وجود دارد یک راه سریع تر برای بررسی برای به روز رسانی سیستم خود را در صفحه

سریع و مکرر به روز رسانی سیستم یک بخش از صفحه را هویت — ما حتی گرفتن فصلنامه ویژگی قطره در حال حاضر. اما نه ه

توسط PATRIS-MUSIC در 23 خرداد 1399

سریع و مکرر به روز رسانی سیستم یک بخش از صفحه را هویت — ما حتی گرفتن فصلنامه ویژگی قطره در حال حاضر. اما نه همه دستگاه های دریافت این همه به روز رسانی های مهم در همان زمان به دلیل Google صحنه اجرای سیستم. اگر شما می خواهید به روز رسانی حق دور وجود دارد یک راه به صورت دستی چک کنید بدون نیاز به حفاری در اطراف در تنظیمات در هر زمان.

باز کردن کشو برنامه خود را و پیدا کردن "تنظیمات" برنامه ، سپس را فشار دهید آیکون به فاش کردن یک مجموعه جدید از گزینه های. شیر ویجت آیکون در سمت راست بالا (سه مربع و یک الماس) و سپس فشار دهید و بکشید "تنظیمات" آیکون ویجت را بر روی صفحه نمایش خود را. جدید صفحه نمایش خواهد شد تا پاپ پرسیدن که میانبر شما می خواهید برای اضافه کردن. پایین لیست و آمار "سیستم" گزینه است.

آن را ایجاد یک میانبر بر روی صفحه اصلی خود را به نام "سیستم" و هنگامی که شما ضربه بزنید آیکون جدید, رفتن به "پیشرفته" و سپس "سیستم به روز رسانی." آن را به طور خودکار چک برای به روز رسانی سیستم و شروع فرآیند به روز رسانی اگر یک موجود را نصب کنید. در حال حاضر شما می توانید بررسی برای به روز رسانی سمت راست از روی صفحه نمایش خود را بدون نیاز به پیمایش از طریق منوی تنظیمات خود را — فقط سه شیپور خاموشی و شما تمام مجموعه!

شما همچنین می توانید فشار دهید یک نقطه خالی بر روی صفحه اصلی خود را برای پرتاب شما با استفاده از, رفتن به "ابزارک" قرار "تنظیمات" میانبر و سپس کشیدن و رها کردن آن را از وجود دارد. همیشه بیش از یک راه برای انجام همان چیزی که آن را به آندروید می آید پس هیچ اشتباهی راه برای رفتن در مورد آن.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش تصویر و تصاویر توسط استفان پرکینز/ابزار هک


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن