وجود دارد یک راه آسان برای خاموش کردن دوربین حالت شب در آی فون خود را 11, 11 Pro یا 11 Pro Max

Night mode در آیفون, 11, 11 Pro و 11 Pro Max نعمت غیر مترقبه است اگر شما می خواهید واضح تر عکس در محیط های کم

توسط PATRIS-MUSIC در 20 خرداد 1399

Night mode در آیفون, 11, 11 Pro و 11 Pro Max نعمت غیر مترقبه است اگر شما می خواهید واضح تر عکس در محیط های کم نور. اما اگر شما می خواهید به نگه داشتن تصویر تیره و یا پر از سایه به عنوان یک اثر از انواع آن را بلافاصله آشکار چگونه به غیر فعال کردن حالت شب که در به طور خودکار زمانی که برنامه فکر می کند که شما به آن نیاز دارید. اما آن را می توان خاموش است.

برخی از عکس ها هنوز هم نگاه خوب در شرایط نور کم و بدون حالت شب. اگر شما فراموش نکنید که برای غیر فعال کردن این ویژگی آن را یک قرار گرفتن در معرض طولانی است که در هر نقطه از یک تا پنج ثانیه طولانی (آن را می توان توسعه یافته به صورت دستی تا 30 ثانیه). بنابراین اگر شما یک شات سریع بدون توجه به حالت شب است شما را تا پایان با یک تصویر تار. حفظ تنظیمات تحت تاثیر قرار نمی Night mode, به طوری که هیچ راه حل.

هر زمان که شما در حال عکسبرداری در یک low-lux منطقه حالت شب آیکون ظاهر خواهد شد در نوار ابزار اصلی. اگر این تیره در محیط, محیطی, اما نه بیش از حد تیره آن خواهد بود که سفید نماد. که بدان معنی است که شما را که شما می توانید آن را به نوبه خود آن را در سریع واقعی است.

هنگامی که آن را تاریک به اندازه کافی است که دوربین فکر می کند شما نیاز به یک قرار گرفتن در معرض حالت شب نماد را تبدیل به سیاه و سفید با پس زمینه زرد و نیز دولت از ظهر در ثانیه است که آن را در معرض ضربه در.

در آن صورت برای خاموش کردن حالت شب ، روی خود را سیاه و سفید/زرد آیکون. متناوبا, شما می توانید کش رفتن به بالا در منظره یاب و یا شیر شورون آیکون نزدیکی شب حالت آیکون ضربه بزنید ، سپس روی شب, حالت, دکمه, در, خلاق, کنترل نوار. کشیدن ممکن است ساده ترین اگر شما در حال گرفتن یک عکس با استفاده از یک دست.

قرار گرفتن در معرض تنظیمات برای حالت شب ظاهر می شود در بالا سمت راست دکمه شاتر. برای غیر فعال کردن آن ضربه تند وشدید زدن سمت راست در مقیاس کشویی به طوری که قرار گرفتن در معرض مجموعه ای خاموش. شما می دانید آن را غیر فعال هنگامی که حالت شب آیکون در نوار ابزار اصلی به عقب می رود به سفید اگر چه از آن خواهد شد عبور از در حال حاضر.

متاسفانه حالت شب را پشت در نهایت یا شما بعد از بستن اجباری برنامه دوربین. اگر نظر می رسد به عقب بر شما مجبور به تکرار این فرایند به نوبه خود آن را خاموش. در صورتی که آن را خاموش و شما می خواهید به نوبه خود آن را به عقب به سادگی شیر بر روی حالت شب را فشار دهید در بالای برنامه دوربین.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش عکس و تصاویر توسط نلسون اگویلار دو لا فرانترا/ابزار هک


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب