگران از شخصیت های مستقیم از یک فیلم این یک را به دست آورد محبوبیت که رفت و فراتر از الماس است. شناخته شده (به نام فقط چند کلید صفات) خود را برای حماسه سبیل و باغی اغلب بمب افکن نگرش های Swingin' را در زمان MLB توسط طوفان با خود بکر دفاع خود را lights-out تبادل و باور نکردنی قدرت-سرعت دسته کوچک موسیقی جاز در جرم.

آنها فقط می تواند به راحتی به کوبیدن حریف به عنوان کوبیدن یکدیگر در محل باشگاه وانجمن اما Swingin' را تبدیل به فن مورد علاقه های شما فقط همین.

Reggie Jackson's Swingin' A's remain a fan-favorite to this day. (Photo by Focus on Sport/Getty Images)
Reggie Jackson Swingin' را باقی می ماند فن های مورد علاقه به این روز است. (عکس از تمرکز در ورزش/گتی ایماژ)

پنج متوالی لیگ آمریکا شد. سه-سنگ سری جهانی قهرمانی (تیم تنها به انجام این کار گذشته از یانکی ها). یکی از بزرگترین کشباف در تاریخ MLB.

بزرگترین nemesis: بالتیمور اوریولز — یکی دیگر از آل نیروگاه — آنها یک رو سه بار در ALCS در طول این سلسله سلطنت.

چگونه آنها پایان: خود را به ظاهر منبع بی پایان از همه ستاره در نهایت آمد و رفت به عنوان حقوق و دستمزد درام با بدنام صاحب چارلی فینلی منجر به خروج بسیاری از بازیکنان بسته شدن به فصل Swingin' یک دوره.

شماره 11: Cincinnati Reds (1970-79)

آنچه که آنها را بزرگ کرده: صحبت از '70s بیس بال یکی می تواند استدلال که Cincinnati Reds شد بهترین تیم MLB در آن span حتی اگر آنها نمی بیشتر برنده مسابقات قهرمانی. این برنامه شامل "بزرگ 8" هسته ای از بازیکنان به رهبری پیت رز قرمز کاملا تحت سلطه لیگ ملی تدوین عظیم 953 برنده در طول این دهه است.

آنها به طور متوسط 98 برنده در هر سال از 1970-1976.

در حالی که آنها (تنها) برنده دو سری جهانی قهرمانی (back-to-back, من ممکن است اضافه کنید) بعد از ساخت این بازی چهار بار استفاده از دستگاه خود را به دست آورد بخش شش بار (اتمام زیر دوم تنها یک بار در دهه). آنها موفق به کسب بیش از 100 بازی سه بار در طول سلسله سلطنت بیش NL غرب است.

خود جرم خیلی خوب بود که مهم نبود خود را شروع تبادل نیست تا پر. آنها نیز تا به حال نخبگان اغل گاو یا حشم و به عنوان مثل این قرمز سلسله می تواند به عنوان پیشگامان آنچه ما می بینیم به طوری که اغلب امروز: مدیران کشیدن خود را شروع کوزه اولیه به نفع lights-out امداد.

بزرگترین nemesis: تنها چیزی که متوقف قرمز و لس آنجلس داجرز ماندن از رقبای تلخ بود بخشی از واقعیت است که ارسال Cincy به NL مرکزی.

چگونه آنها پایان: آن را به عنوان اتفاق می افتد اغلب در MLB تیم نمی تواند نگه داشتن همه بازیکنان چپ برای پیوستن به جوخه های دیگر. آن دوران قرارداد اختلافات نیز بیشتر کمک به از بین بردن ماشین.

شماره 10: New York Islanders (1979-1984)

آنچه که آنها را بزرگ کرده: چه عالی در مورد جزایر نیویورک است که آنها با صدا غذا خوردن در وسط یک trifecta از سلسله که مقامش را از دست بدهد یکی پس از دیگری. این جزایر در زمان تاج و تخت سمت چپ توسط Montreal Canadiens (بیشتر در مورد آنها را به بعد) و پس از آن جزایر شد و پس از آن کاهش یافته و از بالا توسط Wayne Gretzky را Edmonton Oilers (بیشتر در بعد آنها را بیش از حد).

با اینحال چهار دوره متوالی جام استنلی در وسط یکی از قوی ترین دوره در تاریخ NHL شما را بدست آورده یک نقطه در این لیست است.

بیلی اسمیت ارائه بنیادی goaltending که رهبری این تیم به موفقیت زیادی در اوایل '80s, اما درست شروع این سلسله می توان به یک تجارت ساده است که به ارمغان آورد دو مرکز راه بوچ گورینگ به لانگ آیلند است. گورینگ اسمیت و نخبگان خط بالا متشکل از مایک متمایل به ریاست مابی, Bryan Trottier و کلارک Gillies (تمام سالن Famers) بودند اعضای هسته از یک سلسله جدید.

جزایر '80s, باقی می ماند, آخرین تیم برای برنده شدن بیش از دو دوره متوالی جام و تنها تیم در تاریخ NHL به پیروزی 19 حذفی سریال — در یک ردیف. که خط فقط به پایان رسید در یک تعقیب و گریز برای پنجمین مستقیم جام استنلی.

بزرگترین nemesis: نیویورک رنجرز چندساله archrival.

چگونه آنها پایان: بیشترین نشینان طرفداران را مقصر سقوط این سلسله در مالکیت و این تیم اعتماد مغز است که می تواند انجام داده اند بیشتر به نگه داشتن استعداد دست نخورده است. مسائل مربوط به مدیریت ادامه داده اند و جزایر هنوز به طعم سطح موفقیت آنها در 80s.

شماره 9: Pittsburgh Steelers (1972-1979)

آنچه آنها را بزرگ: آغاز این سلسله می توان به زمانی که استیلرز' مغز اعتماد و افسانه ای سر مربی چاک Noll در زمان Terry Bradshaw با شماره 1 به طور کلی انتخاب در سال 1970 پیش نویس NFL. بنابراین شروع یک دنباله از سال که در آن Noll را تا پایان پیش نویس عظیم 10 آینده Hall of Famers. این سرمایه گذاری ها شروع به پرداخت در سال 1972 زمانی که تیم برنده اول خود را بدست آورد عنوان در تاریخ حق رای دادن.

رهبری بنوا در حال اجرا پشت فرانکو هریس گیرنده گسترده لین سوآن و وحشی دفاع درستی شناخته شده به عنوان جراحی پرده این استیلرز تیم خواهد سر و صدا کردن هشت مستقیم حذفی حضور شش متوالی کنفدراسیون فوتبال آسیا مرکزی عناوین و چهار سوپر جام قهرمانی (دو پشت به پشت).

آنها تبدیل به اولین تیم در تاریخ را به نفع خود سه سوپر کاسه, سپس شکست رکورد خود با چهارم. بدون حق رای دادن تعریف '70s در NFL بیش از پیتسبورگ.

بزرگترین nemesis: وجود دارد بسیاری از گزینه های را انتخاب کنید از اینجا اما تا به حال برای رفتن با اظهارات اوکلند چندساله حذفی دشمن از این استیلرز (از Broncos و قهوه ای نزدیک بیش از حد).

چگونه آنها پایان: هیچ چیز خوب طول می کشد برای همیشه لطفا برای و به ویژه با استیلرز. اعضای هسته و ستاره بازنشسته و/یا کاهش ساخت '80s در تضاد کامل با '70s به.

شماره 8: لس آنجلس لیکرز (1979-1991)

آنچه که آنها را بزرگ کرده: آه کجا شروع کنم ؟ چگونه در مورد 6-پا-9 نقطه گارد Magic Johnson? برای قرار دادن همه چیز به چشم انداز لیکرز موفق به کسب قهرمانی در سحر و جادو را rookie سال. و این که بدون ذکر آخرتی Kareem Abdul-Jabbar و جوان, حال بارگذاری-با استعداد جیمز شایسته (او وارد 1982). که هسته سه نفر در زمان قدرتمند غرب توسط طوفان با سرعت گام جرم که به دست آورده تیم خود را به نام مورد "پی اس است."

این تیم می تواند تعریف شده توسط برخی از حماسه اجرای برنامه. به نام چند: زمانی که سحر و جادو در زمان بیش در مرکز یک مجروح Abdul-Jabbar قرار داده و 42-15-7 در مسیر به عنوان. این 12-2 حذفی رکورد در 1981-82. شایسته است triple-double است که به کمک امن Showtime را تکرار قهرمانی. به قول معینی کاپیتان من می تواند انجام این کار در تمام طول روز.

Showtime لیکرز به دست آورد نه متوالی اقیانوس آرام عناوین ساخته شده نه NBA Finals حضور در 12 سال و برنده پنج قهرمانی از جمله دو راست (و می کنند تا به یک پیش بینی جسورانه سپس سر مربی پت رایلی).

بزرگترین nemesis: لری پرنده و سالن از شهرت کارخانه از یک تیم سلتیکز. Showtime لیکرز شد اولین بازدید تیم همیشه برنده مسابقات قهرمانی در بوستون باغ اما قبل از آن لا برگزار شد 0-8 فینال رکورد در مقابل سلتیکز.

چگونه آنها پایان: مانند بسیاری از سلسله های زمان, بازی های انجام شده بخشی به عنوان Kareem Abdul-Jabbar بازنشستگی پس از عظیم 20 فصل دقیقا نمی کمک لیکرز چشم انداز. پت رایلی پله پایین و سحر و جادو تکان دهنده بازنشستگی نشانه پایان دوران Showtime. لیکرز نمی آیند نزدیک به تطبیق این سطح از موفقیت تا شکیل اونیل و یک بچه به نام Kobe Bryant به شهر آمد.

شماره 7: San Francisco 49ers (1981-1997)

آنچه که آنها را بزرگ کرده: تصور کنید که از طرفداران یک تیم فوتبال که فقط به نظر می رسد نیست به ضربه بر روی یک کارفرمایی مهم نیست که چگونه به خوبی آنها پیش نویس و یا چه رایگان و عوامل آنها اضافه کنید.

در حال حاضر فکر می کنم از 49ers که انتقال از جو مونتانا به استیو جوان است. این حسادت بی حد و حصر.

فوق استیلرز ممکن است تحت سلطه 1970s در NFL اما '80s متعلق به 49ers. گذشته از داشتن یکی از شیرین ترین کشباف در همه ورزش 49ers به رخ کشیدن دو فوتبال تاریخچه بزرگترین ارقام در مونتانا و گیرنده گسترده جری برنج هر دوی آنها رسیده تحسین در '80s در و را در شناخته شده به عنوان تمام وقت نوابغ در پست های مربوطه خود را.

نوآورانه جرم (سر مربی بیل والش قرار داده West Coast جرم بر روی نقشه), مونتانا heroics جری برنج تسلط و underrated دفاع شد کلید یک 49ers سلسله که آخرین بار بیش از یک دهه. مطمئن شوید که آن را تا به حال برخی از یو پی اس و فراز زندگی — به خصوص ناموفق اجرا (بر اساس استانداردها) از 1990-93 — اما شما نمی توانید بحث در مورد فوتبال از 1980-1999 بدون صحبت کردن در مورد دستاوردهای 49ers سازمان است.

پنج سوپر باول غنائم (back-to-back در سال 1988 و 1989). 10 عنوان بخش.

بیشترین تعداد برد در NFL در هر دو 80s و 90s — آنها رفت 217-94.

بزرگترین nemesis: دالاس کاوبویز آنها 49ers فقط نمی تواند ضرب و شتم در دهه 70 و پس از بازگشت به آنها را تلو تلو خوردن دوباره در '90s.

چگونه آنها پایان: یک کارفرمایی اختلاف است. آسیب به بزرگترین ستاره. یک بخشی از واقعیت. استیو جوان بازنشستگی. شما می توانید با تکیه به دلایل بسیاری که چرا 49ers سلسله به پایان رسید در پنج سوپر کاسه اما در پایان روز آنها فقط یکی از چهار تیم برای رسیدن به این شاهکار در NFL تاریخ است.

شماره 6: Edmonton Oilers (1981-1992)

آنچه که آنها را بزرگ کرده: در سال 1979 Edmonton Oilers صاحب پیتر پککلینگتن نقل شد که گفت: "ظرف پنج سال ادمونتون را به جام استنلی."

پیش بینی او به حقیقت پیوست.

را شامل نمی شود Wayne Gretzky Oilers در سلسله, لیست تیم بسیار توهین به مقدسات. "این یکی از بزرگ" بود که در برخی از ادمونتون تیم در '80s در. در دوران آب گرفتگی با NHL سلسله این Oilers بودند مسلما بهترین. Gretzky, علامت مسیه, Jari Kurri پل Coffey و اعطای Fuhr (به نام چند) در ترکیب برای ایجاد یک هسته است که سرنگون جزایر نیویورک از بالای NHL کوه.

شناخته شده برای خود را باور نکردنی جرم (و شگفت انگیز کردن یخ مسائل) Oilers را در رفتن به برنده جام استنلی پنج بار در هشت فصل از جمله بازگشت به عقب در سال 1984 و 1985 و پس از آن دوباره در سال 1987 و 1988. خود 446 مجموع اهداف در 1983-84 است NHL ضبط است که می ایستد به این روز است.

باور نکردنی, روغن صنعتی موفق به پیروزی نهایی خود در جام حذفی در سال 1990 بدون بهترین بازیکن به عنوان Gretzky کردم معامله به پادشاهان بعد از خود 1988 پیروزی.

بزرگترین nemesis: Calgary Flames — تلخ رقابت است که طول می کشد به این روز است.

چگونه آنها پایان: Gretzky خروج و پس از آن امضای قرارداد با پادشاهان بود فقط آغاز برای پایان دادن به سلسله Oilers. مجموعهای از قرارداد اختلافات منجر به هسته اصلی تیم تا پایان روز دیگر جوخه و Oilers نیست برنده یک جام پس از.

شماره 5: New England Patriots (2001-2019?)

آنچه آنها را بزرگ: آن را سخت به یک درست سلسله لیست بدون از جمله تیم برگزار شد که بقیه NFL در نایب گرفتن برای بخشی بهتر از 18 سال است. بله هجده سال است.

و آن آغاز شد و با استخدام لرد سیاه, سر مربی تیم لایحه Belichick ...

... و یا آن را با شروع پیش نویس کارفرمایی تام بردی?

این مرغ-یا-به-تخم مرغ استدلال است که به ظاهر در ادامه به hound ما برای بقیه زمان: کسی که شایسته اعتبار بیشتر برای میهن پرستان سلسله?

بدون در نظر گرفتن, New England Patriots بودند boogeyman از هر فن و تیم در خارج از انگلستان به عنوان بسیاری از ما می توانید به یاد داشته باشید. آنها برنده سه سوپر کاسه در چهار فصل و هماهنگ یکی از باور نکردنی ترین comebacks در SB تاریخچه و مسیر خود را پنجم (ببخشید شاهین طرفداران). آنها فقط یکی از دو تیم به پیروزی در شش سوپر کاسه و آنها این کار را با همان سر مربی و کارفرمایی برای تمام شش.

11 مستقیم شرق آسیا عناوین (17 مجموع). نه کنفدراسیون فوتبال آسیا شد. مسخره 18-0 فصل است.

گذشته خود را از دست دادن فصل بود در سال 2000 — 20 سال پیش. منظور من ... ای بابا.

و کسی چه می داند ؟ هیچ یک از این طولانی ظالمانه سطح از موفقیت ممکن است اتفاق افتاده اگر به خود جلب کرد Bledsoe رنج می برند نیست که آسیب ...

Bill Belichick named Tom Brady the starter one fateful day. The rest is history. (Photo by Jim Davis/The Boston Globe via Getty Images)
لایحه Belichick به نام تام بردی استارت یک روز سرنوشت ساز. بقیه سابقه است. (عکس توسط جیم دیویس/بوستون گلوب از طریق گتی ایماژ)

بزرگترین nemesis: آه ... Eli Manning-هماهنگ تگرگ Marys? آنها حتی یک nemesis? مطمئن شوید که شما می توانید استدلال برای Peyton Manning-کلت به Baltimore Ravens (حتی جت ... من حدس می زنم) اما شما باید به جای تعجب اگر آنها تا به حال یک واقعی سال-در سال-از رقیب است. برای تمام مفاهیم و اهداف آن انگلستان در مقابل NFL.

چگونه آنها پایان: این بردی-Belichick اتصال به پایان رسید زمانی که کارفرمایی امضا شده با خلیج تمپا Buccaneers در رایگان آژانس ...

... یا این همه بخشی از Belichick طرح ...

... است که این سلسله حتی واقعا ؟

نمیخوام نمیخوام نمیخوام DUUUUUN

شماره 4: Montreal Canadiens (1970-1979)

آنچه که آنها را بزرگ کرده: حقایق جالب: Montreal Canadiens درست سلسله دوره در واقع بر می گردد به سال 1952.

و من می دانم آنچه شما فکر: "اما صبر کنید این سه گروه مختلف از تیم های مختلف سه دوره همه آنها نمی تواند همان سلسله!"

گوش من می شنوید اما اگر شما صرف 4-5 فصل بین "سلسله دوره" است که به حساب نمی کند به پایان است. که ناهار.

برای قرار دادن همه چیز در چشم انداز Canadiens برنده 16 استنلی فنجان از 1952-1979; یکی در 1952-53 و سپس پنج روز متوالی و سپس یکی دیگر از چهار تا پنج سال و پس از آن یکی دیگر از شش در نه فصل (متوالی). که 16 قهرمانی در 27 سال است.

که بیرون می آید به یک قهرمانی در هر 1.7 سال است. که فقط مزخرف.

با همه که گفت: اجازه بدهید تمرکز بر دوره بین 1970-1979, زمانی که Canadiens برنده آن شش استنلی فنجان در نه فصل. رهبری ترین winningest مربی تاریخ NHL Scotty بومن این Canadiens نزدیک بودند توقف در طول دهه 70. در میان لباس های شسته شده خود لیست تمجید این Canadiens سلسله دارای تمام وقت رکورد بیشترین امتیاز را توسط یک تیم در یک فصل (132) و کمترین باخت در یک فصل (8) هر دو توسط 1976-77 حبس بود که مسلما بهترین تیم در تاریخ حق رای دادن.

بیش از 100 امتیاز در پنج مستقیم فصل; بیش از 120 در سه. 50+ برنده پنج بار.

'70s Canadiens برجسته ترین تزئین NHL بازیکن در تمام دوران است. به نام فقط چند: C هانری ریچارد (بله موشک برادر کوچک — 11-زمان جام برنده 73-74 لایحه Masterson یادبود جایزه برنده), RW Yvan t. annette (هشت بار در جام حذفی برنده 72-73 درجه سانتی Conn Smythe برنده جایزه), RW مرد Lafleur (پنج بار برنده جام حذفی دو بار هارت یادبود جایزه برنده سه بار هنر راس برنده جایزه سه بار تد لیندسی برنده جایزه 76-77 Smythe جایزه) G کن درایدن (شش بار در جام حذفی برنده پنج-زمان Vezina جایزه برنده 71-72 کلدر یادبود جایزه برنده 70-71 Smythe جایزه) و D سرژ Savard (هفت بار جام برنده 78-79 Masterson برنده جایزه).

در واقع کسانی که '70s Canadiens در نظر گرفته بهترین سلسله در تاریخ NHL و من باید به توافق برسند برای اهداف این لیست.

بزرگترین nemesis: هکتار است که خنده دار است.

... خوب, جدی ترین تیم کانادا متنفرم هر یک از دیگران' احشاء و این هم درست است برای مونترال. خود را رقیب منفور تورنتو افرا برگها بودند مشترک حذفی دشمن در طول این سلسله عصر.

چگونه آنها پایان: این سلسله دوره Montreal Canadiens تاریخ به پایان رسید در '90s پس از آنها برنده خود را 24 و جدید ترین جام استنلی. Nothing lasts forever, بعد از همه, اما Canadiens آمد.

شماره 3: شیکاگو بولز (1990-1998)

آنچه آنها را بزرگ: شما تمام شده است, مشاهده, آخرین رقص. شما همه آگاه از اساطیر اطراف مایکل جردن. چگونه او به معنای واقعی کلمه تغییر بازی. چه کسی می داند چه اتفاقی می افتاد اگر او تا به حال بازنشسته که اولین بار ؟ هفت راست قهرمانی? هشت? نه?

بدون نیاز به دریافت بیش از حد به جزئیات. فقط برخی از سریع hitters کفایت خواهد کرد:

  • برنده شش NBA در هشت فصل با راه دو سه peats. تمام شش برجسته هسته اردن Scottie Pippen و سر مربی فیل جکسون.

  • شش عنوان تقسیم در هشت سال است. بهترین رکورد در شرق پنج بار در طول همان span.

  • برنده کمتر از 55 بازی یک بار. برنده بیش از 60 بازی پنج بار.

  • مجموعه ای از یک بعد-NBA رکورد 72 برد در یک فصل (رزمندگان شکست این رکورد با 73 در 2015-16).

  • احتمالا بیشتر تاثیرگذار تیم در '90s ورزشی از دیدگاه فرهنگی.

بزرگترین nemesis: من به شما اجازه شما را انتخاب کنید:

چگونه آنها پایان: ظاهرا hellbent در حال حرکت با یک بازسازی بدون فیل جکسون Krause معامله دور هر دو Scottie Pippen و Dennis Rodman و استخدام یک مربی جدید. اردن پس از آن اعلام بازنشستگی دوم. فقط می خواهم که بولز تیم بود که چنین مدت طولانی در سراسر جهان تاثیر در '90s ،

شماره 2: New York Yankees (1949-62)

آنچه آنها را بزرگ: قلب من می خواستم برای انتخاب سال 1996-2003 سلسله از برانکس, بمب افکن های, یکی, که شامل پردازنده چهار Derek Jeter, خورخه پوسادا اندی Pettite و مرینو ریورا.

آنها بخشی از یانکی ها جوخه های من ریشه با پدر من به عنوان یک بچه و آنها را همیشه مورد علاقه من در تیم است.

که گفت:, برای اهداف این لیست بد امپراتوری از دست می دهد و به آن forebears از 1950s و چه سلسله آن بود.

اوایل '50s مشخص شده در پایان Joe DiMaggio عصر و شروع میکی گوشته یکی. گوشته فیل Rizzuto, Yogi Berra, سفید پوست فورد و راجر ماریس با هم قرار داده برخی از بزرگترین تیم در تاریخ بیس بال.

نه جهان سری مسابقات در 14 فصل پنج که شد متوالی (و اواخر back-to-back از 61-62). 12 عنوان بخش. آنها موفق به کسب کمتر از 90 بازی فقط یک بار در طول عمر. وجود دارد خیلی بیشتر به اینجا می گویند.

این سلسله یکی از دلایل اصلی که چرا یانکی ها مسلما موفق ترین حق رای دادن در همه رشته های ورزشی است.

بزرگترین nemesis: The Boston Red Sox چرا که از دوره. با که گفت, یانکی ها بود که برخی از جدی حذفی رقبا در بروکلین/لس آنجلس داجرز و نیویورک/San Francisco Giants در طول این سلسله دوره است.

چگونه آنها پایان: نه یک تیم رقیب و یا در مقابل دفتر shenanigans, غرق این سلسله به عنوان پیری ستاره نمی تواند نگه داشتن موفقیت قبل از رفتن احتمالی خود را از بازنشستگی. آن را تا اواخر دهه 1970 بود که یانکی ها قادر به رسیدن به بزرگ نشان می دهد یک بار دیگر.

شماره 1: Boston Celtics (1956-1969)

آنچه که آنها را بزرگ کرده: آیا این سلسله در واقع وجود دارد ؟

این اجرا مطلق تسلط در طول 13 سال span نظر می رسد تقریبا یک فانتزی. خود بی نظیر موفقیت در مرزهای شوق و شعف. شما فقط نمی دیدن چنین چیزی در ورزش است. من در تلاش برای متقاعد کردن خودم از یکی دیگر از شماره 1 انتخاب کنید یک سلسله که شاید حس بیشتر در مغز خود انسان متوسط — به دلیل آنچه که این تیم سلتیکز را سخت به درک.

آن را فقط به نظر می رسید بیش از حد آسان است.

اما در پایان اعداد و حقایق (و عاقلانه عبارت دیگر Yahoo Sports, ویرایشگر) به من ضربه محکم و ناگهانی به واقعیت (حتی اگر سلتیکز سلسله به نظر می رسد مانند چیزی از یک جوان فن daydreams).

آنها برنده یازده NBA در سراسر کسانی که سیزده سال است.

پروردم که 11-برای-13. که یک جایزه نزدیک به 85 درصد از زمان.

آنها برنده هشت مستقیما از 1958 تا 1966.

و این همه را با یک پیش نویس روز تجارت برای بیل راسل. این مرد بزرگ به رهبری راه را در طول جوانه زدن سال از این سلسله به معنای واقعی کلمه کمک (او به طور متوسط بیش از 4 پاس گل در دوران حرفه ای خود را در حالی که 6 پا-10, 220 پوند) خود را سلتیکز پیروزی در آن 11 حلقه — او حتی پس به عنوان بازیکن-مربی در اواخر 1960s.

راسل تیم بودند تعریف شده توسط فوق العاده خطرناک جرم خاموش کردن سیستم داخلی دفاع (ارائه شده در بخش بزرگ راسل و غیر طبیعی شات-توانایی مسدود کردن) و کامل برای آنها که دیگر NBA جوخه از دوران تنها می تواند دستیابی به.

اما مانند فوق Canadiens در NHL درست سلسله دوره سلتیکز در واقع تعریف شده توسط تیم های متعدد در سراسر 30 سال طول. هنگامی که امثال بابی Cousy و راسل و John Havlicek بازنشسته چهره های جدید پدید آمده در میان تغییر NBA.

نام مانند لری پرنده, Kevin McHale و رابرت Parrish احیا خواب سلسله مسیر به سه قهرمانی.

تمام گفته های Boston Celtics — از سال 1956 تا سال 1986 — رفت و هرگز بیش از چهار فصل بدون برد یک قهرمانی NBA.

شانس ما شاهد یکی دیگر از سلسله مانند این هستند و چند دور بین.

بزرگترین nemesis: لس آنجلس لیکرز اگر چه رقابت نسبتا یک طرفه در طول لیکرز' اوایل سال. که گفت: شما می توانید با این استدلال که این سلتیکز' بزرگترین رقیب بود Wilt Chamberlain مهم نیست که فیلادلفیا تیم او در حال بازی برای (او حتی پیوست لیکرز بعد بیش از حد).

چگونه آنها پایان: پس از پرنده بازنشسته و ستاره ادامه داد: به سن سلتیکز رفت و از طریق یک حذفی-پیروزی خشکسالی خدشه دار موفق/نیمه به پایان رسید بازسازی. حتی اگر آن را احساس مانند آن را برای همیشه لطفا برای آخرین این سلسله بوستون سلتیکز نمی بازگشت به NBA Finals تا فصل 2007-08.

از آن زمان به بعد آنها بوده است برگشتی در هر فصل به جز یکی.

هنگامی که شما یک حق رای سازگار به برنده شدن شما همیشه پیدا کردن راه خود را به عقب.

Bill Russell vs. Wilt Chamberlain = Classic. (Getty Images)
بیل راسل در مقابل پژمردگی چمبرلین = کلاسیک. (گتی ایماژ)


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن