بحث میزبان Jason Whitlock است در Fox Sports

Jason Whitlock انجام شده است در Fox Sports.این شبکه اعلام کرد که اخبار دوشنبه بعد از ظهر."جمعه شد Jason Whitlo

توسط PATRIS-MUSIC در 13 خرداد 1399

Jason Whitlock انجام شده است در Fox Sports.

این شبکه اعلام کرد که اخبار دوشنبه بعد از ظهر.

"جمعه شد Jason Whitlock آخرین روز با Fox Sports" شبکه یک بیانیه ارائه شده به نیویورک پست اندرو Marchand می خواند. "ما از جیسون برای همه از کار سخت و فداکاری به شبکه, و ما برای او آرزوی بهترین ها در تلاش های آینده."

در این بیانیه تایید زودتر گزارش از Outkick پوشش که گزارش Whitlock بود و پس از او به نظر نمی رسد در هوا دوشنبه.

قرارداد مذاکرات گزارش شکسته

پست گزارش می دهد که دو طرف نمی تواند رسیدن به یک توافق بر سر یک قرارداد جدید پس از Whitlock قرارداد منقضی شده است. Whitlock را نشان می دهد "صحبت می کنند و برای خود" ادامه خواهد داد و بدون او به عنوان شبکه به دنبال یک جایگزین با توجه به گزارش. بازیکن سابق NFL و ESPN میزبان مارسلوس Wiley میزبان نشان می دهد در کنار Whitlock.

گام بعدی برای Whitlock 53 ساله نامشخص است. پست گزارش می دهد که او ممکن است شروع به رسانه های خود را کسب و کار.

Jason Whitlock will no longer host FS1's "Speak for Yourself." (AP Photo/John Amis)
Jason Whitlock دیگر میزبان FS1 را "برای خودتان صحبت می کنند." (AP Photo/جان Amis)

Whitlock زمان در Fox ESPN

Whitlock پیوست FS1 در سال 2016 به شرکت میزبان "برای خودتان صحبت می کنند" در کنار همکار سابق ESPN شخصیت کالین گاو چران قبل از گاو چران سمت چپ نشان می دهد. Whitlock ساخته شده از حرکت دوم خود را از روی لئامت دادن در ESPN به پایان رسید که با یک شکست برای راه اندازی "شکست نخوردگان" یک سایت متمرکز در تقاطع ورزش و مسابقه.

شکست نخورده و در نهایت راه اندازی بدون Whitlock پس از چند سال تاخیر و پس از او جدولبندیشده به عنوان سایت را تاسیس ویرایشگر.

در علاوه بر این به چند نانامی به بازی در ESPN و Fox Sports, <url> ساخته شده نام خود را به عنوان خبرنگار و مقاله نویس برای کانزاس سیتی استار از 1994-2010.

Whitlock شناخته شد در سال های اخیر خود را برای حضور در ایسنا که شامل ظاهر با Tucker Carlson و انتقاد ESPN برای بودن بیش از حد سیاسی است.

او به تازگی به خود جلب کرد, انتقاد معادل LeBron James' تفسیر در Ahmaud Arbery تیراندازی به عنوان "توییتر چرخش" در تلاش به نظر می رسد بیشتر از مایکل جردن.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب