وجود دارد یک دستی میانبر برای تایپ فراکسیون در اندیشه

اگر شما با استفاده از سامسونگ به طور پیش فرض صفحه کلید در یک کهکشان و یا Gboard بر روی هر تلفن آندروید در این

توسط PATRIS-MUSIC در 25 اردیبهشت 1399

اگر شما با استفاده از سامسونگ به طور پیش فرض صفحه کلید در یک کهکشان و یا Gboard بر روی هر تلفن آندروید در اینجا یک ترفند سرد شما باید بدانید در مورد.

وقتی که می آید به تایپ فراکسیون شما معمولا می خواهم که به نوع حداقل سه شخصیت: تعداد بالا (صورت کسر) را بریده بریده و سپس پایین شماره (مخرج). چه می شود اگر من به شما گفت که می تواند این جوش پایین به یک فشردن کلید?

ترفند این است به استفاده از یک شماره ردیف اختصاص داده شده برای دسترسی به کلید های میانبر برای کسری. اگر صفحه کلید خود را یکی تعبیه شده در نمای پیش فرض ، اگر نه فقط مطبوعات "123" را فشار دهید برای تبدیل به اعداد و نمادها طرح است.

پس از مدت طولانی فشار دهید یک رقمی در تعداد سطر در هر طرح و سپس یک پنجره نمایش داده خواهد شد که اغلب استفاده می شود فراکسیون که متناظر با آن عدد به عنوان یک کسر.

بنابراین اگر تعداد بالا از این بخش شما می خواهید به نوع 1 را پایین نگه دارید که کلید و سپس کشیدن انگشت خود را به کسری شما دنبال آن هستید و اجازه رفتن. صفحه کلید را نیز به طور خودکار فرمت کسری برای وضوح بهتر است. بنابراین به جای "1 1/2 فنجان" شما می توانید ورودی "1½ فنجان."

این نیز کار می کند برای قالب بندی اعداد در بالانویس. فقط پایین نگه داشتن تعداد و اجازه رفتن به را انتخاب کنید بالانویس نسخه از تعدادی است که در اولین گزینه به طور پیش فرض. این ضروری است برای کسانی که در برخورد با شارحان و معادلات و مانند.

این ترفند موجب صرفه جویی در سکته مغزی خاموش تایپ خود را بازی! بنابراین دفعه بعد که شما در حال تایپ کردن یک دستور غذا یا در غیر این صورت برخورد با واحد امپریال اندازه گیری, نگه داشتن این روش در ذهن است.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش تصویر و تصاویر توسط تامی Palladino/ابزار هک


tinyurlis.gdulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن