تاپیک فوق العاده سریع دکمه های دسته کوچک موسیقی جاز برای قرار دادن گوشی آندروید خود را به حالت ارتعاش

هر کس که داخلی چک لیست در خارج از درب. کلید? شناسه ؟ تلفن? چک و چک و بررسی کنید. اما هنوز هم احساس می کند مان

توسط PATRIS-MUSIC در 29 تیر 1399

هر کس که داخلی چک لیست در خارج از درب. کلید? شناسه ؟ تلفن? چک و چک و بررسی کنید. اما هنوز هم احساس می کند مانند شما از دست رفته چیزی به عنوان شما سر کردن به کار می کنند. آن را تا آهنگ زنگ خود را شروع می شود انفجار در حجم کامل در یک جلسه مهم است که شما درک آنچه شما را فراموش کرده به: قرار دادن تلفن خود را در ارتعاش.

بر روی تلفن های آندروید در حال اجرا 9 پای و یا بعد از پایین نگه داشتن دکمه volume up را فشار دهید و دکمه قدرت در همان زمان. یک نان تست پیام ظاهر خواهد شد نشان می دهد گوشی خود را در ارتعاش در مورد نیمه دوم ، بله! واقعا که ساده است.

شما همچنین می توانید این کلید ترکیبی فعال کردن حالت قطع به جای رفتن به تنظیمات –> سیستم –> Gestures –> جلوگیری از زنگ زدن و انتخاب "قطع" به جای.

متاسفانه این یک ضامن. این دکمه های دسته کوچک موسیقی جاز را تنها حرکت از حلقه mode و یا حالت قطع به ارتعاش (یا حلقه حالت به حالت قطع اگر شما تغییر تنظیمات). اما نه راه دیگری در اطراف بنابراین شما نیاز به افزایش حجم حلقه به صورت دستی.

ما این آزمایش در حدود ده گوشی و متوجه شد که آن را با این نسخهها کار در سهام آندروید و یا سهام خود را مانند آندروید, پوسته آندروید در حال اجرا 9 پای یا جدیدتر. آن کار نمی کند در سامسونگ ال جی یا سونی اما در واقع هر تلفن دیگر.

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

پوشش, تصویر, تصویر و فایل های Gif توسط Jon شوالیه/ابزار هک


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن